Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, norbitor2 napisał:

No dołączyli w to samo miejsce, gdzie była ATM Rozrywka.

Oczywiście, żeby było śmieszniej mamy "Antenę HD" w SD :) Ale to akurat nie pierwszyzna w INEI

 

LOL, ja nie wiem kto tam zarządza, ale od wielu lat chyba ta sama osoba, z tym samym podejściem do biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija kolejny dzień, abonenci ich informują o zmianach w ofercie, a oni nawet nie potrafią o tym napisać na swoim, pożal się Boże, fanpagu. Po prostu żenujący operator, totalna beznadzieja. Przecież tam pracują [...]!!!

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Nie obrażamy na forum. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2021 o 10:16, polinik18 napisał:

Antena tv sd w miejsce atm rozrywka się pojawiła jakość na hiway tragiczna oczy bolą od jakości jak z VHS

Przełączyłem na  moment - dramat! 

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie dlaczego w INEA kanał ANTENA HD jest w SD:

PowerTV 836

Odpowiedziano: Piątek o 16:17
  •  
Poprosimy o zdjęcie lub nagranie
Inea podobno nie ma obecnie miejsca na wersję HD i dlatego dodali SD, które dodatkowo transkodują do jeszcze gorszej jakości
  •  
Niech usuną duble SD, czasami konwertowane żywcem z wersji HD, jak np. TVP 1 i 2 to się miejsce znajdzie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubli SD nie usuną, bo znając życie mają jeszcze sporo abonentów ze starymi Technisatami SD, które by musieli powymieniać. Kilka stron wyżej można przeczytać, że dekoderów HD na koncentyka też już za bardzo nie mają. A migracja na HiWaya to zawsze wzrost ceny.

 

No i mamy "Antenę HD" w SD, na dodatek MPEG2 i bitrate około 3 Mbit/s dla obrazu, czyli mydło, powidło i pikseloza. Dziwi mnie jednak, że na IPTV multicast i HiWayu nie dają HD, bo tutaj brak miejsca na częstotliwościach to nie wymówka. (Tak wnioskuję, że tu też macie SD, bo ja akurat mam TV po koncentryku przez video overlay)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię że Wy abonenci wciąż się dziwicie że ta " firemka " kiedyś będzie funkcjonowała racjonalnie i nie będą z Was robić jeleni a sami nie będą czuć się bezkarnie śmiejąc Wam się w twarz . Skoro nie czują oddechu konkurencji tak będą postępować ,wciskać ciemnotę i pokrętnie się tłumaczyć ,  skoro garstka abonentów w zasadzie tu na FB coś tam pokrzyczy , to to i tak nie robi na nich złego wrażenia czy niekorzystnego PR - niewygodne komentarze z FB znikają jak bułeczki z piekarni a lakoniczne żenujące odpowiedzi na zapytania od lat wyglądają tak samo i sięgają dna . Od lat oferta TV jest najdroższa , najgorzej obsługiwana , najbardziej awaryjna , najmniej rozwijana co na przykładzie nie tylko ANTENA HD nadając w wersji SD ( nie pierwszy raz taki manewr zrobili ) śmieją się Wam abonentom prosto w twarz bez żadnej emocji czy zrozumienia nie wspominając o tłumaczeniu . 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak dlatego, że kanałów, o które niektórzy robią tu awantury, typu Antena TV, nikt nie ogląda :-). Mamy w ulubionych ok 50 kanałów, które nas interesują i te  mają dobrą jakość. Oglądam z nich i tak może z połowę. O pozostałych ledwo wiem, że są w ofercie. Nigdy nawet przypadkowo ich nie włączyłem. Tak się skłąda, że akurat te moje kanały najkorzystniej wychodzą w Inei. Mam na klatce schodowej Orange i niespecjalnie opłaca mi się do nich przechodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, skylla1 napisał:

Może jest tak dlatego, że kanałów, o które niektórzy robią tu awantury, typu Antena TV, nikt nie ogląda :-). Mamy w ulubionych ok 50 kanałów, które nas interesują i te  mają dobrą jakość. Oglądam z nich i tak może z połowę. O pozostałych ledwo wiem, że są w ofercie. Nigdy nawet przypadkowo ich nie włączyłem. Tak się skłąda, że akurat te moje kanały najkorzystniej wychodzą w Inei. Mam na klatce schodowej Orange i niespecjalnie opłaca mi się do nich przechodzić.

No tutaj się zgadzam, to co faktycznie oglądam, jest w porządku w INEI. Co nie zmienia faktu, że od czasu do czasu trzeba powyśmiewać niektóre działania kablówki, szczególnie gdy robią jakieś głupotki nie po raz pierwszy. Ja o Antenę TV awantury nie robię, bo wiedziałem, że to będą kabarety + dwa seriale.

 

Z resztą, na forum tym i na media2 od zawsze kanały śmieciowe robią najwięcej szumu. Pamiętam z punktu biernego obserwatora, jak był boom na Polonię 1 i Tele 5, bo kogoś tam zatrudnili i obiecał inwestycję w ramówkę. Nic z tego, ostatecznie, nie było, poza kilkudziesięcioma stronami nowych postów w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 10:31, norbitor2 napisał:

Dubli SD nie usuną, bo znając życie mają jeszcze sporo abonentów ze starymi Technisatami SD, które by musieli powymieniać. Kilka stron wyżej można przeczytać, że dekoderów HD na koncentyka też już za bardzo nie mają. A migracja na HiWaya to zawsze wzrost ceny.

 

No i mamy "Antenę HD" w SD, na dodatek MPEG2 i bitrate około 3 Mbit/s dla obrazu, czyli mydło, powidło i pikseloza. Dziwi mnie jednak, że na IPTV multicast i HiWayu nie dają HD, bo tutaj brak miejsca na częstotliwościach to nie wymówka. (Tak wnioskuję, że tu też macie SD, bo ja akurat mam TV po koncentryku przez video overlay)

U nas w Vectrze też kiedyś było dużo dubli SD kanałów, które mają swoje odpowiedni HD i wiele abonentów (szczególnie tych starszych) posiadało dekodery SD Technisat. Wystarczyło postawić abonentów przed faktem dokonanym, wprowadzić wersję HD kanału a ci który są jeszcze z dekoderem SD dać możliwość bezpłatnej migracji z SD na dekoder HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...