Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj było oglądane i wszystko działało więc raczej to nie kwestia instalacji.

Nie koniecznie mogły sie śruby poluzować i antena przestawić a konwerter też może ulec uszkodzeniu w każdej chwili.By mieć pewność pierwsze co to sprawdż na innej instalacji jak będzie to samo to to w takim razie dekoder.Odłącz dekoder od prądu i włącz ponownie i zobacz co będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam nc+, splitter diviso, do niego włożona karta abonencka. z niego kablem podłączony jest PVR 500GB oraz przez wifi dwa dekodery pace dsr2221/91.

 

Nie wiem czy problem występował już u mnie wcześniej, natomiast zauważyłem to jak dodali nowe kanały canal plus - c+ discovery, c+ seriale.

mianowicie na PVR wszystko hula bez problemów, a na obu pace'ach nie mam kilku kanałów, np. wyżej wspomnianych c+ discovery, c+ sport2, kilku muzycznych.

 

co mogę zrobić w tej sytuacji aby odbierać wszystkie kanały tak jak na PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, te dwa Pace'y to są dekoderami SD, nie odbierają one transmisji w MPEG-4 (czyli kanały HD oraz część SD - kodek MPEG-4 jest wydajniejszy, dlatego nawet kanały SD go używają). Do tego C+ Discovery i C+ Seriale nie nadają w SD - pozostałe kanały z rodziny C+ mają swoje odpowiedniki w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, te dwa Pace'y to są dekoderami SD, nie odbierają one transmisji w MPEG-4 (czyli kanały HD oraz część SD - kodek MPEG-4 jest wydajniejszy, dlatego nawet kanały SD go używają). Do tego C+ Discovery i C+ Seriale nie nadają w SD - pozostałe kanały z rodziny C+ mają swoje odpowiedniki w SD.

C+ Seriale nadaje w SD

Ok, dzięki.

 

Zaproponujesz jakiś niedrogi, ale sprawdzony dekoder? Nie interesuje mnie nagrywanie, cofanie itd.

Niedrogi tzn. za ile? 100, 200, 300zł? Używki to z Arivy, Opticuma. Dobrze też sprawują się tunery Cryptobox, nówki w cenie około 250zł w zależności od modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w dziale Multiroom w nc+ lub Zamienniki dekoderów nc+ a jak chcesz to w Dekodery nc+

Tam ludzie chyba coś więcej będą wiedzieć o Twoim splitter diviso.

Nie używam splittera ale ja bym zapytał czy działa z konkretnym dekoderem przed zakupem bo potem może być za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie co się stało z ich aplikacja? Po ostatniej aktualizacji w ogóle nie mogę odpalić żadnego meczu. Cały czas kręci się tylko kółeczko ładowania i nic. Programy z sekcji wideo działają normalnie. Wcześniej bylo wszystko w porządku bo często oglądałem mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...