Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Canal+Online kanał można oglądać, klikając na Superstację. Widocznie jeszcze nie zdążyli zmienić. Właśnie sobie włączyłem, jeśli to będzie coś tak jak obecnie, no to istotnie będzie to raczej kanał do obejrzenia przez góra pół godziny na jedno posiedzenie. I najpewniej będzie tak, że jak już na przykład na Polsacie News będzie po "Graffiti", to jakiś wątek z tego programu stanie się newsem w Wydarzeniach 24, zresztą pewnie więcej takich rzeczy będzie po wieczornej publicystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś rotacja na pewno będzie, bo będą w ciągu dnia pojawiać się nowe niusy. Ale szczerze liczyłem na więcej. Kanał tworzony bardzo minimalistycznie.

Najwięcej będzie po wieczornej publicystyce.  Będą ciąć na kawałki po 2 zdania i w każdym serwisie ten sam polityk powie coś innego.

Ale generalnie słabiutkie to wszystko.

@Bartosz10 To ja ten start oglądałem do godziny 8:00 do 10:00 co pół godziny :D Naiwnie liczyłem że będzie bardziej interesująco, niestety ciągle to samo.

 

Uwaga o 13:25 najważniejsza informacja zmiana prowadzącej i zmiana zapowiedzi materiałów :D  Czyli po 6 godzinach heh

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec sam start kanału mógł być tylko raz - przejście z superstacji (na satelitach)/Polsat News (na NTC), pauza W24 i rozpoczęcie serwisu

a to że informacje są takie same w poszczególnych serwisach to zupełnie coś innego

ja wstawiłem to dla tych którzy nie widzieli, a może byli zainteresowani jak wyglądał start tego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bartosz10 napisał:

@dvbtowiec sam start kanału mógł być tylko raz - przejście z superstacji (na satelitach)/Polsat News (na NTC), pauza W24 i rozpoczęcie serwisu

Dzięki za wyjaśnienie. Moja wypowiedź to był sarkazm, bo start nie różnił się niczym od dalszej ramówki :)

Jedyna różnica to przejście z animowanej planszy do pierwszego serwisu.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie zgadzam się, że to kanał śmieciowy. Na innych programach informacyjnych również niewielka rotacja informacji.

Większości odbiorców TV naziemnej będzie wystarczający.

 

Przy okazji jako provider na SAT pokazuje się "Radio ZET Gold" :D Tak mi Cryptobox pokazuje ;)

 

Edytowane przez DanielK
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem od rana i szczerze powiedziawszy ta stacja jest naprawdę słaba. Informacje o ZE PAK były co chwilę, może dwa razy na godzinę powtarzane. Jako odbiorca tylko oferty bezpłatnej myślę że mnie ta stacja nie zaciekawi. Nawet może być tak że zniechęci do oglądania Wydarzeń na Polsacie bo zobaczę to już na Wydarzenia 24. Bardzo słaby początek. Jeśli nie wprowadzą relacji na żywo nie wróżę sukcesu.

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...