Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nicktoons HD
Nickelodeon (SD)
Nick Jr. (SD)

 

Takie dokładnie są w INEI kanały.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujecie?
Listy kanałów z częstotliwościami dalej nie ma i nie będzie.
Oficjalnie cennika także nie ma przy pakietach.
Błędy w wykazach (Polsat 1, który nie jest dostępny w Polsce, wg logotypów INEI jest. ?? Zgłoszone, niepoprawione).
Podejście do klienta.
Cóż, na szczęście zdarzają się pracownicy, od których coś można się dowiedzieć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 10:40, pavulonik napisał:

Witam,

Obecnie mam TV pakiet Ekstra i internet 500 Mb/50 Mb (600/60). Płacę 79,90. Obecna oferta mi odpowiada, no może bym sobie wziął opcję z HiWay. Złożyłem wypowiedzenie i czy jestem w stanie coś ugrać z ceną?

A nie masz symetrycznego 600/600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 24.06.2020 o 10:40, pavulonik napisał:

Witam,

Obecnie mam TV pakiet Ekstra i internet 500 Mb/50 Mb (600/60). Płacę 79,90. Obecna oferta mi odpowiada, no może bym sobie wziął opcję z HiWay. Złożyłem wypowiedzenie i czy jestem w stanie coś ugrać z ceną?

Będzie ciężko, ale  zawsze można próbować  :) 

 W tej ofercie  tylko internet  jest godny polecenia .

Nie zdziwiłoby mnie , gdyby usłyszał Pan podczas rozmowy, że cena   za usługi Hi way jest taka, a nie inna, ponieważ  oprócz TV,  będzie symetryczny internet.Temat  symetrycznego  internetu  był  mocno argumentowany, w trakcie rozmów z konsultantami. Szczególnie, gdy  byli pytani o poszerzenie oferty  programowej  :)

Tak jak wspomniałem powyżej : po ponad roku  korzystania z usługi - internet  działa bardzo dobrze. Natomiast  z telewizją, już tak fajnie nie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2020 o 13:23, zakiii napisał:

Czy posiada ktoś pod ręką link z listą kanałów w Inea z informacją, które kanały mają możliwość nagrywania, itd.? Ktoś kiedyś wrzucał, ale nie mogę już tego znaleźć.

 

Link w mojej stopce. Mogą być pojawić się jakieś małe błędy. Jeśli chcesz upewnić się z konkretnymi kanałami to daj proszę znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z forumowiczów ma dostęp do aktualnej listy kanałów? Chcę sobie ułożyć swoją listę na module CAM, przy pomocy programu SamsChannelEditor i tam potrzeba pliku w określonym formacie. Pisałem na priv do @michalx1974, ale nie odpisał. Jeżeli ma ktoś taką listę lub wie, gdzie ją można pobrać, proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Inei od początku jej istnienia, a nawet wcześniej (jako jeden z pierwszych miałem internet na Orła Białego - łącze 128 kb/s za bodaj 149 zł miesięcznie do tego opłata instalacyjna jak dobrze pamiętam 410 zł, później internet "potaniał" o podatek VAT i kosztował już tylko 114 zł;) były to fajne czasy legendarnego, zapomnianego już, serwera FTP, który przyciągał nowych klientów jak magnes, było też fajne forum użytkowników NFU (nieoficjalne forum użytkowników), na którym byłem jakiś czas nawet moderatorem.

Cały czas równolegle z internetem posiadałem w Inei również kablówkę, jednak to co się teraz dzieje w tej firmie z telewizją to jakiś ponury żart.

Po kilku przeprowadzkach, mieszkam teraz w Swarzędzu i również posiadam internet i kablówkę w Inei, obecnie posiadam na światłowodzie - pakiet Super HD PVR, do tego internet 250/250 (plus publiczne IP) oraz stacjonarny telefon, którego nie podłączyłem nigdy, jak podpisywałem umowę 7 lat temu to dostałem gratis HBO na rok oraz pół roku bez opłat, a za całość płacę 134,80 zł.

Przez cały czas trwania mojej umowy nie dostałem, żadnej ciekawej oferty (raz była na osiedlu promocja chyba słoneczna, w której za 89,99 zł był taki sam pakiet jak mój z szybszym internetem 600 Mb/s, jednak jak zadzwoniłem to mi powiedziano, że tylko dla nowych i nic nie ugrałem - nawet jakby przepisać umowę na żonę, to chodziło o adres - 3 miesiące nie mogło być usług Inea ;))

Na Hiway nie przeszedłem i nie przejdę, gdyż zależy mi na jakości obrazu i dlatego przechodzę na satelitę, gdzie obraz moim zdaniem jest zdecydowanie lepszy.

Tutaj moje pytanie, umowę mam na czas nieokreślony od bodaj 5 lat i chcę zostawić sobie sam internet 1 Gb/s to muszę oddawać cały sprzęt? Mam modem Alcatel ALU I241G, na wifi od Inea mi nie zależy i najchętniej zostawiłbym sobie ten modem, gdyż działa dobrze, a router mam dobry swój, wiadomo dekodery muszę zdać, ale czy będę płacił jakieś opłaty aktywacyjne czy coś?

No i czy można coś ugrać co do ceny? chociaż to publiczne IP za free lub cokolwiek? Miesiąc za darmo?

 

Edit:

Niech ktoś poda numer do DUK, bo miałem, ale gdzieś mi zaginął ;)

Edytowane przez Miki983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiu: w obecnej ofercie Inei nie ma modułów CAM. 

@Miki983:  trudno  powiedzieć, ale  chyba  będzie Pan musiał zapłacić aktywację, podpisując nową umowę na internet  i dadzą  Panu inny  modem Nie  spotkałem się jeszcze , aby publiczne IP  było za darmo przez  miesiąc . Ponad rok temu, gdy przechodziłem na światłowód z HFC  na hiway  ( Internet 1 GB/s +TV  )- dali mi router marki Nokia , argumentując , że jest  to najlepszy  modem do obsługi tej przepustowości. Faktycznie działa dobrze, ani razu  nie uległ awarii.

Najlepiej zadzwonić, napisać na live chat, który jest na www.inea.pl

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podczas pracy zdalnej przez VPN prędkość działania internetu w INEI spada do 2-3MBit/sek. Zarówno wg mojej firmy, jak i Inei jest wszystko OK. Dodam, że standardowa prędkość to 250 Mbit/s po koncentryku. Czy da się coś z tym zrobić?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...