Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsza odpowiedź INEA pod jednym z postów na FB....zmiana częstotliwości kanałów jest podyktowana potrzebą zrobienia miejsca na nowe kanały...

Może jednak w najbliższym czasie nas czymś zaskoczą?

 

 

@andi

 

Oby to była prawda. Bo kiedyś jak były zmiany w częstotliwościach też miały pojawić się nowe kanały, a tak jak już się coś pojawiało to na istniejących częstotliwościach. Dodali chyba 2 wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, ze coś dodadzą do obecnej oferty, widzę 2 rodzaje nowych kanałów..

Te optymistyczne brakujące to: Sportklub HD, Polsat Sport News HD, Nat Geo People HD, Polsat Docu HD, TVP HD, Polsat Sport Fight HD, TV6 HD, Super Polsat HD, Polsat Music HD - sporo brakuje w ofercie INEA (zwłaszcza HD vs. UPC)

A realnie patrząc sadze ze mogą dodać kanały, które są free na satelicie: Hip Hop TV, NTL, TBN Polska i może czymś zaskoczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz Super HD PVR + 2x multiroom, do tego internet 250/10. Jaką ofertę można ugrać?

Dodam, że mieszkam w WLKP południowej, pakiet ten był wzięty z promocji Światłowód do domu.

 

Siedzę na takim samym pakiecie od ponad czterech lat (ponad 2,5 roku bez lojalki) i niestety jedyne co proponują to większy net, ale niestety cena wyższa - płacę w tej chwili 134,80 zł

Żadna z promocji nie wchodzi w grę, gdyż dotyczą one nowych klientów (co najmniej 3 miesiące bez usług INEI na adresie).

Przestałem już nawet dzwonić i pytać, gdyż nie chcę płacić więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, ze coś dodadzą do obecnej oferty, widzę 2 rodzaje nowych kanałów..

Te optymistyczne brakujące to: Sportklub HD, Polsat Sport News HD, Nat Geo People HD, Polsat Docu HD, TVP HD, Polsat Sport Fight HD, TV6 HD, Super Polsat HD, Polsat Music HD - sporo brakuje w ofercie INEA (zwłaszcza HD vs. UPC)

A realnie patrząc sadze ze mogą dodać kanały, które są free na satelicie: Hip Hop TV, NTL, TBN Polska i może czymś zaskoczą...

Sportklubów nie będzie, mieli je dodać tylko w wypadku braku Eurosportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na takim samym pakiecie od ponad czterech lat (ponad 2,5 roku bez lojalki) i niestety jedyne co proponują to większy net, ale niestety cena wyższa - płacę w tej chwili 134,80 zł

Żadna z promocji nie wchodzi w grę, gdyż dotyczą one nowych klientów (co najmniej 3 miesiące bez usług INEI na adresie).

Przestałem już nawet dzwonić i pytać, gdyż nie chcę płacić więcej...

Ja mam 3 pakiet z poniższej tabeli, płacę 119,90+2x10zł za 2 multiroomy i 10zł za PVR czyli w sumie 149,90.

Jednym słowem nie narzekać czy może można coś ugrać po wysłaniu wypowiedzenia?

 

4FgCRCH.jpg

Edytowane przez sebap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wakacje to pewnie nic się nie pojawi. Ostatnio rozmawiałem z pracownikiem BOA to żadnych informacji nie posiadają o nowych kanałach.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam - taki kruczek w INEA. Mieliśmy umowę na jednym lokalu od lutego 2015 roku, w 2016 w marcu zmieniliśmy lokal. Były warunki techniczne - kabel w ścianie więc łatwo przenieśliśmy. W tym miesiącu zmieniamy lokal, na nowym nie ma INEI, więc dzwonię z zapytaniem o wypowiedzenie. Podaję dane umowy i święcie przekonany, że mamy umowę od 3 lat pytam się o okres wypowiedzenia. Pan sprawdza i mówi, że miesięczny okres. No to dziękuję, ślę wypowiedzenie i dostaję info o karze za zerwanie umowy - kilkaset złotych. Okazuje się, że przeniesienie tej samej umowy na nowy adres - to tak naprawdę podpisanie nowej umowy na 2 lata - drobnym druczkiem w umowie. Mało logiczne, ale tak sobie postanowili. Wymiana maili nic nie daje, nie i już. Mało tego, na drugim lokalu, mam umowę na maksymalną prędkość od 5 lat - nic ich to nie obchodzi, nie ma znaczenia terminowość opłat, itp. Wiem co podpisałem, ale po pierwsze, to nie moja wina, że nie mają warunków technicznych, a po drugie, jak do mnie przychodzi klient z problemem, to staram się mu pomóc i iść na rękę, żeby był zadowolony i wrócił. Ja już nie wrócę, dodatkowo likwiduję umowę na internet na drugim lokalu. Słabe to, chodziło o niecałe 600 złotych - i to żadna strata dla nich by była, bo nie ponieśli żadnych kosztów instalacji - kable były doprowadzone w ścianie, więc instalator przyjeżdżał tylko z umową i modemem. Niby lokalna firma, a obsługa klienta jak w wielkim korpo z Warszawy, albo gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morlok, już nie przesadzaj z tym małym druczkiem. Może warto było się jednak dopytać co i jak, bo z tego co pamiętam to kiedyś w przypadku utraty prawa do lokalu rozwiązywali bez dodatkowych kosztów. Co do tego, że Inea taka zła, to jednak się nie zgodzę, bo u operatorów ogólnopolskich ciężko w ogóle o to, żeby po dwóch latach umowa przeszła na czas nieokreślony bez dodatkowych kosztów. Tak Cię tylko ostrzegam, żebyś korzystając z innego operatora się nie zdziwił ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja roczna umowa dobiegala ku końcowi więc postanowiłem ją przedłużyć.Przez rok użytkowałem pakiet maksymalny +50internet.

Koszt miesięczny 219,99.

Przy próbie negocjacji,ba całkowitej rezygnacji, chęci zakończenia umowy ,jedyne co mi zaproponowali to 209,99.Próbowałem sam się kontaktować i o ten kontakt prosiłem..nic to nie zmieniło.

Przeszedłem do Orange światłowód,nie żałuję.

Przy okazji obsługa punktu przy pólwiejskiej na dużą 5,za chęci,dobre nastawienie,ale jak mówią sami-nic nie mogą,Inee czuję sie monopolistą.

Na moim osiedlu nie byli.

Sądziłem ,że taka duża firma jak inea bedzie potrafila zadbać o klienta.Naiwny ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...