Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Musi się coś zmienić, tym bardziej jak w czerwcu muszą udostępniać infrastrukturę innym operatorom, co spowoduje pewnie odejście sporej części osób jeśli chodzi o ofertę TV :D

Chociaż nie liczyłbym na wszystko od razu :D Wątpię, że ten poniedziałek będzie aż tak przełomowy dla TV

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet na pewno się pojawi, jeśli będą jakieś ogłoszenia. Podobno w ulotce przedstawiającej ofertę, pakiet już się pojawił .Odpowiedź z FB Inei, na pytanie abonenta  dlaczego pakiet z bajkami nie jest ujęty na stronie. 
Mnie również by nie zdziwiło to, o czym Pan wspomniał :)
Podobno dekodery mają pojawić się w marcu, przynajmniej tak przeczytałem ( chyba  tutaj ). 
Do  marca jeszcze trochę czasu. 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Panowie zachwycacie się tymi dekoderami albo liczycie na niewiadomo jakie cuda w INEI.

Zobaczcie lepiej co oferuje SKY i porównajcie do tego sprzętu ten szrot który wciskają nam operatorzy.

 

Ja bym może i na światłowód przeszedł czy do innego operatora ale rodzice mają na swoim dekoderze mnóstwo rzeczy nagranych które chcą sobie zachować, więc jeśli INEA nie pozwoli na zgranie danych to sorry Winetou zostanę na maksa długo z tym co jest i na zmianę mnie nie namówią.

 

Tęsknię do czasów FTA z satelity, nagrywało się na VHS i nie było problemów, można było znajomemu kasetę pożyczyć bądź od niego wziać a teraz to nawet nie ma jak - cofamy się technologicznie mimo że operatorzy próbują nam wmówić co innego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Od ponad 8 lat jestem klientem Inea - wtedy brałem pakiet full z tv, net, mobile net, kom, dekoder z nagrywarka, multiroom. Teraz płace jak za przysłowiowe zboże - czy lepiej od razu rozmawiać w celu obniżenia kosztów , czy podobnie jak np w przypadku ofert sat, trzeba składać wypowiedzenie, aby uzyskać lepsze warunki? Pojawiło się światło, zamierzam z tego skorzystać co bedzie wymagać poprowadzenia nowego kabla w domu. Przy okazji tez zapytam czy multroom bedzie możliwy tak abym bo jednego dekodera miał poprowadzony nadal tylko koncentryk?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam od czego to zależało , że gdy ma się już światłowód w domu tv ma się po koncentryku lub po iptv - różnica taka że jak masz miedź do tv to multiroom możesz mieć chyba główny + 4 a ipt główny + 2 lub 3 dekodery ( nie jestem pewien )

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, patryszq napisał:

Nie pamiętam od czego to zależało , że gdy ma się już światłowód w domu tv ma się po koncentryku lub po iptv

Może od tego,że nie w każdej lokalizacji dają ONT z wyjściem RF(CATV) i nie wszędzie jest 1550nm jako osobna fala dla tv??

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sky Q Box nagrywa na dysk jak w średniowieczu. To ma mi zaimponować?

 

VHS? Nie wiem jak można tęsknić do tych czasów. Rozumiem, że lubisz sobie piracić, a nowe technologie to utrudniają. Eh ten niedobry postęp.

 

 

b3e353edadc9cc7176a1e84034db259f.jpg

Od kiedy to archiwizacja na własny użytek jest piractwem? Co jak co ale dostawcy treści mają delikatnie rzecz ujmując pier...ca na punkcie zabezpieczeń i jak zwykle pod górkę ma tylko legalny konsument. Jednym z głównych powodów piractwa jest brak "konkurencyjnej" oferty na wolnym rynku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w 4K na torrentach są mimo ogromnych prób szyfrowania,sport w necie od ręki.Problem w tym iż kiedyś Kowalski mógł pożyczyć Kowalskiemu a dziś zajmują się tym zorganizowane grupy przestępcze.

Wiara w super parowanie,i inne dyrdymały jest jak wiara w walkę z narkotykami.

Jedyny sposób na uniknięcie tego problemu to rozsądne ceny,i szybka oferta tego co już jest emitowane gdzień indziej jak np z HBO i ich produkcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenia mogą dużo dać,wystarczy,że będą odpowiednio skonstruowane. I będzie to porozumienie nadawców. Co do oferty:

 

Szczerze to nic nie da. Patrz przykład spotify,gdzie ludzie mogą za grosze słuchać muzyki także offline,a piractwo nawet samego spotify jest ogromne.

 

Albo koncerty, jeden z zespołów nagrał koncert w full hd i w dniu premiery wrzucił go w full hd na yt. W sklepach można kupić DVD a w ich sklepie zespołowym jako plik 1080p HD 17 Mbps H264 AVC i dźwięk najwyższej jakości, także 5.1. I tak ciule wrzucają na torrenty itp wersje DVD.

Co do mafii to masz rację, to dosłownie mafia się tym zajmuje. Właściciele warezów/trackerów mają powiązania,lub są sami właścicielami serwisów hostingowych, serwisów pośredniczących w szybkim pobieraniu, czy firm zajmujących się sprzedawaniem VPS-ów, seedboxów itp.

 

Oczywiście instytucje państwowe jak zwykle powiązań nie widzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zdradzić rąbka tajemnicy odnośnie poniedziałkowej oferty.

Będąc w salonie dowiedziałem się o paru rzeczach nawet przedstawiono mi ofertę z której mogę skorzystać od poniedziałku.

 

Na pewno będą pakiety tematyczne chociażby wspomniany dziecięcy czyli Kids Pack.

W moim przypadku przypadku przechodząc z koncentryka na światłowód  przy Internecie 1GB dostane nowy dekoder w przypadku muliroomu 2 dekodery z możliwością podłączenia wifi zamiast kablem Ethernet (co dla mnie dziwne przy światłowodzie nie przejdzie już moduł Cam z którego korzystam:/  więc znów obsługa na dwa piloty)

 

Wspomniany dekoder będzie miał funkcję nagrywania w chmurze prawdopodobnie na 90 dni. Wybrane kanały będzie można przewinąć wstecz do około 14 dni.

 

Dla przykładu opcja z Pakietem Ultra, 2 dekoderami nagrywającymi, internetem stacjonarnym 1GB, internetem mobilnym 10 GB, telefon stacjonarny bez limitu do wszystkich oraz dodatkowym pakietem HBO MAX HD i Kids Pack jest za cholendarną sumę powyżej 200 zł. 

 

Mój dotychczasowy pakiet na koncetryku podobny do powyższego jest tańczy ale bez Kids Pack.

Oferta może super ale jak narazie nie skorzystam. 

Edytowane przez Stork
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu na nową TV nie będzie już raczej możliwości skorzystania z modułu. Wbrew temu, co się wydaje moduły CAM powoli przechodzą do przeszłości. Jeżeli rozwiązanie, które wchodzi w Inei będzie popularne na całym świecie to być może doczekamy się innych rozwiązań bezdekoderowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...