Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

To świąteczne informacje z pierwszej ręki jeszcze w skali SD, chyba, że jakiś kurczak dogada się z zającem i wskoczą do koszyka HD.

Nie zdziwię się, jeśli trwają przygotowania i w trosce o abonentów ze sprzętem "no HD" podejmą decyzję o downscalingu. W końcu Inea jest wyjątkowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie ma pomału co porównywać, wszędzie najważniejszy jest arkusz kalkulacyjny, jak słupki w Excelu są odpowiednie to klient albo wchodzi albo wychodzi o własnych siłach.

Sieci GSM już tak o klienta nie walczą jak kiedyś, pokazała to akcja rejestracji simków w której nie chodziło aby być w zgodzie z ustawą, ale aby przysłowiowy Kowalski miał nawet n simów tej samej sieci. Żaden operator GSM nie chwali się ile ma kart aktywnych w użyciu, ale ile ma kart łącznie, z tymi w szufladach i już śmieciach. O pozyskiwanie abonametowców to zabiegają punkty i salony, aby wyrobić prowizję, często słychać o podobnej opinii o CC co obecnie w Inea-DUK. Walczą jak już między sobą o pozycję lidera kosztem klienta.

Nastały czasy, że dobry klient to dojny klient, a stary klient to u[beep]liwiec któremu przysługuje podwyżka za wysługę lat. Czas aby marketingowcy przypomnieli sobie o lojalności klienta bo w promocjach osiągnęli ślepy zaułek.

Firma nie ma zadowalać klienta, firma ma przynosić zysk właścicielom. Klient ma prawo zagłosować nogami. Tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt jakim kanałem jest TVP INFO i jakie treści z sobą niesie ;) to bardzo ciekawe kiedy w wersji HD zabłyśnie w sieci INEA ??? Ktoś może ma jakieś informacje???? Inne sieci już dawno dołączyły TVP INFO HD

A jakim kanałem jest TVP Info? Bo nie widzę żadnej róźnicy porównując go do np. TVN24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP INFO identycznie jak TVN 24 jest kanałem informacyjnym jednakże pod kontrolą ekipy rządzącej, niosącym w przekazie absolutną propagandę - tak w skrócie można powiedzieć o TVP INFO. Jednakże nie taki wątek tej dyskusji. Wróćmy do tematu. Czy znana jest data dołączenia TVP INFO HD do INEA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP INFO identycznie jak TVN 24 jest kanałem informacyjnym jednakże pod kontrolą ekipy rządzącej, niosącym w przekazie absolutną propagandę - tak w skrócie można powiedzieć o TVP INFO. Jednakże nie taki wątek tej dyskusji. Wróćmy do tematu. Czy znana jest data dołączenia TVP INFO HD do INEA ?

Jasne, za to TVN24 jest obiektywnym kanałem. Kanały TVN są dokładnie tak samo propagandowe w drugą stronę. Dlatego ja osobiście wolę poczytac sobie książki.

A co do przejścia TVP INFO na wersję HD to mogę się założyc, że nasza siec kablowa będzie go i tak skalowała do wersji SD, podobnie jak POLSAT SPORT FIGHT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim kanałem jest TVP Info? Bo nie widzę żadnej róźnicy porównując go do np. TVN24

No jest różnica, TVP Info HD jest kanałem ogólnodostępnym i w ramach abonamentu RTV można go legalnie łapać w Poznaniu za pomocą np. 39 cm kawałka drutu wetkniętego do gniazda antenowego TV. Natomiast TVN24 wymaga dodatkowego abonamentu i dostępu do sygnału, albo zabawa w satkę, albo lojalność wobec np. Inea.

Jednak można rozgrzeszyć Inea, w zamian za gorszą jakość TVP Info (może celowo w ramach poprawności politycznej) ma w ofercie np. WP HD (i inne z MUX-8 ) którego w większości Poznania (i kraju) nie ma nawet w wersji SD (odbiór TV z eteru).

Patrząc przez pryzmat portfela to poruta, że płacąc nadawcy za program HD w abonamencie RTV pośrednik za jakąś groszową opłatą dostarcza gorszej jakości sygnał.

Na pocieszenie, zawsze mniej niż więcej tych HD w Inea ... można narzekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kanał informacyjny jest kanałem propagandowym na swój sposób i tyle w temacie opinii.

 

Inea ma swój świat i wizję oferty TV i nic nie zmienimy.

 

Teraz powinni zacząć wygaszać kanały w SD a nowe zamieniać, a nie dodawać. No i w końcu wymieniać dekodery SD na HD

 

Teraz mogli by już kilka kanałów podmienić (Discovery SCIENCE HD, MTV PL HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś na jaki pakiet (TV + net) i na jak długo może nowy klient podpisać umowę w Inei (Poznań), jeśli priorytetem jest jak najniższa cena? Telewizja aby tylko była, bez względu na liczbę kanałów, tak samo net, może być najwolniejszy. Na stronie Inei najtańszy pakiet to 2IN KOMFORT za 109,90 zł, ale nie chce mi się wierzyć, żeby aż tyle trzeba było płacić miesięcznie i nie było żadnego tańszego pakietu.

 

No, chyba żeby wziąć osobno (o ile te pakiety SENIOR są dla wszystkich, bez żadnych warunków wiekowych):

Telewizja: pakiet SENIOR START (78 kanałów, w tym 25 HD) za 29,90 zł i Internet IN Senior (50 mb/s) za 39,90 zł, co dałoby razem 69,80 zł.

 

Nic taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co można teraz ugrać w INEA? Mam ofertę za 139,90 interesuje mnie nowa oferta, ale nie chcą nic mi dać jak na stronie www, że 4 miesiące za 0 zł i do tego chcą sobie płacić dodatkowo 15 zł za nagrywanie, czyli wyjdzie drożej niż miałem.

Czy ktoś zna oferty utrzymaniowe? Bo bez wypowiedzenia umowy chyba się nic nie ugra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty utrzymaniowe są tylko musisz złożyć rezygnację.

 

Wracając do pytania któregoś z Was najtanśsza opcja utrzymaniowa to:

Komfort 29,90

Internet 15Mbit 19,90

 

Opcje w utrzymaniu najtańsze odpowiednio dla pakietów to:

15 Mb/1,5 Mb 19,90 zł 
50 Mb/5 Mb 29,90 zł
150 Mb/15 Mb 4 39,90 zł
250 Mb/25 Mb 49,90 zł
 
Pakiet Komfort 29,90 zł
Pakiet Komfort PVR 44,90 zł
Pakiet Ekstra 49,90 zł
Pakiet Ekstra PVR 64,90 zł
 
TELEFON NONSTOP 9.90zł
 
Tak przynajmniej wynika z Regulaminów Promocji, które otrzymałem ostatnio w ramach zawieranego Aneksu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak oferta utrzymaniowa ... bo oferuja to co na stronie czyli drozej niz to co mamy obecnie, zazwyczaj promocje ktore nastepuja pozniej sa drozsze  ... moja umowa to " full " z HBO MAX , bez C+ cinemax , net 500/50 pvr + 1MR free , telefonia no limit - cena 169,90 ... chcac przedluzac umowe by cos bylo taniej otrzymalem info juz 7x ze nie ma innej oferty i nie bedzie . Jedynie moge zostac z tym co mam przeksztalacajac umowe na  czas nieokreslony placac nadal 169.90zl ... pytalem czy moze zwieksza mi net do 1Gb ale zwiaze sie z nimi umowa na 24 mce - odpowiedz NIE MA takiej mozliwosci , i ze mam sobie wziac FULL za 219zl ... lub wyslac wypowiedzenie GDYZ nie udzielaja rabatow na przedluzanie UMOW ... nie skomentowalem , pare lat wstecz byla identyczna sytuacja ... czekalem do ostatniej chwili i NIKT NIE zadzwonil i dzien przed wygasnieciem umowy szedlem ANULOWAC wypowiedzenie co oczywiscie bylo MEGA WIELKIM zamieszaniem bo wprowadzili je do systemu ... INEA.ŻAL.PL !!!!!!!!!!!! masakra      odradzam kazdemu kto planuje lub musi sie z nimi zwiazac ... ja mam swiatlowod i zero awarii , ale inne lokalozacje gdzie jest KABEL MIEDZIANY stary jak inea to jest masakra , wystarczy poczytac FB w jak wielkim stopniu INEA jest awaryjna . STRZEŻCIE sie !! 

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferty utrzymaniowe są tylko musisz złożyć rezygnację.

 

Wracając do pytania któregoś z Was najtanśsza opcja utrzymaniowa to:

Komfort 29,90

Internet 15Mbit 19,90

 

To jest dostępne również dla całkowicie nowych klientów?! Czyli razem wyjdzie: 49,80 zł - telewizja (Komfort) i Internet (15 MB)? Chodzi mi o jak najtańszą opcję tv+net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...