Skocz do zawartości

Dodanie reakcji "unlike" i coś więcej


Paweł Szmit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam prośbę o dodanie takiej reakcji, jak "unlike" przy czym nie będą punkty reputacji odejmowane tylko po prostu, jak ktoś nie będzie zgadzał się z czyjąś opinią to mógłby dać właśnie taką reakcję. Druga rzecz myślę, że ważna dodanie nieograniczonej przyznawanej reputacji osobie. Pozdrawiam, myślę że pomysł przejdzie. :) Chociaż ten pierwszy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paweł Szmit napisał:

Hej. Mam prośbę o dodanie takiej reakcji, jak "unlike" przy czym nie będą punkty reputacji odejmowane tylko po prostu, jak ktoś nie będzie zgadzał się z czyjąś opinią to mógłby dać właśnie taką reakcję.

To już tu kiedyś było i się nie sprawdziło. Nie zgadasz się to napisz posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej napisał @kingofsouth, myśmy na forum już mieli kiedyś możliwość przyznawania reakcji ujemnych i to się nie sprawdziło zbyt dobrze. Natomiast nieograniczonego przyznawania reputacji nie będzie, bo ten limit 10 na dzień jest po to, by to było rozważnie używane, a nie na łapu-capu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych "unlikeów". To już kiedyś było i mieliśmy podchody, podjazdy, wojny i wojenki. Jak dla mnie, wszystkie te serduszka, strzałeczki i inne bzdurki powinni zostać zlikwidowane, bo mam wrażenie, że cześć osób smaruje post za postem tylko po to, by nastukać sobie jak najwięcej punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak była afera z tymi reakcjami to pokłosiem tego było brak możliwości minusowania. Może już czas zlikwidować ogólnie wszystkie buźki. Kto ma ochotę niech wyrazi swoje zdanie pisząc posty. 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wygląda to tak:

Lubię to, Dzięki, Haha i Popieram dodają +1 punkt do reputacji. Natomiast Że co, proszę? i Smutne są neutralne (0 punktów). Kiedyś była jeszcze buźka Nie zgadzam się (-1 punkt reputacji).

 

Przywrócenie unlike'ów nie wchodzi w grę (nawet z reputacją 0 punktów), bo wnosi to zbyt wiele emocji. Zresztą o buźki Że co, proszę? i Smutne też jest stały bulwers :P

 

Wydaje mi się, że najlepiej byłoby zostawić Dzięki i Popieram (tak jak pisze @maniek357), a resztę usunąć. Co Wy na to?

  • Popieram 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł 68 napisał:

Jestem przeciw, takie rozwiązanie dołoży pracy moderatorom. Nie pasuję mi czyjś post , to stawiam emotke i po emocjach, a tak to palce napiszą coś na szybko i może być potrzebne kasowanie postu.

Absolutnie nie. Tylko pozytywne reakcje. Jak się z czymś nie zgadzasz, to napisz dlaczego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...