Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dobrze nie zaczęli a już zwalniają? 

Coraz mniej ten kanał oglądam, ale problemów z czytaniem faktycznoe jest dużo. 

 

Dziś kolejna starsza osoba przy okazji prac mnie pytała co się stało z Polsat News w telewizji naziemnej, bo lubiała oglądać kontynuację Państwo w Państwie. 

Mówi że Wydarzeń 24 nie ogląda. Lubi dyskusję w studio, czyli publicystykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Jeszcze dobrze nie zaczęli a już zwalniają? 

Coraz mniej ten kanał oglądam, ale problemów z czytaniem faktycznoe jest dużo. 

 

Dziś kolejna starsza osoba przy okazji prac mnie pytała co się stało z Polsat News w telewizji naziemnej, bo lubiała oglądać kontynuację Państwo w Państwie. 

Mówi że Wydarzeń 24 nie ogląda. Lubi dyskusję w studio, czyli publicystykę. 

Jeżeli brakuje jej Polsat News, to niech kupi telewizję satelitarną albo pakiet MUX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Wydarzenia 24 i tydzień temu i dziś o 17, przez 40 minut. I widzę pewną poprawę, w stosunku do ubiegłej soboty. Wciągu 40 minut dziś nie powtórzyła się ani jedna informacja. Wiele z nich miało skrótowy charakter - tu można się pokusić o trochę dłuższe materiały, kosztem "Gościa Wydarzeń" z Rymanowskim jako gospodarzem. Z samego kanału jestem zadowolony - przydałaby się tylko zmiana czcionki i zwiększenie jej w belkach. Mogłoby się też trochę poprawić prowadzenie programu. Mam nadzieję, że czytający newsy się poprawią i będzie bardziej profesjonalnie i mniej sztywno.

Pojawienie się Wydarzeń 24 sprawiło, że Polsat News u mnie stał się zbędny. Myślę, że będę częściej zaglądać na ten kanał. A dodatkowo śledzę "Express" TTV, oglądam trochę TVN24 BiS i sam TVN24 o serwis TVP Katowice. Więc trochę programów informacyjnych jest - można porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2021 o 23:09, dvbtowiec napisał:

Świetna rada, dla jednego kanału ma kupować płatny pakiet :)

Po prostu nie będzie oglądać. 

Niektórzy tak kupują kablówkę lub satelitę, aby mieć dostęp do TVN24. Znam ludzi z mojego otoczenia. Co do nich nie przyjdę, zawsze leci u nich na okrągło TVN24. Podobnie można uczynić z Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale rozmawiamy o 1/3 rynku jaką jest widownia telewizji naziemnej. TVN24 możesz nabyć choćby w TVN24 Go za 8zł miesięcznie. W przypadku Polsat News takiej opcji nie masz. Była taka opcja w Ipla gdy wykupiło się pakiet bez reklam, ale obecnie w nowym Polsat Box Go z tego zrezygnowano i oferuje się go w pakiecie za minimum 40zł.  Zatem trochę mamy inną sytuację, a nie każdy mieszka w dużym mieście i ma kabel. Po prostu ludzie przestaną oglądać i PN na tym straci. Coś za coś.

TVN24 jest także dostępny w prawie każdym pakiecie u większości operatorów. Polsat News zazwyczaj zaczyna być dostępny od wyższego pakietu, albo go nie ma wcale.

Z kolei kupując najtańszy pakiet satelitarny Polsatu, nie ma w nim TVN24 :) i tak koło się zamyka, a chyba wszyscy się zgodzimy że TVN24 jest niekwestionowanym liderem oglądalności i większość wybiera TVN24 jeśli ma płacić.

Ja też mam opcję z TVN24 i dla samego PN specjalnie pakietu kupował nie będę, mimo że chętnie go naziemnie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, jeśli chodzi o oglądanie TV, to nie lubię być związany umowami długoterminowymi. Powody są różne, a zapewne takich osób jak ja jest niemało. W sposób tradycyjny niestety nie mam możliwości obejrzenia ani kanału Wydarzenia24, ani PolsatNews. Ten drugi bardzo chętnie oglądałem online, szczególnie w godzinach porannych (Wydarzenia24 tylko "liznąłem" przez pierwsze dwa tygodnie września).

 

Obecnie nie oglądam ani kanału Wydarzenia24, ani PolsatNews. Chętnie bym zapłacił rozsądne cenę za krótkoterminowy dostęp do tych kanałów informacyjnych, ale kompletnie nie kalkuluje mi się płacenie "promocyjnych" 30 zł za miesięczny dostęp w szerokim pakiecie (tych innych kanałów nie potrzebuję). Dalej chętnie oglądam programy informacyjne, jednak u konkurencji.

 

Gdyby mi przyszło zapłacić 10 czy 15 zł miesięcznie za dostęp do kanałów Wydarzenia24 i PolsatNews, to czy bym zapłacił? Tak, zdecydowanie tak. PolsatNews - obok niektórych kanałów sportowych - od lat był moim ulubionym kanałem telewizyjnym, prawie codziennie oglądanym.

 

Jeśli szefostwo PolsatBoxGo nie zrozumie, że istnieje grupa osób, które celują w wąską grupę kanałów, to wielu z nich po prostu przestało lub przestanie korzystać z ich "innowacyjnej" i "przyjaznej" oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupywać jakiś pakiet dla jednego kanału, to nie dla mnie. Nie ma już PN.... no trudno, stracili jednego widza i widać po statystykach że nie tylko ja tak zrobiłem.

W24 na początku powtarzali wiadomości co pół godziny te same, teraz widzę że się starają. Codziennie przy śniadaniu oglądam W24 i jest to lepsze niż oglądanie tvp info ;)

Szkoda że wstawki bez komentarza tak często powtarzają te same.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukjan Nic nie zrobisz. EPG jest źle nadawane. Ja także mam z Polsatu News na dwóch różnych odbiornikach.

Ale powiedzmy sobie szczerze, po co EPG dla tego kanału. Przecież co pół godziny jest Wydarzenia, Sport Pogoda z małymi wyjątkami na duże wydania Wydarzeń które są także na Polsacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...