Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dużą  winą za jakość są  też  dekodery.

Brak  nowych  softów.

 

Ja  oglądałem na sprzęcie  z linuxem i powiem  że  tylko  mógłbym się doczepić do prędkości  przełączania  kanałów.

Po za tym  obraz  był  dużo lepszy  niż  przez  sprzęt  Inei. 

Nawet  jeśli  problematyczna jest  prędkość  przełączania tv czy  własnego  tunera  to jakość  obrazu im lepsza  tym  lepiej.

Inea  po prostu  chciała  technologicznie  i się im udało.

Tyle że  jeśli  chodzi o 4k to niestety nie są  jedyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby poprawić tę jakość, niestety to jest moim zdaniem największa wada HiWay a jednocześnie coś co da się poprawić. Mnie irytuje to, że jakość na C+ i HBO jest słaba, resztę kanałów to w sumie olewam. Zastanawiam się czy nie napisać do C+ i HBO, że ich program jest nadawany w takiej jakości, może mają coś do powiedzenia w tej kwestii.

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mrSpectro napisał:

Mogliby poprawić tę jakość, niestety to jest moim zdaniem największa wada HiWay a jednocześnie coś co da się poprawić. Mnie irytuje to, że jakość na C+ i HBO jest słaba, resztę kanałów to w sumie olewam. Zastanawiam się czy nie napisać do C+ i HBO, że ich program jest nadawany w takiej jakości, może mają coś do powiedzenia w tej kwestii.

 

C+ to dba o jakość, ale HBO? Zobacz jak wygląda z satelity, jak wygląda HBO GO itd.. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jakość TV jest w Inea każdy wie i widzi, 

 

@radier napisz kiedy będzie w Inea@Show PSP. Mija rok a te [beep]i nic nie wynegocjowały, zaproponowali. Odpisywanie na FB tym samym tekstem wieje wiochą. Szczerze wkxxx takie podejście, ponieważ nie interesuje mnie 1Gb/s bo i po co mi too too , którym się chwalą. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tomulus napisał:

Jaka jakość TV jest w Inea każdy wie i widzi, 

 

@radier napisz kiedy będzie w Inea@Show PSP. Mija rok a te [beep]i nic nie wynegocjowały, zaproponowali. Odpisywanie na FB tym samym tekstem wieje wiochą. Szczerze wkxxx takie podejście, ponieważ nie interesuje mnie 1Gb/s bo i po co mi too too , którym się chwalą. 

Problem z PSP jest w kazdej duzej kablowce poza UPC, wiec to bardziej wina Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podwyżkach nic dziwnego akurat nie ma. Wystarczy spojrzeć jak zdrożała energia elektryczna dla podmiotów gospodarczych, jak rosną koszty pracy. To oczywiste, że operatorzy muszą w jakiś sposób to sobie zrekompensować. Ale to nie usprawiedliwia nieudolności inei w poszerzeniu oferty programowej o PSP. Po prostu maja klienta w d... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że Polsat ostro przegiął i nawet UOKiK się tym zajął. Tak jak wspomniano wcześniej nie bez powodu kanałów PSP nie ma u dużej części Operatorów.

Oczywiście, że mają klienta w D... jak większość firm telekomunikacyjnych w tym kraju. To jest biznes tu mają zgadzać się cyferki niezależnie od sposobów uzyskania tego efektu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 18:35, michalx1974 napisał:

Dużą  winą za jakość są  też  dekodery.

Brak  nowych  softów.

 

Ja  oglądałem na sprzęcie  z linuxem i powiem  że  tylko  mógłbym się doczepić do prędkości  przełączania  kanałów.

Po za tym  obraz  był  dużo lepszy  niż  przez  sprzęt  Inei. 

Nawet  jeśli  problematyczna jest  prędkość  przełączania tv czy  własnego  tunera  to jakość  obrazu im lepsza  tym  lepiej.

Inea  po prostu  chciała  technologicznie  i się im udało.

Tyle że  jeśli  chodzi o 4k to niestety nie są  jedyni.

Jak uruchomiłeś "hajłej" na tunerze z Enigma2? Masz kolegę w Inei? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luk76 Twoje wymęczone opinie są bez sensu, pisałeś że widziałeś dwa kanły w salonie, nawet zaznaczyłeś ze w jakości sd więc co chcesz więcej z tego osiagnać?
Dodatkowo wypowidasz się o sprzęcie i usługach jak byś z nich korzystał a sam pisałeś że nie masz dekodera hiway....

Wiec dlaczego oceniasz coś czego nie masz lub coś co ogladasz przez szybę??? 

Widziałeś jakość reklam? to też pewnie wina operatora;)

 

11 godzin temu, korni007 napisał:

Jak uruchomiłeś "hajłej" na tunerze z Enigma2? Masz kolegę w Inei? ;)

Moduł ma ;) polecam ,kiedyś sam korzystałem

Edytowane przez LuckyLukeInea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LuckyLukeInea napisał:

@luk76 Twoje wymęczone opinie są bez sensu, pisałeś że widziałeś dwa kanły w salonie, nawet zaznaczyłeś ze w jakości sd więc co chcesz więcej z tego osiagnać?
Dodatkowo wypowidasz się o sprzęcie i usługach jak byś z nich korzystał a sam pisałeś że nie masz dekodera hiway....

Wiec dlaczego oceniasz coś czego nie masz lub coś co ogladasz przez szybę??? 

Widziałeś jakość reklam? to też pewnie wina operatora;)

 

Moduł ma ;) polecam ,kiedyś sam korzystałem

Muszę tu stanąć w obronie luk76, ja mam i używam, i mam porównanie do ncplus i nie tylko kanały SD ale również HD są gorszej jakości na hiway. Zresztą miałem też możliwość poogladania inei na koncentryku i różnice widać gołym okiem, no chyba że ktoś nie dowidzi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LuckyLukeInea napisał:

@luk76 Twoje wymęczone opinie są bez sensu, pisałeś że widziałeś dwa kanły w salonie, nawet zaznaczyłeś ze w jakości sd więc co chcesz więcej z tego osiagnać?
Dodatkowo wypowidasz się o sprzęcie i usługach jak byś z nich korzystał a sam pisałeś że nie masz dekodera hiway....

Wiec dlaczego oceniasz coś czego nie masz lub coś co ogladasz przez szybę??? 

Widziałeś jakość reklam? to też pewnie wina operatora;)

 

Miałem u siebie hiway  przez 14 dni i zrezygnowałem (odstąpiłem od aneksu) więc doskonale wiem co mówię. Fatalna jakość obrazu nie dotyczy tylko kanałów sd co potwierdziło na tym forum wielu użytkowników tej "telewizji". A piszę o możliwości sprawdzenia w salonach inea po to by przestrzec innych. Hiway to obecnie jakościowy niewypał i nie zmieni tego żaden marketingowy bełkot. Zmienić ten stan rzeczy może sama inea - pytanie czy potrafi i czy chce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostanio ubolewałem, że szybko Inea nie wejdzie do mojego mieszkania ze światłowodem - nie mogą dogadać się ze wspolnotą. Inea chce puścić światło w listwach na korytarzu, wspólnota upiera się, że muszą to zrobić w szachtach oraz suficie podwieszanym, żeby zachować estetyke - nowe budownictwo, na ale Inei nie opłaca się to - za duże koszty, więc narazie zostaję na HFC. Właśnie skończył mi się okres lojalnościowy, zastanawiam się nad likwidacją pakietu TV. Obecnie mam Ekstra HD (CI+), 250/25Mb/s + telefon bez limitu za 79,90 m-c. Dzwoniłem do DUK (732 444 111), proponują 60Mb/s za 39,90,  180Mb\s za 49,90 lub 250Mb\s za 69,90 ale nie mógłbym wtedy korzystać z podstawowych kanałów (dvb-c) - wyczytałem w tym temacie (ale nie mogę tego postu odszukać), że podstawowe kanały powinny działać, czy na pewno? w DUK twierdzą, że musiałbym sobie wykupić pakiet TV aby z mieć kanały nawet te podstawowe. Mogę też skorzystać z UPC - oni proponują za 39,99 150Mb/s z TV start (34kanały w tym 23HD) w cenie internetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2019 o 14:52, radzion19 napisał:

Muszę tu stanąć w obronie luk76, ja mam i używam, i mam porównanie do ncplus i nie tylko kanały SD ale również HD są gorszej jakości na hiway. Zresztą miałem też możliwość poogladania inei na koncentryku i różnice widać gołym okiem, no chyba że ktoś nie dowidzi. 

TVP SPORT (HD) obraz dziś tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...