Skocz do zawartości

Dodanie reakcji "unlike" i coś więcej


Paweł Szmit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się nie podoba, jak jest teraz poprzednie reakcje mogli zostawić. :( Już nie ważne, czy dali by taką reakcję, jak "unlike" ale "Że co proszę" powinno być. :/ Nie chce mi się dyskutować ciągle i nabijać sobie postów z osobami którymi się nie zgadzam bo nie mam tyle czasu na forum, jak inni. Wolę okazać swoje sprzeciw właśnie dzięki reakcjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej jestem przekonany do tego co @Pawop wczoraj napisał , by całkiem zlikwidować emotki.

@Anita Kaźmierska jak mnie pamięć nie myli kilka lat temu , była zablokowana ta funkcja? I nie było problemów , forum funkcjonowało.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić tak ,żeby były widoczne dla osoby zainteresowanej.

Nie podoba się czymś post,  klikasz negatywną emotkę i informacje otrzymuje tylko zainteresiwana osobą na priv.Podobnie z polubeniami , czy podziękowaniami.

Liczba punktacji mogłaby być tylko widoczna w środku profilu, to też trochę oczyściłoby  atmosferę.

Ma ktoś ochote podyskutować to może napisać posta z odpowiednią argumentacją.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak jak pisałem powinno się wrócić do tego co było, ale włączyć w opcjach pokazywanie w powiadomieniach kto dał jaką emotkę. Bo teraz jest tylko "ktoś". Wtedy ograniczyłoby to automatyczne dawania komuś anonimowo reakcji bez względu na treść posta. Jak będzie wiadomo kto i komuś to strasznie przeszkadza, to wtedy na PW można sobie wyjaśnić, czemu ktoś to robi. W ogóle to, że jest to anonimowe jest śmieszne, bo i tak osoby mające TapTalka, informację o tym kto dał reakcję już dostają. Więc ukryte dla ogółu, ale wybrani i tak mogą to zobaczyć.

Edytowane przez nix124
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A co by się stało jakby te reakcje w ogóle zlikwidować ? Jest taka opcja ? Czy nie ma takiej opcji ? [mention]Anita Kaźmierska [/mention]

 

Moim zdaniem są potrzebne, np. by komuś podziękować, a nie nabijać sobie tym sztucznie postów i nie "zaśmiecać" forum. Nie zostaną więc zlikwidowane.

Już wczoraj to napisałem, ale jak widać nie przyniosło rezultatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomo21 napisał:

Moim zdaniem są kompletnie niepotrzebne. Zwłaszcza, że niektóre (głównie "że co proszę") są nadużywane przez internetowych frustratów. Najlepiej chyba żeby nie było żadnych, będzie sprawiedliwie.

Trudno się nie zgodzić.  ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...