Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

INEA nie jest firmą chętną na propozycje dla rezygnujących z umów. Obawiam się, że minie okres wypowiedzenia i nic nie dostaniesz. Widocznie nie mają za dużo „odejść” i pozbycie się 100 czy 1.000 abonentów nie wpłynie za bardzo na ich przychody. Oni bazują na tym, że ludziom po prostu nie chce się zmieniać operatora TV kablowej, bo za dużo przy tym „roboty” zmiana dekoderów, często okablowania, na nowo instalacje, konfiguracje itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, andi napisał(a):

INEA nie jest firmą chętną na propozycje dla rezygnujących z umów. Obawiam się, że minie okres wypowiedzenia i nic nie dostaniesz. Widocznie nie mają za dużo „odejść” i pozbycie się 100 czy 1.000 abonentów nie wpłynie za bardzo na ich przychody. Oni bazują na tym, że ludziom po prostu nie chce się zmieniać operatora TV kablowej, bo za dużo przy tym „roboty” zmiana dekoderów, często okablowania, na nowo instalacje, konfiguracje itp. 

Mieszkam na wsi i na infrastrukturze w mojej okolicy dostęp do sieci oferuje kilku operatorow - Plus, Orange, UPC itd i Inea tlumaczy że to rynek regulowany . Co to znaczy ? Twierdzą że nie mogą zejść z ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pes2023

Najlepiej popytaj wszystkich dostępnych u Ciebie operatorów za ile mogą Ci zaoferować usługi, INTERNET + TV

Porównaj cenowo i jeśli TV ofertowo , wtedy próbować możesz, ale INEA jest trudna w negocjacjach, niekiedy się udaje, niekiedy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

U mnie za to widzę, że jest dostępny kanał BollywooD HD oraz Romance TV wcześniej na pewno było kodowane. 

Dodatkowo dzisiaj na wszystkich dekoderach miałem problem z dostępem do filmów nagranych oraz nie mogłem ich kasować i tak samo był problem z pauzowaniem kanałów. Musiałem wyłączyć zasilanie w dekoderach i dopiero problem się rozwiązał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DVB-C jest kilka dodatkowych kanałów dostępnych, pewnie INEA sama nie wie, jak się zorientują to zakodują. Ogólnie dekoder pokazuje kodowanie kanału.

Przeszukajcie DVB-C i korzystajcie.

 

TV Wielkopolska, Red Carped, TVS, Tele 5, Polonia 1, TVP Kobieta, Fanklub TV, Stars TV, 4 Fun TV - 3 kanały , TV Okazje

 

 

P.s. a w HIWAY Fox logo zmienili na FX a dopiero zmiana jest od 06.11.2023

 

Szkoda że na kanałach które zmieniły logo już kilka miesięcy temu, dalej są stare.

Edytowane przez michalx1974
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA ma jakąś dużą awarię z TV, od nocy brakuje wszystkich kodowanych kanałów, oprócz paczki C+ oraz CINEMAX, te są. WIdać, że od jakiegoś czasu są problemy bo te kilka dodatkowych odkodowanych to też pewnie jakaś awaria systemu kodowania. Oczywiście, żadnego oficjalnego info z ich strony

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andi napisał(a):

INEA ma jakąś dużą awarię z TV, od nocy brakuje wszystkich kodowanych kanałów, oprócz paczki C+ oraz CINEMAX, te są. WIdać, że od jakiegoś czasu są problemy bo te kilka dodatkowych odkodowanych to też pewnie jakaś awaria systemu kodowania. Oczywiście, żadnego oficjalnego info z ich strony

Potwierdzam - Os.Kopernika. Czas na połączenie telefoniczne ponad 60 minut i brak informacji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proszę o podpowiedz na temat telewizji hiway. Czy ktoś próbował połączyć ją z enigmą2? Dowolnym openpli…. Jest taka możliwość? Nigdzie nie mogę się doszukać jak to działa. Dotychczas miałem po antenie DVB-C I WSZYSTKO ŚMIGAŁO. Teraz modem padł i już nie mają na wymianę i proponują hiway i boję się jakość obrazu spadnie i dodatkowo sieć domową obciąży. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...