Skocz do zawartości

MTVN HD w cyfrze


pawcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Jak wynika z najnowszego artykułu SK, MTV HD ma już nowy provider (0068) na Seca4 (brak 0065 dla Seca2)... Wszystko wskazuje na to, że niedługo po wymianie kart MTV HD będzie dostępna dla nas... :brawo: Szkoda, że nic się nie słyszy o takich kanałach jak: Nick, Jetix Play, Boomerang...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A, to fakt lubię kreskówki... Czasem mi tych kanałów w C+ brakuje. A moduł CP nie zawsze mam przy sobie, żeby podejrzeć... A tak byłby wilk syty i owca cała... O TVP HD się nie martwię, bo coraz więcej plotek wskazuje iż jednak pojawi się w C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mnie tylko śmieszy lekko nazwa - MTVN HD. No pojechali z tym N w nazwie... Niby, że skrót od Network... Jeśli logo będzie takie w artykule SK to jakoś dziwnie to będzie wyglądać... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję za codzienną prasówką Presserwis

MTVN HD znajdzie się w ofercie Cyfry+

Cyfra+ włączy do swojej oferty kanał MTVN HD, który rozpocznie nadawanie 15 września.

To druga platforma satelitarna po N, która udostępni MTVN HD swoim abonentom. Będzie to siódmy kanał nadający w technologii wysokiej rozdzielczości w Cyfrze+. MTVN HD ma być oferowany w pakiecie razem z Eurosportem HD i National Geographic HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja wiem czy drogo? W porównaniu z n, gdzie kanały HD są dodawane do poszczególnych pakietów za free, to C+ wypada cieniutko... Jednak jeśli za NGC HD i Eurosport HD płacę teraz 10zł, to dokupując MTVN HD w pakiecie 3xHD dołożę tylko 2 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...