Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Ustawiłbym kolejność od najlepszego serwisu do najgorszego pod kątem jakości transmisji sportowych:

1. AppleTV+

2. Canal+

3. Eleven Sports w Play Now

4. Viaplay

A dlaczego akurat Eleven Sports od playa?
PLAY NOW

5-B6-E64-C2-B739-42-C2-BB8-A-0-AF99-E6-D
 

8-BF126-B7-C915-49-FE-B39-A-1-EE34-BC23-

 

VECTRA TV SMART GO

 

D302327-D-0751-4-EE8-AB35-6-BC61757-A404
 

64250-E1-D-E062-4459-9163-B282-D13-A0304


07-D19911-4495-4-E08-8-AE3-A7-F23-D80-B7

 

0-DFFC11-E-A5-A0-4027-91-DC-987-D5-EC931

 

CANAL+ ONLINE

 

106-B278-E-33-CD-4924-893-B-0996-A8884-A

 

UPC TV GO

206184-F0-4-B8-A-4-AA6-987-C-DE3210-C511

 

9-A68-BC28-B3-F6-4-CC1-8-EB5-01-D366-DE2


9-EB22-BB1-E634-4-DEC-BB9-C-4-D5-CD38-BA

 

POLSAT BOX GO

AA9-E7-A23-AB95-4264-A94-E-5-CF8307-A30-

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Obejrzałem skrót meczu w ATV+. Nie ma 4K, ale jest bardzo, ładny wyrazisty obraz. Żywe kolory. Ostry obraz. I chyba najważniejsze - WIDAĆ PIŁKĘ, a nie latającą kometę świetlną. Sprawdziłem jak wyglądają powtórki meczów w Viaplay i w Canal+. Tam kolory wyblakłe, brak ostrości i brak płynności ruchu.

Ustawiłbym kolejność od najlepszego serwisu do najgorszego pod kątem jakości transmisji sportowych:

1. AppleTV+

2. Canal+

3. Eleven Sports w Play Now

4. Viaplay

 

W tym Viaplay tylko ostre jest studio telewizyjne z komentatorami.

 

DAZN gorzej wygląda od Viaplay?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, od jakiegoś czasu nie zapamiętuje mi momentu kiedy zatrzymałem oglądanie filmu czy serialu na Apple TV+ i później po ponownym włączeniu znowu wszystko leci od początku. 

Ten problem występuje u mnie gdy oglądam Apple TV+ na Nvidia Shield TV Pro 2019 (czyli Google TV).

Czy też macie taki problem? Dodam, że mam również zainstalowaną aplikacje w TV Samsung (Tizen) i tutaj ten problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Clarke ("Lakers: Dynastia zwycięzców", "Oppenheimer") będzie gwiazdą i producentem serialu Apple TV+ "The Last Frontier", który właśnie otrzymał zamówienie na cały sezon. 10-odcinkowy serial opowiadać będzie o Franku Remnicku, samotnym stróżu prawa z niewielkiego miasteczka na Alasce. Kiedy w dziczy rozbija się samolot z transportem więźniów, nasz bohater będzie musiał walczyć o bezpieczeństwo mieszkańców. Twórcami serialu są Jon Bokenkamp ("Czarna lista") i Richard D'Ovidio.

https://deadline.com/2023/02/jason-clarke-apple-tv-plus-series-the-last-frontier-1235269268/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytam bo wcześniej nikt nie wiedział gdy pytałem w innym temacie.

Apka ATV+ w systemie Panasonica i mam problem z napisami PL.

Są dostępne tylko te dla niesłyszących.

Nie ma możliwości ustawić normalnych.

W Shield można i takie i owakie bez problemu.

Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję najnowszej wersji aplikacji na dekoder internetowy Canal Plus Box Online. Takiej gdzie będzie zakładka MLS. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

2 godziny temu, marcin7650 napisał(a):

Poszukuję najnowszej wersji aplikacji na dekoder internetowy Canal Plus Box Online. Takiej gdzie będzie zakładka MLS. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

Problem rozwiązany. Do usunięcia 😉.

2 godziny temu, marcin7650 napisał(a):

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2023 o 23:36, bartas_20 napisał(a):

Jeszcze o MLS, tych bezpłatnych spotkań jest dużo więcej w następnych kolejkach, dużo więcej niż np: było dostępnych na Polsacie. Także można korzystać w dobrej jakości jak kogoś interesuje,

Pewnie na początku będzie sporo bezpłatnych transmisji, żeby wypromować MLS i zachęcić ludzi do subskrybowania. Z czasem zostanie może z 1 transmisja na kolejke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2023 o 07:42, marekwa napisał(a):

Mam taki problem, od jakiegoś czasu nie zapamiętuje mi momentu kiedy zatrzymałem oglądanie filmu czy serialu na Apple TV+ i później po ponownym włączeniu znowu wszystko leci od początku. 

Ten problem występuje u mnie gdy oglądam Apple TV+ na Nvidia Shield TV Pro 2019 (czyli Google TV).

Czy też macie taki problem? Dodam, że mam również zainstalowaną aplikacje w TV Samsung (Tizen) i tutaj ten problem nie występuje.

Ponawiam swoje pytanie.

Czy macie taki problem, dodam, że u mnie pojawił się również na TV Samsung (Tizen). :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marekwa napisał(a):

Czy macie taki problem, dodam, że u mnie pojawił się również na TV Samsung (Tizen).


@tracer10 Pisałem już o tym... miałem podobnie na Tizen 3.0 jakiś szas temu. Może pomoże...

Ustawienia > Dostępność > Słuch (napisy) > Napisy (w tym dla niesłyszących) > Wyłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tracer10 napisał(a):

TV Pro wersja 9.1.1

Dzięki.

Udało mi się naprawić problem w Nvidia Shield TV Pro.

Zrestartowałem aplikacje Apple TV+ (usunąłem i ponownie zainstalowałem) oraz zrestartowałem urządzenie.

Któryś z tych kroków zadziałał i ponownie zapamiętuje moment przerwania oglądania. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...