Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym się czepiał czy coś, ale czy otrzymaliście rzeczone PENDRIVE'y za pomysły na inea.pl/idea? Mnie się nawet nikt nie zapytał o adres ich wysyłki?!

Ja otrzymałem ale najpierw zamiast 16gb dostałem 4gb dopiero później po wysłaniu maila przysłali 32gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Ja nadal mam w eboa niby podpisaną lojalkę do 2016, której NIGDY nie podpisałem, a fakturę do zapłaty mam z kosmosu.

W boa nikt nic nie wie. Na razie bawię się nagrywaniem rozmów z [beep]kami i szykuję sie do wizyty w biurze Rzecznika Praw Konsumenta.

Saga trwa już od ponad miesiąca.

Tam mają taki bałagan, że aż dziwne, że wszytko jeszcze jakoś działa. Z naciskiem na jakoś.

Mają ten swój nowy numer 6122666666 a i tak przerzucają na stary. Żenada i dziecinada. Całe szczęście, że wyparował mi z głowy pomysł na podpisanie kolejnej lojalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość ciekawa nowa promocja na pakiet CANAL + PLATINUM w INEA - od 26 maja do końca czerwca za 29,90 zł, po terminie promocyjnym zostanie automatycznie odłączony. generalnie uważam, że właśnie taka powinna być cena za ten pakiet w INEA i myślę (mam nadzieję), że jest to zapowiedź zmian z PAKIETAMI C+ w INEA. . . . co na to INEA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie myślałem o tym, nawet przejrzałem oferty "konkurencji". I poważnie zastanawiam się nad wyborem pakietu nc+ premium a do tego internet z Netii 100. Cenowo wychodzi podobnie jak dwupak inei

 

Jakoś mało osób widzę na osiedlach z talerzami przy oknach, więc chyba większość siedzi na Inei dalej.

 

Generalnei w blokach, takich jeszcze gomułkowskich 4-piętrowych, talerze znajdują sie na dachu.

Czyli przyjdzie dekoder z anteną, idę na dach i instaluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość ciekawa nowa promocja na pakiet CANAL + PLATINUM w INEA - od 26 maja do końca czerwca za 29,90 zł, po terminie promocyjnym zostanie automatycznie odłączony. generalnie uważam, że właśnie taka powinna być cena za ten pakiet w INEA i myślę (mam nadzieję), że jest to zapowiedź zmian z PAKIETAMI C+ w INEA. . . . co na to INEA?

Yyy... zaraz, mundial na wyłączność ma TVP, sezon wybitnie ogórkowy, żadna liga, nawet nasza w zasadzie już nie gra, a reszta dosłownie zakończyła rozgrywki... jak od lipca wracają "oglądalne" zdarzenia, to odłączają wszystko i dla Ciebie 30zł za powtórki filmowe i katowanie meczami z taśmy sprzed roku to jest promocja?

Czerwiec i pół lipca to terminy martwe dla C+ tak jak spora część zimy.

 

Filmy, które dawno wyszły na DVD jakoś nie uzasadniają desperackiego wykupienia pakietu dla oglądania samych powtórek, niezależnie czy to INEA, czy inny operator, w tym okresie nie ma co oglądać, seriale też pokończone, okres wakacyjny.

 

W normalnym terminie, np. w sierpniu gdy już jest co oglądać i okres przywiązania byłby powiedzmy na rok - oferta nierealna, a jak ktokolwiek mi wyjaśni co chce oglądać od teraz do końca czerwca to czapki z głów :)

 

Złoty interes zarówno dla pośrednika(INEA) jak i dostawy sygnału(nc+) w czasie w którym ludzie im płacą tylko przez to, że wiąże ich dłuższa umowa.

 

Rok temu 2-3 miesiące C+ Silver gratis przy rocznej umowie na pakiet były atrakcyjne, teraz to raczej pieniądz w błoto, w czasie tej rzekomej promocji nic nie nadają.

 

http://www.inea.pl/cms/att/aktualnosci/ ... 5_2014.pdf :lol2::lol2:

Promocja na głównej zwie się "kibicuj Lechowi do końca" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyszkodnik INEApl forum podgląda i od niemal miesiąca nie ma nic mądrego do napisania.

 

Bo nie ma madrych odpowiedzi, tylko standardowe formulki, a moze mu sie to znudzilo

 

To napiszemy, żeby wyzerować licznik :) Nic specjalnego w ostatnim czasie nie wymagało komentowania, a trudno codziennie dyskutować o tym samym.

 

dość ciekawa nowa promocja na pakiet CANAL + PLATINUM w INEA - od 26 maja do końca czerwca za 29,90 zł, po terminie promocyjnym zostanie automatycznie odłączony. generalnie uważam, że właśnie taka powinna być cena za ten pakiet w INEA i myślę (mam nadzieję), że jest to zapowiedź zmian z PAKIETAMI C+ w INEA. . . . co na to INEA?

 

Nadawca, uważa nieco inaczej, niż Ty jeśli chodzi o ceny :) Choć takie akcje na pewno pozwalają ustalić przy jakim poziomie cenowym zainteresowanie pakietem byłoby większe. Zmiany w ofercie CANAL+ nastąpią, kiedy będzie umożliwiająca to umowa z nadawcą.

 

Yyy... zaraz, mundial na wyłączność ma TVP, sezon wybitnie ogórkowy, żadna liga, nawet nasza w zasadzie już nie gra, a reszta dosłownie zakończyła rozgrywki... jak od lipca wracają "oglądalne" zdarzenia, to odłączają wszystko i dla Ciebie 30zł za powtórki filmowe i katowanie meczami z taśmy sprzed roku to jest promocja?

Czerwiec i pół lipca to terminy martwe dla C+ tak jak spora część zimy.

 

Telewizja to nie tylko piłka nożna. Ze sportu są np. finały NBA, 3x żużlowe GP.

Argument z filmami na DVD może i słuszny, z jednym dość istotnym zastrzeżeniem - za te 29,90zł dostanie się jeden film na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mój post to nie atak bezpośrednio na pomysł z "promocją" C+ w INEA, tylko ogólne stwierdzenie, że tam w tym czasie nic nie nadają, a 90% treści to powtórki powtórek :)

W normalnym okresie takie ceny można wybić sobie z głowy, w tej chwili sam canal kosztuje w kablu 50zł/mies przy czym w nc+ za ~80zł mamy te wszystkie kanały + resztę programów TV. U nas za coś podobnego trzeba zapłacić co najmniej 110zł + koszt usługi multiroom, która w talerzu jest gratis... jakieś 35-40zł różnicy w cenie za podobną usługę, niestety.

 

Jeśli chodzi o ofertę programową i warunki cenowe, to INEA w tej chwili nie jest żadną konkurencją pod względem samej oferty TV, tylko dobrze wiemy, że w wielu rejonach Wielkopolski o alternatywę pod względem internetu jest dość ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom w talerzu gratis? Dla przedłużających umowę może i tak, ale dla nowych w nc+ takich bajerów nie ma, płacisz 10 zł za MR i 5 zł miesięcznie za dekoder, czyli więcej niż w Inei. Spojrzałem w cennik, jeśli chodzi o neta solo to większość osób bierze opcje typu 50 Mbit za 70 złotych, pakiet Super HD PVR + Platinum z netem stówą i telefonem, który raczej jest do ozdoby kosztuje 200 zł i pierwszy MR masz gratis. Jak nie potrzebujesz pełnej oferty na kilku tv to masz do tego gratis MR analogowy, czyli coś, czego w satelicie nie ma. Czyli za 130 otrzymujemy pakiet, który jest odpowiednikiem Universe + Platinum (obecnie to się inaczej nazywa, ale te nazwy się przyjęły) z PVR i MR. W nc+ taki pakiet to chyba 99 zł, do tego 5 za Mediaboksa, 5 za drugi dekoder i dycha za MR, czyli i tak Inea jest droższa, nie mówiąc już o sytuacji, w której chcielibyśmy brać samą TV. W Inei jest trochę więcej kanałów, ale też brakuje niektórych z nc+, czyli dla nowego klienta wcale talerz nie wychodzi dużo lepiej tak jak mówicie. Owszem, jak ktoś ma już którąś umowę to nie ma o czym mówić, ja mam za taki pakiet za 70 złotych i MR na nieparowanych kartach a inni mają jeszcze lepsze oferty, no ale przychodząc z ulicy tak nie ma :)

 

Oczywiście ktoś z Inei może to przedstawić w ten sposób, że net 100M kosztuje 99 złotych, telefon nonstop 50, więc mamy taki pakiet TV za 50 złotych, ale pytanie brzmi ile osób brałoby taki zestaw bez TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 13 miesięcy multiroom w nc+ jest gratis, później przez 9 miechów pozostałych do końca umowy płatny 10zł. Talerz HD jest za złotówkę. Tak więc drugi dekoder wychodzi na miesiąc około 4,5zł + talerz na koszt firmy. Kończę już, bo za duży OT się robi :)

INEA jak już mówiłem ratuje się pakietami, bo przecież sama oferta TV to w tej chwili żart, może nie programowo, ale na pewno cenowo. Jak ktoś chce oglądać canal plusy, to INEA w tej chwili go raczej niczym nie przekona, ostatni rozsądny pakiet TV+net+telefon kończy się na kwocie 149,90, ale tam jest jedynie nsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Inea wie że nasza oferta TV to jest żart.

 

Ja już nie pisze o tv w Inei bo zaczyna to w ogóle nie mieć sensu. Mamy lipę za wielką dużą kasę. Najlepsze jest to że nikt nie chce nic za darmo - tylko INEA tak myśli.

Pomysł jest aktualny i zrobienie jeszcze jednego pakietu jak najbardziej możliwe (INEA I TESAT - kanały które wypadły), oraz TVP HD, DISCOVERY HISTORIA, POLSAT VIASAT NATURE, POLSAT FOOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inei jest trochę więcej kanałów, ale też brakuje niektórych z nc+, czyli dla nowego klienta wcale talerz nie wychodzi dużo lepiej tak jak mówicie.
oczywiście kwestie programów sam każdy musi sprawdzić pod kątem swoich upodobań, ale dla mnie, osoby która w telewizji ogląda filmy, piłkę nożną i programy popularno - naukowe nc+w tej konfiguracji wydaje się być lepszym rozwiązaniem. Może nie dużo lepszym, ale dalej lepszym. Tylko z internetem problem, bo gorzej o sensowne alternatywy, ale ciągle problemy w łączem jednak przeszkadzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co inea zrobiła z publicznymi IP i sposób w jaki to zrobiła jest smutne. :(

Rozumiem, mieli jakieś techniczne wskazania aby to zrobić (zanatować nas), ale dlaczego nie można było wprowadzić np dodatkowej płatności np 5 zł chociaż.

 

A tak dzwonię na infolinię i dowiaduję się, że brak publicznego IP nie obniża jakości usługi i jako osoba prywatna mogę zapomnieć o łączeniu z moją siecią z zewnątrz...

 

Czy tak ciężko jest wystawić opcję w eboa lub po prostu włączać publiczny IP tym 5% osób którym go brakuje, :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jeszcze problem z kanałem minimini+HD od kilku dni co kilka kilkanaście sekund przycina się obraz strasznie się ogląda cokolwiek.

To samo dzieje się na TeleTOON+\HYPER+HD oba kanały są na częstotliwości 626 MHz ale na pozostałych kanałach z tej częstotliwości (Ale Kino+HD, DOMO+HD, Kuchnia+HD,Planet+HD) z obrazem nic się nie dzieje. Problem jest na dekoderze ADB PVR oraz na module CAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...