Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie @Conan miał rację, jest dużo dobrych, oryginalnych produkcji. Filmowo jest dużo gorzej. U mnie lista jest taka "Prehistoryczna planeta",  "Pachinko" i "Ted Lasso" 8/10.  Na 7 oceniam "Black Bird", "W obronie syna", "For All Mankind"(ale tylko pierwszy sezon), "Ptolemeusza" i "Kulawe konie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już wyżej, że nie. Być może za rok wrócę jak będzie znowu sporo nowych produkcji. Generalnie większość, które chciałem zobaczyć już widziałem. Na stałe mam HBO Max, Amazon, C+ i pewnie Viaplay. Teraz oglądałem głównie produkcje na Apple, więc na innych serwisach mam sporo zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły oferty "Bezpłatna dwumiesięczna subskrypcja Apple TV+".

 

Cytat

Warunki

Oferta promocyjna traci ważność po 30 dniach od zakupu. Zapłacona kwota nigdy się nie przedawnia. Tylko dla nowych użytkowników. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Obowiązuje limit jednej oferty na osobę. Oferta ważna tylko dla zakupionej opcji. Tylko online. Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować swoją kartę kredytową u sprzedawcy. Po upływie okresu promocyjnego subskrypcja odnawia się automatycznie w cenie 24,99 zł/miesiąc, o ile nie zostanie anulowana u sprzedawcy. Należy zapoznać się z warunkami danego sprzedawcy. Sprzedawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za jakość reklamowanych towarów i usług.

Jak skorzystać z tej oferty

Realizacja:

Po zakupie grouponu kliknij link „Wyświetl groupon”.

Na komputerze automatycznie otworzy się iTunes. Na urządzeniu mobilnym aplikacja Apple Music otworzy się automatycznie lub zostaniesz poproszony o pobranie aplikacji, jeśli jeszcze jej nie masz.

Zaloguj się za pomocą swojego Apple ID lub utwórz nowe konto.

Twój kod realizacji zostanie zastosowany automatycznie; potwierdź szczegóły płatności i przejdź do kasy.

Aby rozpocząć subskrypcję wykonaj kroki podane podczas rejestracji.

Ciesz się swoim zakupem.

Co otrzymujesz

Dwumiesięczna subskrypcja Apple TV+ bez opłat

Skorzystaj z bezpłatnego dwumiesięcznego okresu próbnego. Subskrypcję Apple TV+ możesz udostępnić nawet pięciu członkom rodziny.

Wyróżniki

Oglądaj nowe seriale i filmy Apple Original w aplikacji Apple TV na urządzeniach Apple i odtwarzaczach multimedialnych.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące jest tylko jeśli rejestruje się z  nowego urządzenia Apple objętego promocją . Dla Polski też jest promocja cały czas. 

Jeśli ktoś już korzystał kiedykolwiek z tej promocji nie może ponownie skorzystać.

 

cytat z regulaminu promocji :

Cytat

 

Przy zakupie nowego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca dostaniesz trzymiesięczną subskrypcję Apple TV+ w prezencie. Szczegółowe warunki znajdziesz tutaj.

Przy zakupie kwalifikującego się nowego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca dostaniesz trzy miesiące Apple Arcade gratis. Szczegółowe warunki znajdziesz tutaj.

Nowi subskrybenci z kwalifikującymi się słuchawkami AirPods, AirPods Pro, AirPods Max lub Beats otrzymują 6 miesięcy Apple Music w prezencie. Szczegółowe warunki oferty znajdziesz tutaj.

 

 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem gdzieś o innych promocjach ?  Wyraźnie wskazałem  że chodzi o TĄ promocję na 3 miesiące. 

Mam 3 kupione urządzenia w ciągu ostatniego roku i nie mogłem jej wykorzystać na glownym koncie bo skorzystałem wcześniej z niej.   Problem do rozwiązania prosty, rezygnuje sie z abonamentu, zakłada drugie konto i znowu 3 miesiące za darmo, potem na następne konto następne 3 miesiące. 

Od roku mam po prostu już za darmo  nie na jednym tylko na 4 kontach po kolei. Zmiana konta w TV  to przecież tylko minuta. ;) 

Promocje z Grouponu  to samo, raz wykorzystana nie zadziała ponownie jeśli była już identyczna. Sprawdzałem na jednym z kont i zadziałała na 2 miesiące  ale ponowna próba aktywacji została odrzucona. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Greatest Beer Run Ever.

Film twórcy nagrodzonego Oscarem Green Book opowie opartą na faktach historię niejakiego Chicka Donohue, który w 1967 roku postanowił przemycić piwo z Nowego Jorku na front wojny w Wietnamie i tam osobiście wręczyć je kilku długo niewidzianym kumplom. Nieprawdopodobna odyseja przeprowadziła go przez ocean i wietnamską dżunglę. W główną rolę wciela się Efron. W obsadzie, poza nim i Crowem, są też między innymi Bill Murray, Kyle Allen, Jackie Picking i Will Ropp.

Premiera 30 wrzesień

 

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma streamingowa Apple TV+ zapowiedziała swój oryginalny serial pod tytułem „Shantaram”. Główna rola Charlie Hunnam.

Cytat

 

Serial jest adaptacją najpopularniejszej powieści Gregory'ego Davida Robertsa pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem historii jest Lin Ford (Hunnam), który po ucieczce z więzienia próbuje ukryć się w slumsach w Bombaju. Mężczyzna zakochuje się w enigmatycznej i intrygującej kobiecie o imieniu Karla (Antonia Desplat), a jego nowe uczucie sprawi, że będzie musiał wybierać pomiędzy wolnością a miłością i towarzyszącymi jej problemami.

Scenariusz przygotował Steven Lightfoot odpowiadający za serial jako showrunner. Reżyserią sześciu odcinków zajmie się Bharat Nalluri.  W obsadzie serialu są też: Shubham Saraf, Elektra Kilbey, Fayssal Bazzi, Luke Pasqualino, Alyy Khan, Sujaya Dasgupta oraz Vincent Perez.

Pierwszy sezon serialu „Shantaram” zadebiutuje 14 października na platformie  Apple TV+. Na serię złoży się 10 odcinków. Premierowo pokazane zostaną trzy odcinki. Kolejne będą debiutowały z tygodniowym odstępem.

 

źródło filmożercy

 

Swoją drogą książka była świetna więc jeśli Apple tego nie zepsuje, to zapowiada się kolejny jakościowy tytuł tej platformy.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...