Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Inea podpisała wczoraj umowę na udostępnianie jej światłowodu Upc.
Fajnie że kolejna konkurencja weszła, może zaproponują coś ciekawszego niż inea jeżeli chodzi o tv, bo z tego co tu czytam to na razie jest dramat cenowo jakościowy.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakubina napisał:

Inea podpisała wczoraj umowę na udostępnianie jej światłowodu Upc.
Fajnie że kolejna konkurencja weszła, może zaproponują coś ciekawszego niż inea jeżeli chodzi o tv, bo z tego co tu czytam to na razie jest dramat cenowo jakościowy.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ciekawe w jaki sposób technicznie będzie rozwiązana usługa TV - z tego co kojarzę UPC nie ma swojego IPTV(?), więc musieliby się dogadać z Ineą na korzystanie z nakładki RF pod CATV w tym obszarze (POPC) o ile oczywiście jest dostępna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jakubina napisał:

Inea podpisała wczoraj umowę na udostępnianie jej światłowodu Upc.
Fajnie że kolejna konkurencja weszła, może zaproponują coś ciekawszego niż inea jeżeli chodzi o tv, bo z tego co tu czytam to na razie jest dramat cenowo jakościowy.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

 

Godzinę temu, mattem napisał:

 

Ciekawe w jaki sposób technicznie będzie rozwiązana usługa TV - z tego co kojarzę UPC nie ma swojego IPTV(?), więc musieliby się dogadać z Ineą na korzystanie z nakładki RF pod CATV w tym obszarze (POPC) o ile oczywiście jest dostępna.

 

 

Czyli wreszcie użytkownicy sieci inea otrzymaliby normalną tv w dodatku z polsat sport premium. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie -  super, że pojawi się kolejna alternatywa, bo  w Inei - jak  jest, każdy widzi (szczególnie  jeśli chodzi o TV, pakietyzację programów ) raczej nie zanosi się  na zmianę w tej kwestii

 

U mnie  pojawiła się #Vectra ,  dostałem informację.  że w  mojej lokalizacji , mogę uzyskać  internet o prędkości 1 GB/s , które wkrótce będzie zastąpione 2 GB/s No, i oczywiście, usługa TV i telefonu .

 

Też mam nadzieję, że UPC  wejdzie ze swoją  TV.

 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, luk76 napisał:

 

Czyli d... Trzeba satelitę zostawić.

Chyba, że upc pójdzie w iptv.

 

Przecież od dawna są w temacie - Horizon GO ma 140 kanałów, apki na Android TV czy Apple TV. Tak więc jak będą chcieli to mogą to zaoferować.

https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_horizon_go.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bugmenot napisał:

 

Przecież od dawna są w temacie - Horizon GO ma 140 kanałów, apki na Android TV czy Apple TV. Tak więc jak będą chcieli to mogą to zaoferow.

https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_horizon_go.pdf

 

Tyle że w horizon go paczki c+ nie ma więc trochę lipa. Trzeba byłoby wziąć też zapowiadane przez c+ iptv mycanal.

 

Ale taka kombinacja i tak pewnie będzie lepsza od tego badziewia oferowanego przez inea.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 18:08, aadacho250 napisał:

Wygląda to dużo ciekawiej niż w  Inea On line tv

Miałem przyjemność korzystania z obu aplikacji: Inea Online TV oraz UPC Horizon TV (wersja na nadroid TV) a Horizon GO to apka na smartfon, tablet. Szczerze przyznaję, że Horizon TV to najlepsza aplikacja na smart TV do oglądania telewizji na żywo, prawie wszystkie kanały dostępne w aplikacji od tego operatora, aplikacja działa bardzo płynnie, dostępne jest całe EPG dla wszystkich kanałów (nie trzeba wychodzic z ogladanego programu, żeby zobaczyć co teraz/ co będzie, co było w TV) poza tym, można przełączać kanały jak w dekoderze tzn za pomocą cyfr na pilocie od TV (max 2 sekundy od wcisnięcia numeru i oglądasz co wybrałeś). Ciężo odróżnić czy kanal odtwarzany jest z dekodera czy z aplikacji - wygląda tak samo. Myślę, że w Ipla, Player, WP Pilot jest jeszcze dużo do zrobienia w tym temacie. Co do Inea Online TV to już raczej nie będą tego rozwijać - skromna ilość kanałów, coraz mniej dostępnych poza siecią. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebczak :  no to nieźle :/

Jestem ciekaw czy Inea   zacznie w końcu czymś pozytywnie zaskakiwać? 

Jak na razie  robią coś zupełnie odwrotnego.. Zaskakują ilością usterek- tym razem chodzi o konto abonenckie.  Wczoraj  nie można było się zalogować, ani zmienić hasła.  Odpowiedź nadeszła dzisiaj rano, że rzeczywiście, mają problem.
Nie wiem czy został on rozwiązany,  czy  jeszcze nie.
W każdym razie oficjalnego komunikatu  o awarii  portalu ,,Moja Inea'' oraz jej usunięciu- brak.

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o usterki to w zeszłym tygodniu pierwszy raz od 2 lat jak mam ineee, awaria neta po światłe, telefon do obsługi klienta i na drugi dzień bylo ok.
Czy ktoś ma jakieś info czy ta inea zamierza wogole wprowadzić jakiś inny cennik na neta?
Czy będą dalej tak na siłę wpychać ta 1 GB za 70 zł?
Aktualnie mam 300/300, place 40 zl i mi to w zupełności starcza, nie wiem tylko czy jak mi się umowa skończy to czy mogę z tym zostać na czas nieokreślony?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 250/25 i też mi wystarcza, Netflix 4K, HBO GO i YouTube na TV działa bez najmniejszego problemu, nic się nie zawiesza, wszystko płynne. Poza tym parę urządzeń po WiFi i też działają, więc złego słowa nie mogę powiedzieć, chociaż zdarzają się dni, szczególnie pod wieczór, że są krótkie przerwy w dostawie sygnału, ale są one na tyle sporadyczne, że nie wpływają na całość mojej opinii.

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jakubina napisał:

Jeśli chodzi o usterki to w zeszłym tygodniu pierwszy raz od 2 lat jak mam ineee, awaria neta po światłe, telefon do obsługi klienta i na drugi dzień bylo ok.
Czy ktoś ma jakieś info czy ta inea zamierza wogole wprowadzić jakiś inny cennik na neta?
Czy będą dalej tak na siłę wpychać ta 1 GB za 70 zł?
Aktualnie mam 300/300, place 40 zl i mi to w zupełności starcza, nie wiem tylko czy jak mi się umowa skończy to czy mogę z tym zostać na czas nieokreślony?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Chyba WTK ma najtanszego neta ale to i tak waskie grono odbiorcow  !! 70 zl za  symetrycznego neta 1GIGA  w INEA  to GROSZE !!! Skad te narzekanie !!! 40 zł za 300/300 to jakbys dal sie okradac i to swiadomie !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jakubina napisał:


Czy ktoś ma jakieś info czy ta inea zamierza wogole wprowadzić jakiś inny cennik na neta?
Czy będą dalej tak na siłę wpychać ta 1 GB za 70 zł?
Aktualnie mam 300/300, place 40 zl i mi to w zupełności starcza, nie wiem tylko czy jak mi się umowa skończy to czy mogę z tym zostać na czas nieokreślony?


 

Dlaczego uważasz, że wciskają? Zmniejszyli cenę w lutym ze 110zł do tej ceny. Większość operatorów w tych cenach ma wolniejszy i nie symetryczny. Nikt Ci przecież nie będzie kazał aneksować umowy na większą prędkość niż masz, jeśli Tobie odpowiada.

Obecnie jeśli chodzi o prędkości to sprzedają dwie tj. 1Gb/s za 69,90 i 10Gb/s za 99,90. 

Edytowane przez Xmas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jakubina napisał:

Jeśli chodzi o usterki to w zeszłym tygodniu pierwszy raz od 2 lat jak mam ineee, awaria neta po światłe, telefon do obsługi klienta i na drugi dzień bylo ok.
Czy ktoś ma jakieś info czy ta inea zamierza wogole wprowadzić jakiś inny cennik na neta?
Czy będą dalej tak na siłę wpychać ta 1 GB za 70 zł?
Aktualnie mam 300/300, place 40 zl i mi to w zupełności starcza, nie wiem tylko czy jak mi się umowa skończy to czy mogę z tym zostać na czas nieokreślony?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

przejdzie automatycznie na czas nieokreślony. Mogą A nie muszą proponować coś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Xmas napisał:

Dlaczego uważasz, że wciskają? Zmniejszyli cenę w lutym ze 110zł do tej ceny. Większość operatorów w tych cenach ma wolniejszy i nie symetryczny. Nikt Ci przecież nie będzie kazał aneksować umowy na większą prędkość niż masz, jeśli Tobie odpowiada.

Obecnie jeśli chodzi o prędkości to sprzedają dwie tj. 1Gb/s za 69,90 i 10Gb/s za 99,90. 

Jest jeszcze 100/100 za 49,90 - nie dotyczy obszaru POPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...