Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest i tak ten " wytwór " ma , programy sie mrożą , spada jakość obrazu , dekoder nie reaguje na polecenia , trzeba czekać aż się odmuli a jak nie to żółty słynny guziczek a finalnie reset z prądu , przyzwyczajaj się , mija ponad rok od szumnej rewolucji a finałem jest " bubel " bo tak to można nazwać . Cierpliwości życzyMY

23 minuty temu, mrSpectro napisał:

 

Przy meshu możesz często zrobić backhaul po ethernecie i wtedy wszystko śmiga idealnie, a zarządzane jest z jednego panelu administracyjnego. Niektóre droższe rozwiązania mają też osobne radio do backhaul na wifi 5Ghz AX na 160Mhz szerokim pasmie i wtedy też pięknie śmiga. 

A odnośnie Inea. W zeszłym tygodniu złożyłem wypowiedzenie. Zostaję z Internetem, HiWay odlatuje. :)

Gratuluję decyzji 🏆✌ , czym zastąpisz " HAJŁEJ " na  co padł wybór w kwestii tv ??

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

Gratuluję decyzji 🏆✌ , czym zastąpisz " HAJŁEJ " na  co padł wybór w kwestii tv ??

Przeanalizowałem jak korzystałem z hajłeja ;)  i wyszło mi, że telewizji live prawie nie oglądam. Padło na Canal+ przez Internet, głównie z powodu VOD od C+ i HBO w przystępnej cenie bez przywiązania. (50 PLN).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, aadacho250 napisał:

Inea mocno  reklamuje   usługę  hiway.  Możliwe, że nowe kanały będą dostępne tylko  w hiway. 

Z dvbc to za ATM Rozrywka pewnie będzie podmianka.

A reszta to do Hiwaya.

Będą się tłumaczyć że w dvbc nie ma miejsca 😏 na nowe kanały.

 

A przy tym będzie nagabywać o dokupienie internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie inei pojawił się Polsat CI w pakiecie Classic i Novelas+ w pakiecie Extra - czyli Hiway. Na koncentryku na chwilę obecną brak zmian. Czekam na to co będzie w miejsce usuniętych programów: ATM, 112ukraine, RT i RTdoc (sd). A jeżeli nie mają wolnego miejsca na kanały HD to muszą usunąć duble SD ponad 60 !

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej z dniem dzisiejszym kończy się obecność NOVELAS w Canal Plus, ale że w INEA tak od razu??? No to szok faktycznie, a ponadto POLSAT CI??? Ciekawe. Niestety widać, że kończy się też oferta "po koncentryku", wszystkie kanały wpadają do hiway..Może INEA doda też inne programy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974:  raczej nie spodziewałbym się  niczego  zaskakującego,  chociaż przyznaję -  trochę jestem zaskoczony, jeśli chodzi o Novelas+. Spodziewałem się, że  pierwszym operatorem kablowym, który doda ten kanał do  oferty - to  będzie UPC, albo Vectra :)

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...