Skocz do zawartości

MTVN HD w cyfrze


pawcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą ciekawi mnie ile czasu i dodatkowych programów dołączy N nie podnosząc ceny. Bo już chyba aktualnie balansują na granicy opłacalności. Trochę/ostatnio/ zarobili podnosząc ceny za reklamy - cyfra nie ma takiej możliwości ale kiedyś i to się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą ciekawi mnie ile czasu i dodatkowych programów dołączy N nie podnosząc ceny. Bo już chyba aktualnie balansują na granicy opłacalności. Trochę/ostatnio/ zarobili podnosząc ceny za reklamy - cyfra nie ma takiej możliwości ale kiedyś i to się skończy

 

Naprawde nie masz co martwic sie o N! Pomartwmy sie lepiej do czego moze doprowadzic polityka Cyfry polegajaca na opodatkowaniu kazdego kanalu HD! Ja na dzien dzisiejszy poza C+HD i NG HD reszte HD (i nie tylko) biore z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że w ogóle maNia nas znowu próbuje chyba opętać

 

A co w tym dziwnego, skoro C+ od X-lat podnieca się super sportem oferowanym na swoich dodatkowo płatnych kanałach, a ja ze sportu to ostatnio chyba zawody w pokerze oglądałem w piątkowy wieczór na Wizja Jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie to był jeden z ciekawszych programów jakie oferowała platforma Wizji w piątkowe wieczory :D - takie to było badziewie.

Ale temat jest o MTV i kanałach HD - myślę, że faktycznie zbiża się moment, ze bardziej będzie oplacało się brać kanały HD z innych platform niż Cyfra . a tylko C+ i NG brać w HD z tej niestety najdroższej platformy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jast taka - ile nam tych kanałów TV potrzeba? Miałem HBO jeszcze w WizjiTV tylko dlatego, że magnetowid zdechł, DVD było za drogie, a polskich kanałów było raptem kilka. Teraz jak mam żonę, dwójkę dzieci i kilkadziesiąt polskojęzycznych kanałów to w sumie na taki discovery, NG czy planete może z miesiąc zajrzę (w zimie częściej), a kiedyś non stop wieczorami bym je oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeżeli to będzie dokładna kopia MTV SD, to beze mnie. 8)

A co, nie chciał byś oglądać Włatcy Móch w HD :?:, albo na przykład w programie MTV w domu u..., zobaczyć chatę Pudziana i jego Hummery w HD :D

 

MTV HD to będzie co innego niż MTV SD, nawet nie będzie nadawał po Polsku, może kiedys na razie będzie po angielsku

A swoją droga Władców Much w HD by zobaczył...

Czekam tez że pokażą Jackassa itp... programy w HD, by się oglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeżeli to będzie dokładna kopia MTV SD, to beze mnie. 8)

A co, nie chciał byś oglądać Włatcy Móch w HD :?:, albo na przykład w programie MTV w domu u..., zobaczyć chatę Pudziana i jego Hummery w HD :D

Sorry, ale ja należę do tych, którzy nie cierpią tego serialiku, a nawet nienawidzą. Dlatego odpowiedź na pierwszą propozycję brzmi - nie. Jeżeli chodzi o chatę Pudziana - guzik mnie ona obchodzi i to zarówno w SD, jak i w HD. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...