Skocz do zawartości

Kanały odbierane u Was naziemnie


Gość Zlotus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w Wieruszowie w woj. łódzkim i w moim miescie mozna odbierac takie stacje telewizyjne:

 

TVP1 - przekaznik Wroclaw/Gora Sleza, k. 12;

przekaznik Zygry, k. 7; (w kierunku na Łódź);

przekaznik Mikstat, k. 51; (w kierunku na Kalisz);

i przekaznik Czestochowa/Wreczyca Mala, k. 52.

 

TVP2 - przekaznik Wroclaw/Gora Sleza k. 25;

przekaznk Mikstat, k. 37;

przekaznik Czestochowa/Wreczyca Mala, k. 26;

 

TVP Wroclaw (teraz TVP Info) - przekaznik Wroclaw/Gora Sleza, k. 42;

TV POLSAT - przekaznik Wroclaw/Gora Sleza, k. 59;

TV4 - przekaznik Mikstat, k. 48.

Dodatkowo mozna odbierac trzy stacje czeskiej telewizji z kierunku (i chyba z przekaznika) Wroclaw/Gora

Sleza i sa to: ĆT1, k. 36 ĆT2, k. 50 i NOVA TV, k. 53.

Dwie pierwsze to sa odpowiedniki naszej Telewizji Publicznej - TVP a ostatnia to odpowiednik ktorejs z naszych

telewizji komercyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja POLSAT odbieram dobrze obraz czysty (mieszkam w przezmierowie) markar-a z jakiej anteny odbierasz?? i w jakim punkcie Pozka mieszkasz bo jesli na piatkowie to moja siora nazekała tam na zły odbior kiedy kozystała z siatkowej anteny , po zrobieniu instalki z antenami kierunkowymi obraz czysty bez sniezenia :wink:

 

adi12112-TVP1 k.09 to z nadajnika w Sremie koło Poznania a z jakiej antenki kozystasz bo to swietny wynik :brawo: i jak czesto udaje ci sie złapac egzotyki? :?:

 

ja mieszkam blisko Ciebie,teraz już Polsat jest OK.ale był naprawdę słabiutki że nawet nie było teletekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie kolego Bartezz tego się nie da.... to dziala tylko w przypadku kablówek. ja mam kabel od kablówki na wprost szerokopasmówki i przy sprzyjających warunkach mozna rozpoznać nawet loga na ekranie... ale z satelity nie da się - zupełnie inne fale: satelita mikrofale a naziemnie krótkie fale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to mnie zdziwiło i chciałbym poznać sposób oglądania tych kanałów naziemnie :D

ale nie liczę na to , że taki jest , bo pewnie to tylko pomyłka @VH 1

 

Animal Planet śnieży, ale ITV ma jakość znakomitą. Ktoś napisał, że może być to przebicie. I chyba to jednak przebicie z kablówki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie robicie powoli oftop a może jest tak że z kablówki albo sąsiad ma Modulator w tunerze;).Wracając do Tematu to u mnie z 3stron świata mam 3kanały;/ i aby ładnie odebrać trza miec zwrotnice antenową:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie odbieram kanały takie:

 

Tvp1, Tvp2, Polsat, CT1, Ct2, Nova, prima

 

 

Tvp1 z lokalnego przemiennika w Mieorszowie, TVP2 i Polsat z nadajnika na Czarnej Górze (jedynka mi niestety śnieży z tego nadajnika co dla mnie dziwne co i dwójka jak i Polsat czyściutkie)...

 

Czeska 1 i Nova - jakość bardzo dobra... tylko przy prozie lekkie "duchy".... Prima odbiór dostateczny, nieco zaśnieżony.

 

 

Niestety nie mogę odebrać sygnału TVP Info ze Ślęży... tzn. mam antenę kierunkową na kanał 42 na którym nadaje ten kanał... niestety dzieje się dziwna rzecz: jak założę tą antene na maszt to na szerokopasmówce ustawioną na Czarną górę mam zakłocenia i nie da się oglądać nic wtedy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie koło Poznania można oglądać:

TVP1 - bardzo dobry

TVP2 - bardzo dobry

TVP Info/TVP Poznań - średni/dobry

TVN - dobry/bardzo dobry

Polsat - dobry

Dodatkowo przy ładnej pogodzie można ujrzeć powyższe kanały z innych (dalszych) nadajników np. z Bydgoszczy czy z Wrocławia, zdarza się też jakiś kanał z Czech czy Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Wczoraj kupiłem dekoder DVB-T i mam kanały TV

UHF 34

SVT1,SVT2,Barnkanalen,Kundspakanen,SVT24

UHF 36

ARD Das Estre,NDR M-V,RBB Branderburg,MDR

UHF 45

TVP1,TVP2,TVP Info Gorzów,TVP Polonia,TVP Kultura,TVP Sport,TVP Historia,TVP HD

UHF 50

Kanal Lokal,TV4

UHF 51

ZDF,3SAT,KI.KA/ZDF Dokukanal,ZDF Infokanal

UHF 56

DR 1,DR 2,TV2,DR Uptade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Wczoraj kupiłem dekoder DVB-T i mam kanały TV

UHF 34

SVT1,SVT2,Barnkanalen,Kundspakanen,SVT24

UHF 36

ARD Das Estre,NDR M-V,RBB Branderburg,MDR

UHF 45

TVP1,TVP2,TVP Info Gorzów,TVP Polonia,TVP Kultura,TVP Sport,TVP Historia,TVP HD

UHF 50

Kanal Lokal,TV4

UHF 51

ZDF,3SAT,KI.KA/ZDF Dokukanal,ZDF Infokanal

UHF 56

DR 1,DR 2,TV2,DR Uptade

ale masz oferte :shock::shock: a to nie przypadkiem tropo odbierasz stale kanały ze szwecji i dani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...