Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jacekplacek, widzisz tylko że my chcemy tego za co płacimy i dla nas liczy się kasy. Taki Canal+ też zarabia sporo kasy na nas. Płacimy niezmienny abonament a oni zyskują tym że mniej zapłacą komentatorom i całej obsłudze studia i innych osób z tym powiązanych a więc kasa dla nich. Taniej jest puścić sam materiał bez żadnego podkładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. padziero, jesteś pewien tego co piszesz? Czyli komentatorzy mają płacone od komentarza meczu? Stałą stawkę za 90min. A jak jest przedłóżony mecz to dostają premię? Albo jak z jakichś powodów mecz zakończy się przed czasem to co - potrącają im za zbyt krótki komentarz?

PŁACĘ I RZĄDAM - wyjście jest proste - nie płać, zrezygnuj, będziesz miał spokojniejsze życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę i też wymagam. Szacunku dla Mojego Kraju. Widocznie jest więcej takich ludzi - abonentów - jak ja i dlatego mecze są bez komentarza. I to włąśnie jest okazanie szacunku i respektowanie żałoby.

 

 

czarny1 pokaż że jesteś facet z jajami. Pokaż że jesteś mężczyzną i złóż pozew przeciwko Canal+ do sądu o odszkodowanie za brak komentarza do meczów piłkarskich.

Piszesz jakieś bzdury jako ktoś anonimowy. Tu nikt nie zna prawdziwych twoich danych. Jesteś twardy na odległość i jako ktoś nieznany z imienia i nazwiska.

Czekam na pozew. A dowiem się z mediów czy coś takiego wpłynęło. To na pewno zainteresuje media w naszym kraju. Tylko czy starczy ci odwagi?

Wątpie.

@ padziero zrób tak jak nin napisał,czujesz sie pokrzywdzony wprowadzeniem żałoby narodowej i zmianą ramówki? Uważąsz że nie płacisz za produkt którego nie dostajesz? Złóż pozew do sądu będzie was z @ czarny1 dwóch.Sam jestem ciekawy co by z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dorosłem i zrozumiałem, przejzałem na oczy

Nie jestem typem człowieka który nagle staje sie mega fanem kogos kto akurat zmarł i już

 

Zrozum że zgineły 96 osoby, a nie tylko jeden prezydent.

Zresztą proponuję Tobie z dalszym użalaniem się nad swoim biednym , pokrzywdzonym losem przez Canal plus , dzięki któremu dostałeś traumy z powodu braku komentatora podczas meczu ,udać się do kancelarii adwokackiej, która zapewne już czeka w zniecierpliwieniu na takiego klienta jak Ty .

Przecież płacisz , więc wymagasz.

 

Zresztą chyba Cię stać - jak widać w podpisie wymieniłeś swoje wszystkie dobra materialne , począwszy od 40 calowego tv ,skończywszy na dostawcy internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma wpływ komentarz do meczu na żałobę, bez przesady nie dajcie się zwariować. Komentarz powinien być jak komuś nie pasuje może sobie wyłączyć. Ja oczekuje komentarza do produktu za którego płace. Wydarzyła się tragedia ale nie róbmy z tego widowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram post poprzednika. Zresztą jakie to nasze krajowe - na pokaz.Niewątpliwie najbardziej żal rodzin i przyjaciól i jak napisał Latwiec -zginęło i żal 96 osób a nie tylko pary prezydenckiej, ale nie można też z tego robic szopki na pokaz i prześcigac się kto bardziej pogrąży się w żałobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...