Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marekwa napisał:

Od kiedy wchodzi ta podwyżka abonamentu dla obecnych użytkowników serwisu, ktoś wie?

Podejrzewam, że od kolejnego okresu rozliczeniowego. Ustawa nakazuje im wysłać wcześniej informację o planowanej podwyżce. Najlepiej osoby, którym kończy się subskrypcja na dniach, niech pochwalą się za jaką kwotę im się odświeżyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie zostawię sobie subskrypcję na jeszcze jeden miesiąc, bo nie zdążę wszystkiego zobaczyć i jestem ciekawy jaką kwotę pobiorą. 

Szkoda, że nie zdecydowali się na jakąś promocje dla dotychczasowych abonentów. 

Myślałem, że może pozostawią starą cenę dla dotychczasowych subskrybentów - do czasu anulacji subskrypcji. 

No cóż - trudno. Z drugiej strony - skoro DAZN czy Viaplay proponują absurdalne kwoty za swoje serwisy to chyba nie ma się co dziwić. Z resztą - w dzisiejszych czasach wszystko drożeje na potęgę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już i tak nie mam tam co oglądać, więc pewnie najwcześniej za rok wykupię jak już uzbiera się kilka ciekawych pozycji. :) Nie trzeba dużo czasu na obejrzenie dobrego serialu. Jak mnie coś interesuje, to potrafię cały sezon w weekend obejrzeć. Moja córką wszystkie sezony "Gry o tron" wciągnęła w niecały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię mieć wybór, ale po co mam coś trzymać jeśli nie ma tam nic co mnie interesuje- nie mam w sobie żyłki kolekcjonera. Będzie kilka ciekawych pozycji, to pewnie kupię na miesiąc. U mnie królują HBO Max, Amazon i w dalszej kolejności Disney oraz oczywiście C+, ale to ze względu na Legię i Barcę. Za te 3 pierwsze serwisy płacę ok. 30 zł, więc mniej niż życzy sobie Apple. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AplikacjaApple TV

SubskrypcjaApple TV+

Data akceptacji10 wrz 2022

OfertaBez opłat przez 2 miesiące, początek: 10 wrz 2022

Cena subskrypcji24,99 zł za miesiąc, początek: 10 lis 2022

 

Czy jeśli mam taką informację to będę miał dostęp do serwisu do 10.11 włącznie czy do 09.11 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrezygnuje z  One i wykupię tylko apple music. nie korzystam z Arcade, 5 GB iCloud w zupełności mi wystarcza a do apple tv+ zaglądam tak rzadko, że wystarczą mi darmowe kupony :) 
Stara cena  One była bardzo opłacalna, obecna już tak opłacalna nie jest, zwłaszcza jeśli ktoś nie korzysta z Arcade.   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał:

Ciekawe ilu użytkowników przy takiej cenie zostanie przy apple one ,a ilu wróci tylko do Apple Music albo w ogóle przejdzie z muzyką na zieloną stronę mocy:d.

Zielona strona mocy też zapowiada podwyżki ;)

 

Apple pokazało pierwszy zwiastun ostatniej odsłony dreszczowca Servant. Jednocześnie potwierdzono, że czwarty rozdział produkcji M. Nighta Shyamalana zobaczymy już na początku przyszłego roku a mianowicie 13 stycznia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...