Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IRCIOS wiem ze mi nie wymienią,ale umowe mam do końca lipca więc może wynajmą mi dekoder przy okazji podpisywania nowej-choć do tej pory nie chcieli. Myślisz że jest na to szansa?

Dekoder ten mógłbym naprawiać ale osobiście chciałbym jakiś z możliwością nagrywania.

Ps.jeżeli chciałbym naprawić to orientujecie sie gdzie to można zrobić np.w krakowie-czy może serwis nc+ ale nie wiem jakie tam oni mają cenniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory dekoderów w ofercie Mixx nie wymieniali bo jest Twoja własnością.Chyba że ostatnio się coś zmieniło bo w wątku dla stałych kilka osób o tym pisało że nie ma takiej możliwości.Dekoder naprawiają w jednym miejscu w Polsce.Jak to wygląda jest w wątku o tym dekoderze.Wysyłasz na własny koszt i czekasz płacisz i nie oglądasz.Przynajmniej wcześniej tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie planuje zrobić tzn.jeżeli wynajmą mi sprzęt to umowe przedłuże-jeżeli nie to chyba trzeba będzie zrezygnować bo boję sie że jak mi dekoder całkiem kiedyś padnie to zostane jedynie z abonamentem a bez możliwości oglądania.

A tak na marginesie,jest z nim coraz gorzej-tnie obraz,czasami obraz jak w zwolnionym tępie,nie chce się wyłączyc-jedynie wtyczką z gniazdka-potem problem z włączeniem no i to szatkowanie obrazu-na tą chwilę już nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Podobne objawy mogą wystąpić przy niesprawnej instalacji antenowej. Podłącz dekoder do innej anteny satelitarnej z dobrym sygnałem. Jeśli nie będzie działał - wymień w punkcie serwisowym.

Po odebraniu listy kanałów na próbnej instalacji antenowej najlepiej nie przywracaj ustawień domyślnych, ani nie wykonuj resetowania dekodera (to kasuje listę kanałów). Po podłączeniu go do własnej anteny zobaczysz na ekranie TV parametry sygnału transpondera podstawowego (jego prawidłowy odbiór jest niezbędnym warunkiem uruchomienia odbioru kanałów dla dekodera z oferty abonamentowej).

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poradę, tak też zrobię.

 

Póki co byłem w autoryzowanym punkcie, otrzymałem dekoder z powrotem, widziałem, że chodził już TVN HD, ale gdy wróciłem do domu i go podłączyłem, to miałem ekran aktywacyjny bez listy kanałów. Kompletnie tego już nie rozumiem, stąd chyba po ostatniej próbie zamówię montaż :|

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ncplus za 99zl kupiony w neonetu ten 20 lat z canal+. Teraz pytnie tvnhd,tvp1hd,tvp2hd dzialaja,ale juz kanalt 210,211,212 tj.tvn,tvp1sd,tvp2sd te slabej jakosci nie dzialaja pisze aby wykupic ten kanal lub przy braku uprawnien zadzwonpod nr tel....powinny chyba dzialac jak jest u was.Drugie pytanie jakie kanały zostana po miesiacu jak nie zaplace tych 19.90 calkowicie unieruchomia tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dekoder sagem wczoraj w nocy zniknęły wszystkie kanały pojawia się ekran z pierwszą aktywacją i nie jest w stanie wyszukać jakichkolwiek kanałów bo siłą jak i jakość pokazuje 0 % nie było burzy czy innych zdarzeń zeby się miało cos przestawić po porostu oglądałem tv i zniknęło wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam problem od jakiegoś czasu z odbiorem kanałów HD zwłaszcza TVN w nc+, siła sygnału około 85 % jakość 10 %, kanały SD chodzą bez zastrzeżeń, korzystam z jednej anteny razem z sąsiadem w bloku, który ma Cyfrowy Polsat i on odbiera kanały HD bez problemu, mam zwykły dekoder Sagem bez nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...