Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.05.2023 o 19:48, k05 napisał(a):

No Pani Łepkowska już się boi, że sztuczna inteligencja ją wygryzie ze stanowiska (chociaż w jej przypadku to chyba byłoby to nawet dobre dla widzów). 

Aż dziwne, że w USA przy okazji tego strajku o tym nie pomyśleli. 

Pomyśleli. Jednym z punktów tego strajku jest też kwestia AI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest aktywna promka dla nowych i powracających na 2 miesiące https://www.pepper.pl/promocje/apple-tv-2-miesiace-za-darmo-dla-nowych-i-powracajacych-666828

Nie wiem czy tez nie jest nadal aktualna promka z komunikatora Viber. W tym przypadku na 3 miesiące.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sieci trafił  pierwszy zwiastun serialu (antologia) The Crowded Room. Główną rolę zagrał Tom Holland

W obsadzie serialu, poza Tomem Hollandem, są też: Amanda Seyfried, Emmy Rossum, Sasha Lane, Christopher Abbott, Emma Laird, Jason Isaacs oraz Lior Raz. Pierwszy sezon The Crowded Room składa się z dziesięciu odcinków i zadebiutuje na Apple TV+ dokładnie 9 czerwca.

 

 

 

Apple TV+ pokazało  pełny zwiastun drugiego sezonu serialu science fiction Fundacja

Premiera 14 lipca

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny zwiastun filmu pt. Czas krwawego księżyca (ang. Killers of the Flower Moon) w reżyserii  Martina Scorsese.

Scorsese nakręcił film na podstawie scenariusza sporządzonego wspólnie z Erikiem Rothem („Forrest Gump”) według książki Davida Granna o tym samym tytule. W głównej roli występuje Leonardo DiCaprio, który czuwa nad projektem także jako producent wykonawczy. Gwiazdorowi na ekranie partnerować będą m.in. Robert De Niro, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Brendan Fraser oraz John Lithgow. 

 

Do regularnej dystrybucji film trafi 6 października (do polskich kin czternaście dni później), by ostatecznie zadebiutować w ofercie platformy streamingowej Apple TV+. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy do odcinka 10 sezonu 3 tłumaczył chyba chatgpt, pierwszy raz mi się takie dziadostwo zdarzyło w TV+

Napisy do odcinka 10 sezonu 3 tłumaczył chyba chatgpt, pierwszy raz mi się takie dziadostwo zdarzyło w TV+

Oczywiscie chodziło mi o serial Ted Lasso


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytycy wniebowzięci filmem Killers of the Flower Moon

https://filmozercy.com/wpis/posypia-sie-oscary-najlepsza-rola-leonardo-dicaprio-i-9-minut-owacji-dla-filmu-scorsese-w-cannes

Na pomidorze na 38 recenzji, 95% pozytywów przy średniej 8.8/10

A czy jest tak naprawdę, dowiemy się w kinie w październiku ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kwestii- po kilku miesiącach mam znowu dostęp do tego serwisu i pierwsze co mnie zaskoczyło, to fakt, że czasem zdarzają się zawieszenia obrazu i dźwięku, a ponowne przywrócenie danej produkcji powoduje, że serwis nie pamięta momentu kiedy skończyłem oglądać. Na innych serwisach to się nie zdarza. Duży minus dla mnie- oglądam na android tv Philips. Teraz do jakości produkcji, to III sezon serialu "Ted Lasso" trzyma poziom, podobała mi się "Terapia bez trzymanki" choć to trochę słabsza produkcja niż podobna tematycznie "After Life". Ode mnie 7/10. Oczywiście nadal bardzo dobry jest II sezon serialu "Prehistoryczna planeta". Na liście do obejrzenia mam jeszcze "Silos" i "Tetris". Coś ciekawego jeszcze pojawiło się w ostatnim kwartale?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arkon napisał(a):
Na liście do obejrzenia mam jeszcze "Silos" i "Tetris". Coś ciekawego jeszcze pojawiło się w ostatnim kwartale?


Silos jest swietny, polecam!

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś takiego zauważyłem przy okazji innego babola. Czasami przestają się wyświetlać napisy. Jeśli wyjdę z odcinka i otworzę go ponownie - zaczyna od początku.

Bardziej denerwuje mnie inna rzecz: od jakiegoś czasu, miesiąca-dwóch, za każdym razem kiedy po dłuższym uśpieniu Androida otwieram aplikację to jakość grzęźnie na na SD i ni [beep]y nie wskakuje wyżej. Zabijam aplikację AppleTV, uruchamiam drugi raz i już wszystko działa w HD. Z jakiegoś powodu tylko uruchomienie aplikacji "na zimno" daje jakość HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Shield 2019 Pro. Najzabawniejsze, że apka AppleTV zawsze była najbardziej bezproblemowa, nawet na Miboxie, a teraz jako jedyna robi problemy (Skyshowtime pomijam, bo to dramat który nie kwalifikuje się do jakiegokolwiek porównania). Zatrzymania obrazu nie doświadczyłem.

Edytowane przez adiq22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć Apple TV+ oficjalnie tego nie ogłosiło, wszystko wskazuje na to, że "Silos" będzie mieć 2. sezon. Według Production Weekly przedprodukcja ma ruszyć we wrześniu 2023 w brytyjskim Hertfordshire, a zdjęcia prawdopodobnie rozpoczną się w grudniu 2023 bądź na początku 2024 roku. To by oznaczało, że nowe odcinki zobaczymy dopiero w 2025 roku. Twórca serialu Graham Yost powiedział, że chciałby zamknąć całość w czterech sezonach, ale jeśli będzie musiał w trzech, to też jest to możliwe.

 

https://www.radiotimes.com/tv/sci-fi/silo-book-major-change-exclusive-newsupdate/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...