Skocz do zawartości

MTVN HD w cyfrze


pawcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie na MTV HD leci tylko muzyka czyli teledyski głównie starsze i te same w kółko koncerty głównie rockowe... No i kanał nadaje tylko po angielsku i ta sama wersja jest tez dla innych krajów więc Władców Móch itp programów nie będzie a wielka szkoda :(

Na MTV HD na tez byc blok programów Nick HD tylko ciekawe kiedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jak dla mnie jest to niezły kanal. Muzyka spoko, bez udziwnień , koncerty się fajnie ogląda- zwłaszcza unplugged. Obraz bardzo dobry, dźwięk toże i chwała Panu, że nie ma tu produkcji typowych dla MTV- czyli durnowatych randek- show czy innego badziejwstwa. A że lecą powtórki, to chyba wszędzie tak jest. Koledzy chyba nie mają kanału Filmbox HD- tu to jest dopiero czad powtórkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba cos z tymi uprawnieniami.Bo ja do konca pazdziernika mialem dodatkowo opcje Orange sport a wszystko swieci z czego sie bardzo ciesze:)ale pewnie nie potrwa to dlugo

 

U mnie wylaczyli orange Sport (tak zreszta jak prosilem) ale 1 listopada jeszcze byl. Wczoraj juz nie za to MTV HD leci nadal wiec pewnie sobie policza za ten miesiac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo wczoraj, na częstotliwości 10796V pojawił się MTVN HD.

 

W chwili obecnej przekazu brak (wyparowały PIDy). Jeszcze kilkanaście minut temu był tam przekaz zakodowany w Seca. Od wczesnych godzin rannych coś majstrują.

Polecam obserwowanie prac na tym transponderze (10796V).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...