Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

info dla posiadaczy własnego sprzętu.kanały z TP n już śmigają

Parametry techniczne TeleTOON+ HD/Hyper+ HD:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)

tp. 3 (11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

 

ID: teleTOON+ HD/HYPER+ HD

PID V: 562 (MPEG-4/HD)

PID A: 662 (pol, AC3), 762 (org, AC3)

PID PCR: 562

SID: 15209/15289 (wyszukiwany podwójnie, kopia z nazwą TeleTOON+ HD/HYPER+ HD)

PID PMT: 1060/1089

Provider: ITI

Kodowanie: Conax (n/nc+), Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+/nc+)

 

Parametry techniczne MiniMini+ HD:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)

tp. 13 (11,449 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

 

ID: MiniMini+ HD

PID V: 532 (MPEG-4/HD)

PID A: 632 (pol, AC3), 732 (org, AC3)

PID PCR: 532

SID: 15035/15135 (wyszukiwany podwójnie, kopia pod nazwą MiniMiniHD+)

PID PMT: 1035/1135

Provider: ITI

Kodowanie: Conax (n/nc+), Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+/nc+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Od jakiegoś czasu zauważyłem u mnie straszną pikselozę na kanale Eurosport 2 HD. Właściwie nie da się oglądać tego kanału. Mam telewizor Sony Bravia 40 cali, tuner Technisat DigiCorder S2X Plus oraz antenę 120 cm. Na innych kanałach HD to zjawisko nie występuje. Co może być tego przyczyną?

 

A inne kanały z tego TP działają be zarzutu?

 

ps.

Zasada jest taka, że im większa antena, tym musi być precyzyjniej ustawiona i stabilniej przytwierdzona.

Zyski mocy sygnału na 120-tce są duże, ale niestety są i straty, bo trzeba tę antenkę dobrze ustawić, a to już nie każdy potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wysyłam wypowiedzenie do nc+ w związku z niedotrzymaniem warunków umowy. Po pierwsze i najważniejsze brak gwarantowanego kanału PolsatHD, po drugie brak usługi nc+go i związanych z nią matactwach. W dniu podpisywania umowy była (30.03.2013) w pakiecie platinium w cenie, w dniu 02.04.2013 pojawiła się znienacka tylko do końca kwietnia. Co najlepsze dzwonię 2.04.2013 i pytam się jak to z tą usługą to konsultant mi mówi że mam w pakiecie na cały okres umowy, ja mu mówię że się zmieniło na stronie, on mi mówi że nic o tym nie wie i musi sprawdzić, po chwili potwierdza ten fakt ale nie wie o co chodzi i musi dokładnie sprawdzić i oddzwoni. Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie kodowania Nagra/Seca przy gwarantowanym Polsat HD to będzie jawne oszustwo i pozbawianie abonetów możliwości odbioru pakietu na sprzęcie dedykowanym operatora.

Ani Pace ani Philips nie obsługuje Nagry a co dopiero Conaxa. Sagemcom ma Nagrę ale Conaxa nie.

A przy Polasacie, History HD i PSN tylko Conax i Nagra dla CePe, nie ma nawet Nagry dla C+ pod Sagemcoma.

To daje podstawy do pożegniania NiC +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaspar - dzięki za próbę pomocy, jednak cały czas nie znajduje tam żadnych kanałów. Być może jednak jakość sygnału jest zbyt niska (około 50%)? Od kiedy pamiętam była taka i zawsze znajdowało kanały z tego transpondera. Dodatkowo te już obecne z tego tp działają, tylko mam napis zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też filmy na kanałach Canal+ wyglądają tak kiepsko , brak ostrości wszystko jak za mgłą. Sport jest ok transmisja meczu ostra, podobnie BBC HD wygląda całkiem fajnie. Spodziewałem się lepszej jakości HD od kanałów premium, posiadam czarnego nbox 250.

Może ma ktoś możliwość sprawdzenia jaki bitrate mają nowe Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...