Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po migracji znikneły kanały z czest:11411,11488,11449 (brak sygnału) dzwoniłem do BOK-u,mam własny dekoder opticum x7,typ czaszy 90cm,twin,obrotnica ,konsultant powiedział ze wystarczy obrócic samym konwerterem 5-6 mm w lewo lub prawo i bedzie dobrze hmmnnyy ciekawe?,zrobie to dopiero w piątek bo teraz nie mam czasu.a najlepsze jest to ze w drugim pokoju mam philips pvr 250gb,czasza 60cm i kanały smigają az miło :o,jesli ktos miał/ma podobnie prosze o jakąs rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe,że już wyłączono mi sygnał ?( pytam bo druga opcja to,że kominiarze mogli naruszyć antene bo chodizli po dachu.).

Od wczoraj nie mam sygnału żadne programy nie działają poziom sygnału 6/100 jakość 0

 

Mam dekoder sd wypowiedzenie wysłałem z końcem kwietnia,czy po wyłączeniu sygnału nie powinny pozostać mi jakies kanały FTA na dekoderze strong?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Czy rzeczywiście trzeba czekać tak długo na uprawnienia czy jestem robiony w konia?

 

czekam od wczoraj tj czwartek od rana,

 

sygnał został wyłączony ze środy na czwartek w nocy ,wczoraj rano telefon do nc+ i konsultant powiedział,że do 24-36 godzin będą uprawnienia i darmowy maj (dodam,że za maj i tak zrobiłem przelew 7maja )

dzisiaj w południe dzwonie do działu technicznego i konsultant twierdzi,że do 36 godzin czyli dzisiaj do północy.Czy to normalne ,że tyle trzeba czekać? i jeżeli nie będzie do północy uprawnień to jutro mam znowu dzwonić ? czy czekać? szkoda mi kasy na telefony już prawie 15zł zjadło a nic nie załatwiłem :/

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z moim dekoderem turbodekoder dziś podczas przełączania kanałów nagle się zawiesił i nagle na tv zerwało połączenie hdmi, wyłączyłem dekoder z gniazdka i nic, słychac jak dekoder pracuje ale zero reakcji nie ma żadnego napisu na dekoderze jak i na tv.Dwa tygodnie demu zmigrowałem do nc+ czy w takiej sytuacji mam się udac do salonu nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że mecze na C+ w HD przycinają na potęgę, tak że muszę przełączać się na SD a na TVP w HD wszystko ściąga płynnie? Problem pojawił się mniej więcej od dwóch miesięcy, wcześniej przez 2 lata nic takiego się nie działo, wszystkie programy w HD odbierałem bez zarzutu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj slayer-a.sprawdź jeszcze LNB. zawsze przed poprawieniem,możesz dekoder u znajomka podpiąć.jeśli u niego będzie ok,to znaczy,że instalacja sat jest do poprawki.jeśli dalej będzie ten sam problem to dekoder prawdopodobnie ci siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy u Was również macie problem z częstotliwością 11508? U mnie kanały z paczki TVN (HD) max mają jakość sygnału 45%, siła 90%! Lekki deszcz wystarczy, żeby obraz znikł, a na kanałach innych jakość 75%, siła 90%. Dodam, że kanały TVN w SD idą dobrze, nic się nie przycina. Antenę ustawiałem już, i nic nie idzie zrobić. Mam Arivę 200. Ktoś coś wie, co może być, czy to może u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po zmianie zamieszkania, przeprowadzce po 3 dniach podłączyłem dekoder pace 500, antena ustawiona poziom sygnału na zielono 4,5- 4,6 zasilanie LNB na tak i część kanałów działa reszt nie np c+ sport, family i film hd działają a np tvp 1 hd lub tvn hd już nie. Konwerter na pojedynczy ustawiony? Jakie powinny być ustawienia pasma dolnego i górnego, satelita, częstotliwość, polaryzacja, symbol rate, itp.

I na wielu program jest napis np tvn hd - " brak sygnału upewnij się że typ konwertera w menu jest prawidłowy i itp

Macie jakieś pomysły jest otwarty na każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...