Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Nie pomogło.

Problem rozwiązany: przyczyną okazał się światłowód, który lekko wysuną się z urządzenia GPON. Docisnąłem i wszystko wróciło do normy, brak zakłóceń. Co dziwne internet cały czas działał z pełną prędkością.

Edytowane przez Małynierob
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Panie i Panowie?
Czy ten tydzień przyniesie jakieś zmiany w naszej ofercie?
Akurat w moim przypadku liczylbym na podwyższenie prędkości wysyłania abonentom nie odbierającym internetu FTTH.
W moim przypadku 250/25 gdyby zwiększyli mi na 250/50 byłbym zadowolony.
Co do oferty TV, podmiana kilku kanałów z SD na HD i byłoby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie na to patrząc, miło by było gdyby sami zaskoczyli pozytywnie tymi zmianami i tak jak piszesz @andi dodali odpowiedniki HD do obecnych wersji SD, ale też uzupełnili o nowości w ofercie, gdzie już w platformach nc+ czy CP wiele kanałów jest od dłuższego czasu standardem, a INEA brak. Sami sobie takie braki zgotowali z roku na rok nie urozmaicając odpowiednio oferty TV.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A ja  szczerze wątpię. Nawet jeśli pojawią się nowe kanały - wcale nie zdziwiłoby mnie, gdyby trzeba było za nie dodatkowo zapłacić, bez względu na wykupiony pakiet. Być mże masowe rezgnacje z usługi telewizji, zmieniłyby strategię operatora.  Odpowiedzi odnośnie poszerzenia oferty programowej, są wciąż takie same. Dla odmiany  zdarzają również nieuprzejme. 

Widać bardzo duże skupienie na usłudze internetowej. 

 

Jeszcze nigdy nie cieszyłem się z tego, że koniec umowy jest coraz bliżej. 

Edytowane przez aadacho250
Uzupełnienie wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, michalx1974 napisał:

PS. Inea chyba jako jedyna nic nie zrobiła w grudniu z TV.  ?

Póki co nieoficjalnie po cichaczu dodała 2 kanały SD TVP 3 Regionalne usuwając ze swojej ofert kanał SD oraz HD.

Dokonała dodatkowo usunięcia kanału 18+ ze starej oferty TV. 

Wg mnie na tą chwilę operator kablowy wykonał krok w tył i czai się na atak:-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną Inea rozwija internet i łącza światłowodowe. To jest dla nich priorytetem, żeby położyć maksymalną ilość sieci światłowodowej. Chodzi o możliwości wynajmu, a przy sprzedaży, co gdzieś zaczyna częściej się mówić kwota będzie znacznie wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...