Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio za apple tv+ i apple music w ogóle nie płacę, bo ciągle jest gdzieś w jakiejś promocji. :D Ktoś powie, że to tylko 100zł oszczędności na kwartał, ale skoro jest za free to po co przepłacać.
Płaciłem za apple one 24,99 od momentu premiery i nawet nie szukałem kodów promocji. Od podwyżek mam apple miusic i apple tv+ za free a z arcade i tak nie korzystałem. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 lutego na  Apple TV+ premiera filmu Sharper, którego gwiazdami są Julianne Moore i Sebastian Stan.

Film zabiera nas do najbogatszej dzielnicy Manhattanu i opowie wypełnioną po brzegi tajemnicami historię miliardera, którego ogromne bogactwo staje się celem syna jego partnerki. To już kolejny wspólny projekt Julianne Moore i serwisu Apple TV+.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Po nich to spodziewałbym się 4K, ale w zeszłym roku na początku nowego sezonu MLB transmitowali mecze w takich parametrach:

1080p native, 60fps, ~8 mbps (AVC H.264) video bitrate, ~256 kbps (AC3 Dolby Digital) audio bitrate.

Jak na nich, to bardzo słabo. Czy to się później zmieniło, to nie wiem.


MLB transmitują w kilku krajach, a MLS teraz pójdzie na cały świat 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za kod na te 2 miesiące , serwis ubogi w materiał filmowy i serialowy i absolutnie nie wart 34 zł jednak gdy już 4 miesiące ogląda się za darmo to jak można narzekać ?

Jeszcze raz dziękuję 

Czy Apple tv często wypuszcza takie kody promocyjne ?

Edytowane przez michuk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, michuk napisał(a):

Bardzo dziękuję za kod na te 2 miesiące , serwis ubogi w materiał filmowy i serialowy i absolutnie nie wart 34 zł jednak gdy już 4 miesiące ogląda się za darmo to jak można narzekać ?

Jeszcze raz dziękuję 

Czy Apple tv często wypuszcza takie kody promocyjne ?

Szczerze mówiąc ten serwis na dziś jest wart maks 5 zł choćby z całkowitego wywalenia na tłumaczenie PL.

Same napisy to sobie mogą w 4 litery wsadzić.

Nie ma drugiego serwisu VOD tak jawnie olewającego Polskę.

Nawet po rusku wszystko tłumaczą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nadal abonuję ten serwis.

Mogę stwierdzić, że wcześniej częściej zaglądałem do np CDA Premium niż do tej usługi.

Na razie od czasu do czasu coś tam oglądam, czy zrezygnuję sprawa otwarta.

Zależy kiedy, co i w jakiej cenie zaproponuje Sky Show... do tego CDA i TVP VOD, kosztem (drogiego) Apple+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tracer10 napisał(a):

Szczerze mówiąc ten serwis na dziś jest wart maks 5 zł choćby z całkowitego wywalenia na tłumaczenie PL.

Same napisy to sobie mogą w 4 litery wsadzić.

Nie ma drugiego serwisu VOD tak jawnie olewającego Polskę.

Jak to nie ma, Viaplay notorycznie dokłada coś tylko z angielskimi napisami. Za to Apple TV+ ma audiodeskrypcję w języku oryginalnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...