Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro instalację robił ci ''fachowiec'' to powinieneś mieć wszystko dobrze z instalacją,choć są ''fachowcy i ''fachowcy''. Nie ruszając instalacji i wykluczyć,czy to nie dek szwankuje,podłącz go gdzieś u znajomego. Jeśli zakłócenia nadal będą,to dek do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixeloza na tvp1hd, mgm hd, nsport i pare innych. wcześniej kilka lat ok. Zaczęło się kilka tygodni temu. Dekoder turbo 500GB 2 kable. Jakość na tych kanałach około 80% .Były resety boxa , ustawienia konwertera, inna antena itp. itd. Infolinia twierdzi, że to po aktualizacji softu. Moja teoria to okresowe problemy z transponderem bo czasem obraz jest w miarę ale pewnie nc+ samo nie wie, a nawet jak wie to się nie przyzna. Druga propozycja to faktycznie sprawa nowego softu, który mógł namieszać przy głowicy. W ostateczności czeka mnie wymiana sprzętu ale jeszcze poczekam. Może wcześniej puszczą aktualizacje. Na razie poszła reklamacja. A tak wogóle to cześć wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z dniem dzisiejszym stałem się szczęśliwym posiadaczem pakietu Universe + i nie obieraja mi kilka programów.

A mianowicie mam problem z odbiorem m.in. :

 

TVN hd

TVN 7 hd

TVN Style hd

TVN Turbo hd

 

Ustawienia oryginalne w dekoderze nie były zmieniane.

Siła Sygnału - 75 %

Jakość Sygnału - 75 %

 

Jakieś sugestie w jakim kierunki drgnąć anteną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odbiorem C+Family HD.

Posiadam dwa dekodery Fergusona Ariva 100E oraz Philipsa DSR 6201 oraz opcję multiroom, antena 80 cm, konwerter twin.

Od paru dni gdy oglądam na Arivie kanał C+Family co parę sekund są problemy z obrazem - zacina się , pikseloza (jak podczas niezłej burzy). Pozostałe kanały działają bez problemu. Problem rozwiązuje się gdy na Philipsie również ustawię kanał C+Family, gdy jest jakiś inny kanał na Philipsie ustawiony to problem na Fergusonie powraca...

Wie ktoś co może być przyczyną ?

 

Oprogramowania odbiorników dziś aktualizowałem i problem nie ustąpił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja mam problem z kanałem Fox HD a mianowicie na kanale tym mam coś takiego jak stop klatka obraz zacina się na ułamek sekundy i leci dalej i tak co parę sekund.

Ustawienie anteny nie wchodzi w grę bo jeszcze tydzień temu było oki. Dekoder raczej też nie bo poleciałem do APS i wymieniłem. Konwertery sprawdzałem 2 no chyba że 2 są złe w co wątpię. Nie mam już pomysłu co z tym Fox"em. Dodam też że podobne zjawisko zauważyłem na kanale teletoon hd/sd czyli kanały z innych częstotliwości a po za tym teletoon zarówno w sd jak i hd. Ktoś ma pomysły co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...