Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Widać ze jednak niektórzy maja niezle w łape ? za to ze wychwalają tak ten beta HAJŁEJ  szrot ... smutne to ze udajecie ze wszystko jest takie doskonałe , o wrecz doskonalej jakosci przekazu ... rodzinka z mojej strony wydala spoko hajs na serio dobry tv 4k , i pokusilo mnie i namowilem by wzieli ten badziew TV od INEA , skoro maja swiatlowod od INEA .. ogladajac to u nich na tak wielkim  ekranie po prostu wkurzylbym sie delikatnie uzywajac tego slowa i wstyd mi ze wmasakrowalem w ich w taki syf , maja tez NC+ i powiem szczerze ze na szczescie zmieszcza sie w 14 dniach by zrezygnowac z INEOWSKIEJ BETA PROPAGANDY HAJŁEJ !!!  sorry koniec mydlenia oczu i wciskania kitu w salonach i tu na forum , bez urazy @radier i reszta fanbojow HAJLEJA,  jestes pomocna postacia i szanuje Cie meeega ale superlatywy w jakich piszecie o tym tworze sa mega przesadzone !! 

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea nie myśli, tam gdzie wiekszosc kablowek teraz ciągnie do domu światłowód, i tymże światłowodem przesyła dvb-c (tak da sie, zresztą inea kiedys tak robiła) to inea pcha sie w iptv. Rozmaiwalem z technikiem z lokalnej kablówki i podpytalem czemu nie ida w iptv. Stwierdzil że u nich mówią że to technologia zbyt niestabilna i awaryjna. Dodatkowo cos tam jeszcze mówił, już nie pamiętam. W każdym razie robią tak że ciągną światełko do domu, a tam dają ONT, z wyjściem koncentrycznym, lub media konwerter na wtyk F. Dvb-c jest wtedy na innej długości fali bodajze 1550nm jak dobrze pamiętam.

Wilk syty, owca cala, wszystko dziala + mozna włożyc moduł do tv i wszyscy zadowoleni. Dodatkowo mozna sobie używać swoj tuner,zmierzyc bitrate chociazby i podzielic sobie kartę na domowy multi room.

Czemu inea  ucieka od dvb-c? Chcę byc na topie z nowymi technologiami? Czy jeszcze więcej wciskac swoje plastikowe szroty nadajace sie jedynie jako wyświetlacz zegarka? ;)

Poki co wszyscy operatorzy którzy są na dvb-c nie narzekają na brak miejsca a jeszcze duzo maja do zwolnienia jak wywala analog. Ba pewna kablówka w Wejherowie nadawała (nie wiem czy obecnie nadaje) kanał nasa w 4k poprzez dvb-c. Podobnie obecnie robi Wtvk z Poznania - nadaje po "koncentryku" lokalny kanał w 4k

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, korni007 napisał:

Stwierdzil że u nich mówią że to technologia zbyt niestabilna i awaryjna.

"Technik"

Pewnie monter zwykły z łapanki i wielki specjalista... Do IPTV trzeba mieć wiedzę IT. 

 

IPTV jest akurat usługą stabilną jeśli jest odpowiednio zaprojektowana i skonfigurowana. Do tego w pełni przyszłościową w perspektywie 5G i upadku powolnym satelity.

 

8 godzin temu, korni007 napisał:

Dodatkowo mozna sobie używać swoj tuner,zmierzyc bitrate chociazby i podzielic sobie kartę na domowy multi room.

Za multiroom to się płaci zgodnie z regulaminem...

8 godzin temu, korni007 napisał:

Dvb-c jest wtedy na innej długości fali bodajze 1550nm jak dobrze pamiętam.

Jeśli leci się na jednym włóknie to 1550, ale jeśli na dwóch to można używać też 1310. Ogólnie zakres w teorii jest 1530-1570, ale w praktyce tylko 1550 używają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie ma inea jest [beep]a na kase I nic za darmo juz nie da . Jedyną opcją jest wziąść wysoki pakiet poczekać do konca umowy zmienić pakiet na niższy I czekać czy inea nie zablokuje programów. Sam przez 4 lata tak miałem z canal+ nie musiałem płacić a programy były cały czas odblokowanie technicy sie nie popisali Ludzie którzy zajmują sie sprzedawaniem pakietów często muszą się zmieniać I wystarczy jakis ich błąd na naszą korzyść np multirum  za Free 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polinik18

paczkę C+ (10) oraz HBO mam w ex nc+ o wiele taniej, w tym C+ 4K o czym klienci INEA mogą nadal sobie marzyć mając nawet swój nowy dekoder 4K.

@radier

prędzej Euro 4K obejrzę na satelicie, niż w INEA, chociaż mogliby w końcu czymś pozytywnym zaskoczyć.

Póki co ostatni World Cup oglądałem m.in. na TVP 4K.

Czas decyzji pokaże prawdę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To NatGeo Wild w Hiway był w SD? Dziwny jest ten operator? Mam wrażenie, że w tej chwili są dwie całkiem różne oferty? Światło i koncentryk i najlepsze, że sama Inea nie wie co i gdzie jest. Oczywiście na oficjalnych stronach zero informacji

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...