Skocz do zawartości

Kanały odbierane u Was naziemnie


Gość Zlotus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D Kanały z Danii i ze Szwecji nie są w tropo bo w moim dekoderze Technisat zapisałem te kanały.Z Danii to nadaje z Bornholmu a ze szwecji to z Horoby co mam też dużo jeszcze szwedzkich ale są kodowane bo w pakiecie BOXER.Z Niemiec to odbieram z nadajnika w Seebad Heringsdorf a z polski to z Województwa Lubuskiego.Tęskniłem za kanałami ze Szwecji,Danii i z Niemiec i dlatego kupiłem DVB-T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analog stale TVP1(09k) bdb TVP2(27k) bdb TVP INFO(52k) bdb POLSAT(50k) bdb (wszystkie ze Sremu) TVN(47k) bdb(Poznan Piatkowo) TV4(48k) sniezy mocno(kalisz) /tropo jakies czeskie,słowackie i niemieckie a nawed kiedys jakis rosyjskojezyczny kanał DVB-T POLSAT,TVN,TV4 (23k) TVP1,TVP2,TVP INFO, TVPHD(kodowany) TVP SPORT(kodowany) (39k) wszystkie ze Sremu ZDF,3SAT,KI.KA,ZDF DOKUKANAL,ZDF INFOKANAL (56k) siatkuja i to mocno a tropo tez kilka sie znajdzie ale nie wiem jakie sa bo siatkuja i nawet tuner nie jest wstanie pobrac nazwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrze-zaborze tvp 1 kanal 24 tvp 2 kanal 21 tvp info katowice kanal 60 polsat kanal 58 tvn kanal 32 przebija tvp plus kanal 28 i 34 tez przebija tvt rybnik kanal 22 i 30 sniezy ucieka glos tv markiza kanal 46 sniezy mocno stv 2 kanal 29 i 35 leki snieg ct 1 ct 2 nova i prima tez jest ale nie da sie ogladac i dvb-t skrzyczne kanal 38 sila 65 jakosc 65 nie odbieram multipleksu ostrawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam między kielcami , krakowem, i w środku między lublinem a katowicami, więc tak: jak antena jest w stronę kielc to mam: k 38 tvp 1- krystalika, k 28 tvp 2 - krystalika, k 22 polsat- dobry odbiór maleńkie kropki czasami, 56 tvp kielce- średnio , 40 - tvp kielce gorzej niż na k 56 ale da się oglądać. K 24 Tvn-słabo ale jest kolor, k 56 tv 4- średnio, k 57 tvp warszawa śnieży,. Jak antena jest na kraków- to mam. Tvp 1 średnio k 10, tvp 2 k 33 - krystalika , polsat k 54 dobrze, tvp kraków- skąd oni to nadają k 50- krystalika, puls k 27- słabo jest kolor- chyba z wisły to nadają, tvn też jest k 30 ale śnieży- też nie wiem z kąd , i tyle. A na katowice jak ustawie to mam tvp katowice słabe dobre tvp 1 i 2 , i niezły tvn k 30 albo 32- nie pamiętam dokładnie, a z lublina mi tylko tvp 1 i 2 działa ale słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam na pograniczu łódzkiego i wielkopolski no więc tak z łodzi odbieram k.21 tvn-kolor ale słabo, k.36tvp2bdb,k.8-tvp1 bdb,k.34 tvpinfo łódz bdb,k.56 tv4 db,k.50 tvp1 warszawa bdb, 54i57 polsat bdb,k.59 tv puls słabo czasem kolor. A jak na wrocław k.33tvp info wrocław srednio,k59 polsat słabo,ćt1,ćt2 i nova -średnio i czasem tv prima. Na kalisz- k.34 tvp2 bdb,k30 tvp info poznań bdb,k.47 tv4 bdb,k.56 polsat db zdazało sie odbierać ard1,zdf,mdr,pro7,sat1,rtl2,rbb berlin teraz nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzisiaj jestem u Kolegi w wiosce w Lubuskim 2 kroki od niemiec i odbiera takie kanały:

1.TVP1 - UHF 29 Bardzo Dobry Odbiór

2.TVP2 - UHF 32 Bardzo Dobry Odbiór

3.TVP Gorzów - UHF 49 Bardzo Dobry Odbiór

4.Polsat - UHF 48 Dobry Odbiór z Kołowa

niemieckie (Wiem że są już w DVB-T ale są odbicia z Miastowej TV Kablowej)

5.RTL 2 - UHF 22 Dobry Odbiór

6.RTL - UHF 28 Dobry Odbiór

7.Lokalny - UHF 31 Słaby Odbiór

8.SAT 1 - UHF 36 Dobry Odbiór

9.VOX - UHF 37 Dobry Odbiór

10.WDR - UHF 41 Słaby Odbiór

11.MDR - UHF 42 Słaby Odbiór

12.BR - UHR 43 Dobry Odbiór

13.ProSieben - UHF 44 Dobry Odbiór

14.ZDF - UHF 45 Bardzo Dobry Odbiór

15.ARD Das Estre - UHF 50 Dobry Odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieluń woj.Lódzkie:

 

analog:

Tvp1-k51(Mikstat k.Kalisza)b.dobrze

Tvp2-k37(Mikstat k.Kalisza)b.dobrze

Tv4-k48(Mikstat k.Kalisza)b.dobrze

Polsat-k49 (Łódź)dobrze

Tv4-k56(Łódź)dobrze

Tvp1-k7(Zygry k.Sieradza)słabo

Tvp Łódź/Tvp info-k43(Łódź)dobrze

puls-k59(Łódź)słabo, ale całodobowo

 

Zagraniczne:

 

CT1-k36(Czechy Jasrenic-praded)dobrze z teletekstem,całodobowo

CT2-k50(Czechy Jasrenic-praded)dobrze z teletekstem,całodobowo

NOVA-k53(Czechy Jasrenic-praded)dobrze z teletekstem,całodobowo

 

Tropo:

 

Wszystkie kanały analogowe z nadajnika Warszawa/Raszyn, Wrocław/G.Ślęża i sporadycznie jakieś inne zagraniczne kanały,ale ich nazw niestety nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Kiedy będzie odbierana telewizja cyfrowa telewizja na terenie trójmiasta ? Czy ktoś z Gdańska odbiera tv dvb t ? :idea: Czy są w ogóle takie szanse na dzień dzisiejszy?

 

Ja z Gdańska(okolice kokoszek)

-tvp1 5 z plusem

-tvp2 5 z plusem

-tvp info 5 z plusem

tvp2 z tvp olsztyn(nie wiem z kąd)tak na 4

tvn wzorowo hihi(JAśKOWA DOLINA)

-Tv 4 4 z małym plusem

-Polsat 5 z -

 

to\na Rosyjskich muzycznych ort sportowych przy tropo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...