Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, kmiecik789 napisał:

U mnie to samo. Zgłaszałeś to może do inei? 

Co konkretnie? Jeśli chodzi o to, że nie wszędzie można przewijać kilka dni lub do początku programu, to nigdzie nie obiecywali, że jest na wszystkich kanałach, dlatego zrobiłem tę listę, by można było sprawdzić co jest faktycznie dostępne. Szkoda, że INEA czegoś takiego nie wrzuciła oficjalnego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem tego bo co w testach powinno zostać w ukryciu. W końcu tego wymagała umowa. Moja opinia jest taka, że komercyjna premiera Hiway została gwałtownie przyspieszona. Wielce prawdopodobne jest, że to z powodu Vectry i ich premiery platformy 4K. Brakuję mi mocnej kampanii promującej Hiway. Ja już po pierwszych kilku dniach z dekoderem nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnych rozwiązań. Niestety jedną stroną informacyjną o Hiway nie da się oddać potencjału tej platformy stąd takie moje wnioski.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrą są twoje warunki umowy z Multimedia default_biggrin.png

Nie miałeś się czego złapać to się czepiasz. Stać mnie to płacę, a to nie twój interes.

Napisałem jak wygląda obecnie iptv w Inei. Bez modułu CAM w ofercie to mało osób to weźmie, ten wasz hiway.

A w MM przynajmniej mam stałe IP, a u was stałe IP klienci indywidualni na ftth, to widzieli jak świnia niebo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, patryszq napisał:

Nie żebym zapragnął być klientem Inei w kwestii oferty tv - po prostu jestem ciekaw tego "pudełka " , a w swojej okolicy " opiekuję " się osobami które namiętniej korzystają z usług operatora , a tylko kilka chwil miałem okazje bawić się tym hajwejowskim cudem techniki :P

 

Ten dekoder cudem nie jest, ale w porównaniu z Arionem i Intekiem, które miałem wcześniej jest duża różnica.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, korni007 napisał:

A w MM przynajmniej mam stałe IP, a u was stałe IP klienci indywidualni na ftth, to widzieli jak świnia niebo :)

 

 

Moje ip w praktyce zmienia się tylko gdy podłączę inny router, wygląda jakby było przypisane do MACa. Poza tym mam dynamiczny dns ustawiony wiec nawet gdyby się zmieniało nie robiłoby mi to różnicy.

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@korni007

Przez wiele lat gdzie w inei korzystałem z modemu Cisco EPC3212 i własnego Routera, miałem włączoną usługę (wtedy jeszcze darmową) publicznego IP to było ono stałe. Teraz na światełku dopłacam 5 zł i też od końca kwietnia ubiegłego roku się nie zmieniło.

 

Także niczym ta Multimedia nie błyszczy, ale o symentryku możesz pomarzyć default_biggrin.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, korni007 napisał:

Bez modułu CAM w ofercie to mało osób to weźmie, ten wasz hiway

Tylko 99% klientów którzy nie potrzebują nie wiadomo czego a po prostu działającej usługi ;)

34 minuty temu, radier napisał:

ale o symentryku możesz pomarzyć

symetryk jest akurat niepotrzebny,ale np upload 50 przy downloadzie 150 to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mrSpectro napisał:

Co konkretnie? Jeśli chodzi o to, że nie wszędzie można przewijać kilka dni lub do początku programu, to nigdzie nie obiecywali, że jest na wszystkich kanałach, dlatego zrobiłem tę listę, by można było sprawdzić co jest faktycznie dostępne. Szkoda, że INEA czegoś takiego nie wrzuciła oficjalnego.

No właśnie konsultant nie wspomniał w rozmowie, że działa to na wybranych przez nich kanałach, co daje mi prawo myśleć, że zadziała na każdym :)

Ponadto narzeczona wczoraj zadzwoniła właśnie w tej sprawie na infolinię to konsultantka też była przekonana, że powinno działać, także nieźle poinformowani tam są :P

Mam nadzieję, że rozszerzą tę funkcję, bo fajna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JAMA10 napisał:

Cześć 

Mam 2 pytania odnośnie tego nowego dekodera. 

1. Czy można jednocześnie nagrywać więcej niż 1 program

2. Czy można tworzyć tematyczne listy programowe np film, sport itp. 

 

 

1. Tak, wiele jednocześnie. Doszedłem do 15 i nadal pozwalało mi dodać kolejne nagrania w tym samym czasie.

2. Znalazłem wyłącznie tworzenie listy ulubionych per profil. Nie udało mi się stworzyć więcej niż jednej listy na profilu. @peka Jak Ci się to udało?

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, taka oferta od DUK na przedłużenie umowy jest dobra?

 

Tv oczywiście to Hiway ale pakiet ten Premium Sport. Czyli to co w niższym pakiecie standard plus pakiet Canal+ select. Do tego gratis HBO na miesiąc, gratis paczka sport pack+oraz kids pack + internet 1GB. Wszystko w cenie 154,90. Normalnie jakby się chciało pakiet Premium sport z internetem 1GB to wychodzi 169,90. I nie ma wtedy paczki Kids dodatkowo oraz HBO na miesiąc.

 

Pytam, ponieważ wy się lepiej pewnie orientujecie w tych sprawach a mi pozostał tydzień negocjacji i nie wiem czy dalej jeszcze próbować coś ugrać czy to jest max. Bo DUK twierdzi, że to max jaki mogą dać jeśli chcę mieć canały plus..  Próbowałem jeszcze wydusić jakieś miesiące gratis albo chociaż paczkę movie pack, ale nie chcą się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...