Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Czytelnicy.

Chciałbym Was przestrzec przed możliwym nieczystym zagraniem konsultantów INEA BOK .

Jeżeli nie zgadzacie się z nowym regulaminem, który w życie wchodzi z dniem 1 kwietnia 2014 MACIE MOŻLIWOŚĆ rezygnacji ze wszystkich świadczonych usług (w rozumieniu promocje 3 w 1, 2 w 1 itp.) pakietów. Aby Wam nikt nie wmówił, że możecie rezygnować tylko z TV, jest to niezgodne z prawem. Jeżeli znajdziecie się w takiej sytuacji, poproście o pisemne potwierdzenie naliczenia kary za zerwanie umowy. NIKT NIE odważy się wystawić takiego zaświadczenia. NA KONIEC dodam uważnie czytajcie regulamin!

Dzisiaj próbowano mi coś wmówić, dlatego przestrzegam

czyli dobrze rozumiem, jeżeli płacę za to:

Indeks:18 cyfr

Abonament internet - 2014 - 02 - 40.00 zł

Abonament tv Multiroom cyfrowy HD - 2014-02 - 9.90 zł

Abonament TV Operator - 2014-02 - 99.90 zł

Użytkowania modemu Wifi - 2014-02 - 5.00 zł

Razem 154.8 zł

i chciałbym zrezygnować tylko z telewizji to cena internetu powinna zostać na poziomie 40 zł + 5, wiec 45zł miesięcznie?

Pytam się ponieważ od początku płaciłem tylko za tv, później doszedł net. Czy jeżeli mam to w 2 paku to rezygnując z tv powinna mi cena neta zostać? Czy jeżeli mam 2 osobne umowy na neta i tv,ale płace wszystko na jednym rachunku to cena też powinna się zmienić na 45zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak:

1. Nie znam odpowiedzi na Twoje pytania bo mam sam internet od Inea

2. Tutaj niczego się nie dowiesz (tak jak ja, na z pozoru banalne pytanie kilka stron temu) bo tutaj każdy ciągnie w swoją strone.

3. Rozmydlą temat a i tak się niczego nie dowiesz.

4. Oczekujesz konkretnej odpowiedzi, podejdż do punktu Inea i tam się dopytaj (jeżeli masz daleko, zadzwoń na Party Line)

Ja wybrałem odwiedziny w punkcie - i wierz mi, to naprawdę działa.

 

Nie chciałem nikogo obrazić, ale Panie i Panowie tak to wygląda z mojego punktu widzenia :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shirako - nie, bo to cena Internetu w pakiecie. Jak zrezygnujesz będziesz mógł sobie wybrać inną promocję na sam Internet.

grassofobik - dokładnie tak, ewentualnie jeśli masz studenta, na którego możesz podpisać umowę to będziesz mógł wziąć tv na 6 miesięcy. Nie wiem jak z Internetem, czy promocje dla studentów-rencistów się łączą? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do pisania bzdur na forum oddelegowuje się się pracownika z wysokim czy niskim IQ?

 

My tak krytycznie zawartości tego tematu, ani tu piszących nie oceniamy.

Bo nie macie podstaw ku temu, a ja mam :)

 

 

Odpowiedzcie jak ocenicie IQ Waszych pracowników, którzy mimo wielu obietnic nie potrafią się od stycznia (sic!) dodzwonić do mnie albo do mojej żony?

Macie dwa numery telefonów, na które można dzwonić. Mam obietnicę pracownika infolinii, że jutro (dwa tygodnie temu) już na pewno ktoś oddzwoni.

Pracownicy z niskim IQ uporczywie dzwonili o 14, gdy normalni ludzie pracują, obiecywali, że oddzwonią po 16 i tak w kółko Macieju od stycznia :)

Koniec marca coraz bliżej :mrgreen:

Nadal uważacie, że osoba nie potrafiąca przez dwa miesiące, mimo obietnic swoich i pracownika infolinii, zadzwonić w celu przedstawienia oferty ma jakiekolwiek IQ predestynujące ją do jakiejkolwiek pracy umysłowej?

Uwierzcie, naprawdę nikogo nie obrażam - stwierdziłem tylko fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pytanie. Czy ktoś z Was (posiadaczy starych pakietów TV) złożył wypowiedzenie umowy (w związku ze zmianami) i dostał nową ofertę dla klientów odchodzących? Co INEA proponuje? Inaczej czy proponuje coś (np.umowę 12 miesięczną ale z możliwością pozostania przy "starym" pakiecie TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli mogę wziąć kompilację Internet emeryt (19,90zł) + TV Standard HD (57,90zł) w umowie na 24 miesiące tak?

 

Tak.

 

@Amsaw

Mylisz się, nawet krytyczne uwagi można napisać w przyzwoity sposób, a my tutaj nie zamierzamy dyskutować z obraźliwymi komentarzami. Jeśli jest taki problem można go zgłosić tu: http://www.inea.pl/pag/pl/1284.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pisałem o otrzymaniu oferty po złożeniu rezygnacji.Wszystko odbyło się w sposób bardzo rzeczowy poprzez infolinię.Kolejność była następująca.Po otrzymaniu maila o zmianach w regulaminie zadzwoniłem na infolinię z informacją,że zamierzam złożyć rezygnację z tv,natomiast zostawić internet,jednocześnie informując,że byłbym skłonny zostawić obydwa świadczenia w konfiguracji i za cenę,które są dostępne prawdopodobnie tylko w mojej miejscowości(wynika to z nazwy promocji).Następnie złożyłem rezygnację w BOK i już następnego dnia skontaktowano się ze mną wyrażając zgodę na moją opcję,dopytałem tylko o szczegóły odnośnie sprzętu,kanałów,ceny itp. i teraz oczekuję na realizację zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amsaw

Mylisz się, nawet krytyczne uwagi można napisać w przyzwoity sposób, a my tutaj nie zamierzamy dyskutować z obraźliwymi komentarzami. Jeśli jest taki problem można go zgłosić tu: http://www.inea.pl/pag/pl/1284.php

 

Zgłosiłem swoje uwagi na infolinii Waszej firmy - w przyzwoitej firmie to powinno wystarczyć.

Dostałem zapewnienie, że w ciągu 24 godzin ktoś się ze mną wreszcie skontaktuje.

Sprawa jest w zawieszeniu od połowy stycznia :evil:

Nadal uważacie uwagę o niskim IQ za obraźliwą?

Jeżeli osoby odpowiedzialne za zaistniałą sytuację posiadają inteligencję na przyzwoitym poziomie to takie działanie można wytłumaczyć tylko i wyłącznie jako działanie na szkodę Inei.

Pogratulować w takim razie pracowników z wysokim IQ prowadzącym działania dywersyjne wobec firmy, w której pracują :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też udało się uzyskać lepszą ofertę po rezygnacji , byłem w BOK i dostałem 2-pak ( standard HD + internet 15Mb ) za 89 zł .

Nic lepszego i tak bym nie dostał w innych firmach wiec myślę że cena jest ok .

Jest to jak najbardziej dobra oferta.Dla osób.które nie mają specyficznych wymagań, taki zestaw internetu i tv w zupełności zaspokaja potrzeby.Ja jestem bardzo zadowolony,że będę miał nadal te dwie opcje,ponieważ jak dotychczas nie mam zastrzeżeń do ich funkcjonowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amsaw

 

Pogratulować w takim razie pracowników z wysokim IQ prowadzącym działania dywersyjne wobec firmy, w której pracują :lol2:

 

tu się zgodzę , jak rezygnowałem z 3-paka w styczniu i brałem sam net , pani w BOK nawet jednym słowem nie próbowała mnie namówić na jakieś inne rozwiązania. Przy okazji , macie problem z uploadem ? , od początku marca zamiast 2Mb/s mam 0,5Mb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też dostałem tę ofertę (20 zł mniej, umowa 12 miesięcy). Nawet można było przejść na niższy pakiet. Ogólnie oceniam to na plus, ale szkoda, że zawsze nie walczą tak o klientów.

Chociaż w moim przypadku nie było złożonej rezygnacji, tylko telefoniczne dopytywanie jak wygląda sprawa.

Swoją drogą konsultantka chciała natychmiast wycofać nam uprawnienia do C+ Platinum z którego rezygnowaliśmy. Niezłe podejście. Nowa umowa wejdzie w życie dopiero pierwszego kwietnia, a oni już chcą odciąć dostęp do pakietu za który zapłaciliśmy. Na szczęście zwykłe zwrócenie uwagi starczyło żeby zapobiec temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak wygląda sprawa INEA i wynajmu mieszkania? Tj. obecnie wynajmuję mieszkanie i mieszkam z właścicielem, ale właściciel wyjeżdża za granicę i ja zaczynam wynajmować całe mieszkanie. Obecnie właściciel ma jeszcze umowę na 18 miesięcy. Czy jest jakaś możliwość przepisania jej na mnie? Bo z chęcią bym sobie przyspieszył internet (obecnie mamy 5 mb, a jest promocja na 15 mb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA.PL

 

Na TVP SERIALE piksele.

EPG błędne:

RUSSIA TODAY HD - EPG programu DUCK TV SD

RT DOC HD - EPG programu ADULT CHANNEL :?::!::!:

W dalszym ciągu brak EPG na kanałach:

RTK oraz STK oraz FAMILY SPORT HD

 

Co będzie z kanałami KINO VOD 1 - 11 :?: brak emisji :!:

 

EDIT: RTK pojawiła się ramówka "PASMO WIECZORNE......" rozumiem że można podejrzeć program na stronie http://www.rtk.poznan.pl/program , ale skoro jest EPG na dekoderze to także powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie EPG na kilkunastu kanałach nie wczytuje się na liste kanałów , gdy na pilocie klikam "OK" I EPG wczytuje się dopiero gdy przełącze na dany kanał , nie wiem czy tak powinno być , czy to u mnie jest jakiś problem.

EPG też brak na kanale Family Sport HD , ale to mało ważne , bo tam dzien w dzień leci dokładnie to samo.

Inea mogłaby poinformować czy zamierzają dodać ten kanał, bo występowanie w epg kanału którego wcale nie ma na dekoderze i jeszcze pod złym numerem to lekkie nieporozumienie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak wygląda sprawa INEA i wynajmu mieszkania? Tj. obecnie wynajmuję mieszkanie i mieszkam z właścicielem, ale właściciel wyjeżdża za granicę i ja zaczynam wynajmować całe mieszkanie. Obecnie właściciel ma jeszcze umowę na 18 miesięcy. Czy jest jakaś możliwość przepisania jej na mnie? Bo z chęcią bym sobie przyspieszył internet (obecnie mamy 5 mb, a jest promocja na 15 mb).

Jak chcecie przepisać Internet na inną osobę to musicie udać się obaj do BOA Inei, z tym, że nie wiem jak jest z umową, czy jest podpisywana od nowa na 24 miesiące, czy przechodzą obowiązki ze starej, jeśli to drugie to raczej nie podniesiesz sobie z 5 na 15 w niższej cenie, bo regulamin tego zabrania, możesz podnieść prędkość tylko wtedy, kiedy będziesz płacił tyle samo lub więcej. Pytanie, czy bardziej nie opłaca się rozwiązać umowy z powodu zmian w regulaminie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...