Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

INEA to widzę że ma jakieś abstrakcje przy regulaminie promocyjnym. Przy wcześniejszym zerwaniu umowy do zwrotu suma udzielonych rabatów, proporcjonalnie do pozostałych miesięcy.
Cena promocyjna 69,9 zł
Cena cennikowa 600 zł
Przy zerwaniu więc 530 zł za każdy miesiąc skróconej umowy :)
Muszę sprawdzić czy takie abstrakcyjne wartości są w ogóle legalne w umowach? Nigdzie czegoś takiego nie widziałem.
Za 2 lata to ja nie wiem czy będę mieszkać w tym samym miejscu :) to mnie powstrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 11:41, mrSpectro napisał:

Dokładnie tak, mój router dostaje zewnętrzne IP (płatne 5pln/m w Inea tak w ogole)

To wiem, też tyle płacę za IP. Nie wiem tylko, czy dobrze zrozumiałem. Masz podpięty do ONT ruter i HiWay, czy tylko ruter, a do niego HiWay?

W dniu 8.01.2021 o 02:22, Przemorawicz napisał:

Obecnie mam od ponad trzech lat internet 120 Mbit. Z zewnętrznymip płacę 44.90.

Tyle samo płacę za 180Mbit, może Ci się uda coś lepszego wynegocjować?

W dniu 13.01.2021 o 12:49, Maniu napisał:

Cena promocyjna 69,9 zł
Cena cennikowa 600 zł
Przy zerwaniu więc 530 zł za każdy miesiąc skróconej umowy

Po przeczytaniu regulaminu na światłowód, całkowicie mi się go odechciało, przynajmniej od Inea.

W dniu 8.01.2021 o 22:10, Dzekson22 napisał:

Wiadomo kiedy netia,plus bedą swiadczyc uslugi na laczach inea?

Na razie jest czeski film, nikt nic nie wie na infolinii Netii i Plusa.

W dniu 13.01.2021 o 12:31, aadacho250 napisał:

Co do Orange- niedługo  będę się  dowiadywać co i jak na świetle Inei.

Zapytaj się, czy też pobierają dodatkową opłatę za utrzymanie łącza, bo u mnie w salonie Orange nikt nie potrafił mi na to pytanie odpowiedzieć. Jeśli doliczają taką opłatę do swojej ceny, to wtedy robi się już trochę drogo.

Edytowane przez PawelZzz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę właśnie różne opinie. Ja aktualnie od ponad 7 lat mam Vectrę, ale dowiedziałem się, że od kilku tygodni INEA kładzie u mnie światłowody. Pod względem samego internetu, jakie są wasze opinie?

 

Ew. podzielcie się tym, jak z TV u nich. Modułów CI+ od dawna pewnie nie oferują, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 21:35, PawelZzz napisał:

To wiem, też tyle płacę za IP. Nie wiem tylko, czy dobrze zrozumiałem. Masz podpięty do ONT ruter i HiWay, czy tylko ruter, a do niego HiWay?

Do ONT od Inea mam podpiete 2xHiway + wlasny router, ktory dostaje zewnetrzne IP. Jedyny minus takiego rozwiazania to fakt, ze na HiWay nie dziala wtedy radio.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest

W dniu 15.01.2021 o 20:40, JerzyK napisał:

Ja przed świętami wymieniłem dekoder na moduł ale to tylko na koncentryku możliwe.

 

W dniu 16.01.2021 o 19:26, aadacho250 napisał:

Odkąd   operator wprowadził usługę hiway - nie  ma  możliwości  dobrać modułu CAM :)

mam koncentryk i też bym wymienił dekoder, proszę #jerzyk o przybliżenie tej wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest
mam koncentryk i też bym wymienił dekoder, proszę #jerzyk o przybliżenie tej wymiany
Zadzwoniłem na infolinię i powiedziałem że chcę wymienić dekoder na moduł. Miałem dwie opcje albo aneks do umowy i moduł za "grosze" albo wymiana na życzenie i oplata 200zł bez aneksu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, michalx1974 napisał:

Od wczoraj mam dostęp do HIWAY, z obrazu jestem pozytywnie zaskoczony.

Mam pytanie do Was o ile wszystko co mialo działać prawidłowo to działa oprócz Fox COMEDY i Nat Geo People? ☹️

 

Mógłby Pan  napisać coś więcej ?

 


U mnie czasem bywa tak, że zanika  program Romance TV . Wyświetla się  komunikat   brak sygnału i, że mam wcisnąć  żółty przycisk , który i  tak nie pomaga. Natomiast, gdy wcisnę  od początku z EPG - program działa. 
Za jakiś czas , czyli po kilku dniach  - sygnał powraca

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, michalx1974 napisał:

Od wczoraj mam dostęp do HIWAY, z obrazu jestem pozytywnie zaskoczony.

Mam pytanie do Was o ile wszystko co mialo działać prawidłowo to działa oprócz Fox COMEDY i Nat Geo People? ☹️

OMG dałeś się złamać ??? SZACUN , byłeś zatwardziałym userem " ekslusiva " na koncentryku ... Czym Cie przekonali skąd ta zmiana nastawienia , chęć płacenia więcej za mniej , gorzej , awaryjność , zastój w rozwoju HIWAY nie jest adekwatny do tego ile kosztuje toż to Twoje słowa :)  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz zmieniłem lokalizację i tam jest światłowód.

Ogólne działa bez zarzutów.

teraz mieszkam u teściów i tam niestety nie ma możliwości zalożenia takiej satki jak chce.

A tutaj najwyżej zostawię pakiet start.

 

 

 

Edytowane przez michalx1974
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW była już tu mowa o tym iż INEA w okolicach 16 kwietnia 2020 podmieniła na stronie CENNIK świadczenia usług poza PROMOCJĄ tj. regularna cena bez promocji w jakiej oferowana jest nowemu abonentowi !

Uważajcie na to gdy życie , sytuacja losowa cokolwiek zmusi Was do zerwania umowy z tą firmą  , ceny POSZYBOWAŁY np. za internet  :

 

1 GIGA  to 600 zł / promocja 69,90 = 530,10 zł RABATU na okres przywiązania 

10 GIGA to 900 zł / promocja 99,90 = 800,10 zł RABATY na okres przywiązania 

 

W rodzinie znajomego sytuacja losowa  - zostało mu 8 miesięcy umowy na internet i nie ma możliwości kontynuowania umowy ani jej przeniesienia w nową lokalizacje - INEA WYPIERA SIĘ i kłamie że nie można przenieść usług w NOWE miejsce gdzie świadczy swoje usługi na potęgę , i za zerwanie umowy żąda 8x530,10=4280,40   

Sprawa oczywiście wylądowała w sądzie . 🤷‍♀️

Edytowane przez patryszq
Czerwonym kolorem może posługiwać się tylko ekipa moderatorska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974: U mnie zarówno Fox Comedy, jak  i Nat Geo People są  dostępne. 

Przyznam, że jestem zaskoczony, ponieważ mam  prawie dwuletnią ofertę, w której nie były  jeszcze dostępne  Viasaty ,Docubox,Foot Network 

Viasaty oraz Docubox -po oknie otwartym, zostały wyłączone. Od tamtego czasu  nie było okna otwartego  z wymienionymi kanałami. 

Natomiast Nat Geo People,  Fox  Comedy  Foot Network -  od  momentu, kiedy  operator  dodał je do oferty - cały czas są dostępne.

Pakiet, na który wtedy podpisywałem umowę to Exclusive. Nie dokupowałem ich. Dlatego, że płacę  już i tak bardzo dużo  bo 289,70. Poza tym zostało mi  tylko 5 miesięcy  okresu  lojalnościowego. Nie opłaca się :) 

@patryszq 😮 

 

 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...