Skocz do zawartości

Serie A


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dybala gra jak z nut, niestety derby dela Mole w sobotę zepsuł Baselli... Eh co za głupia czerwoną kartka!! Brak słów.

 

Napoli ze Spal mega meczyk i te emocje. Teb wolny Vivianiego sztos. Ale co zmylili Reine to hahahah. Staneli przy murze i nagle wszyscy sie pochylili i tylko Reina nie wiedział o co chodzi. Ale jednak ogarneli Neapolitanczycy. Rok temu stracili przecież pkt w Pescarze.

 

Sampdoria 2:0 z Milanem. Rossoneri jeszcze bez formy. Inter żenujący jest jed ak. Ten mecz z Genoa to dno, fartem wygrali, a wcześniej remis z Bologna po karnym z kapelusza bo Eder nie byl faulowany a VAR sie skompromitowal po raz kolejny już.

 

Roma robi swoje,Dzeko strzela dalej. El Shaarawy świetny mecz z Udinese, czekamy na Schicka. Ale póki co Kolarow i Alisson najlepsze ogniwa Romy.

 

Immobile strzela jak na zawolanie, Simone Inzaghi robi kawal dobrej roboty w Lazio.

 

Ogólnie to sezon Serie A rozkręca sie na dobre a juz emocji multum! W sobotę znowu gramy i dwa hity w tej kolejce, Milan-Roma i Atalanta -Juventus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Polskie gole' w historii włoskiej Serie A:


31 - ZBIGNIEW BONIEK
12 - PIOTR ZIELIŃSKI
10 - KAMIL GLIK
....................................
6 - Arkadiusz Milik
4 - Marek Koźmiński
2 - Jakub Błaszczykowski
1 - Karol Linetty
1 - Radosław Matusiak
1 - Mariusz Stępiński
1 - Rafał Wolski
1 - Paweł Wszołek
1 - Władysław Żmuda
______________________
71 = suma

 

 

 

Hajto przesadzil z ta siermieznoscia.

niemiec z Makowa Podhalańskiego od zawsze miał kompleks Serie A, a po ostatniej kolejce europejskich pucharów (przypomnijmy: 5 zwycięstw i remis klubów włoskich przy 6 porażkach klubów niemieckich) jakoś musiał odreagować... to było nieuniknione. Straciłem szacunek do Borka, że przyłożył rękę do wypromowania tego ćwierćinteligenta. Słabo to świadczy o Matim, że otacza się takimi ludźmi. Najpierw moczymorda z Brudna obrażający ludzi chorych na raka, teraz przeciętny piłkarz, słaby trener i jeszcze gorszy ekspert wygadujący głupoty na wizji. Dobrze, że ktoś tam w niebie czuwał przy rozdawaniu talentów obdarzając Hajtę łatką wyrobnika. Co sprawia, że jeszcze bardziej karykaturalnie brzmią jego komentarze uwłaczające Serie A... to tak jakby "aktor" z "Dlaczego ja" lub "Trudnych Spraw" hejtował kunszt aktorski Daniela Day-Lewisa.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Ty osiągnąleś tyle, że hej. Idąc Twoim tokiem rozumowania w Polsce od początku istnienia futbolu mamy z 10 piłkarzy, którzy według Twoich kryteriów coś osiągnęli w futbolu. Paranoja jacy Wy zaślepieni jesteście. Powiedział prawde, oglądać da się jedynie Napoli i JUventus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Ty osiągnąleś tyle, że hej.

Podaj moje imię, nazwisko, adres skoro tak mnie znasz.

Idąc Twoim tokiem rozumowania w Polsce od początku istnienia futbolu mamy z 10 piłkarzy, którzy według Twoich kryteriów coś osiągnęli w futbolu. Paranoja jacy Wy zaślepieni jesteście.

Żeby wypowiadać się na pewne tematy trzeba najpierw wiedzieć o czym się mówi, a Hajto takiej wiedzy nie posiada... to pomyleniec gadający od rzeczy.

Przypominam, że jeszcze w zeszłym sezonie w trakcie meczu Bundesligi niemiec z Makowa Podhalańskiego mówił zupełnie coś innego o Juventusie.

 

Zresztą o czym my w ogóle rozmawiamy poziom wypowiedzi tego gościa to jakaś wiocha.pl, jak go słucham to słoma z głośników wychodzi, nie mówiąc już o tym, ze jest on zupełnym [beep]em w temacie ligi włoskiej. Z Włochami ma tyle wspólnego ile jego Schalke z mistrzowską paterą za zdobycie Bundesligi.

 

Nie rozumiem czemu w tym temacie musimy gadać o tym podłym, zawistnym człowieku, który na każdym kroku robi dobrze Niemcom. Bleee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project

Kazdym swoim wpisem o Hajto pokazujesz ze masz jakis kompleks tego pilkarza. Te ataki ad personam sa ponizej pasa i nie wystawiaja Tobie najlepszego swiadectwa

 

Hajto nie jest znawca Serie A, ma jakies uprzedzenie do tej ligi ale to nie powod zeby calkowicie deprecjonowac jego kariere pilkarska i wiedze o pilce noznej bo tej nie mozna mu odmowic..

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project

Kazdym swoim wpisem o Hajto pokazujesz ze masz jakis kompleks tego pilkarza. Te ataki ad personam sa ponizej pasa i nie wystawiaja Tobie najlepszego swiadectwa

 

Hajto nie jest znawca Serie A, ma jakies uprzedzenie do tej ligi ale to nie powod zeby calkowicie deprecjonowac jego kariere pilkarska i wiedze o pilce noznej bo tej nie mozna mu odmowic..

Hajto i kariera :aha::rofl::lol2: xD

Karierę to miał Boniek. Hajto miał co najwyżej przygodę z futbolem.

 

 

Myślę Hajto to mam przed oczami:

- Pauletę, gościa który notorycznie zawodził na wielkich imprezach. Wyszedł mu tylko jeden mecz kiedy za przeciwnika miał drewnianego Hajtę.

- Wisłę Kraków, która wyjaśniła jego Schalke, 1:4 na wyjeździe.

 

Reszty nawet nie ma za bardzo co komentować. Schalke Hajty było niczym na arenie międzynarodowej. Raz grało w fazie grupowej LM i nie wyszło z grupy. W Pucharze UEFA lepsze od Schalke okazywały się Wisła i Brondby.

 

Schalke nigdy nie wygrało mistrzostwa Niemiec. No ale wygrało 2x Puchar Niemiec (czyli jedyny puchar, który jest w zasięgu tzw. klubów maluczkich).

 

 

Hajto i wiedza? Oksymoron.

Powiedział prawde, oglądać da się jedynie Napoli i JUventus.

To jedna z tych słynnych "prawd Tomasza Hajty"? Tak jak wtedy gdy przez te wszystkie lata wmawiał telewidzom Eurosportu 2, że oglądał mecz Interkontynentalny między "Borósiom Dortmónt, a Bokom Dżuniors" :lol2: ???

 

Uspokoiłeś mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazał wiedzę u nas w Tychach. Dostał co chciał, piłkarzy jakich chciał (jak to stwierdził, poprzedni do golfa się nadawali), nawet obóz w Turcji 2,5 roku temu w 1 ligowym klubie... i spuścił nas do 2 ligi... Gdzie nie dało się spaść, 2 drużyny leciały z automatu... Na kilka kolejek przed końcem miał 8 punktów przewagi nad strefą spadkową... Jego wiedza praktyczna mnie tak powaliła, że w bólach wracaliśmy spowrotem do 1 ligi. Treningi prowadził wracając prosto z kasyna...

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project

Kazdym swoim wpisem o Hajto pokazujesz ze masz jakis kompleks tego pilkarza.

99,9% Polaków powinno mieć kompleks Tomasza. Bo ilu z nas w takiej sytuacji nie trafiłoby do paki po przejechaniu człowieka i aferze papierosowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 200 meczow w Bundeslidze, ponad 60 meczow w reprezentacji a Ty piszesz o przygodzie z futbolem...

9 lat grania w reprezentacji Polski i zaledwie jeden awans na mundial.

200 meczów w Bundeslidze i żadnego trofeum.

 

Pisząc o przygodzie z futbolem i tak byłem bardzo łaskawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 lat grania w reprezentacji Polski i zaledwie jeden awans na mundial.

200 meczów w Bundeslidze i żadnego trofeum.

 

Pisząc o przygodzie z futbolem i tak byłem bardzo łaskawy.

 

Pokazałeś klasę. Twoim tokiem myślenia Ryan Giggs też miał przygodę z futbolem, bo ani razu nie awansował na mundial. Ba, Hajto był od niego lepszy bo raz grał.

To, że Hajto to barwna postać to oczywiste. Wielu piłkarzy z okresu przełomu ustrojowego tacy są, ale nie da się mu zabrać tego, że grał dużo a Ty deprecjonujesz jego zasługi zapominając kompletnie o tym, ze to był obrońca a nie napastnik i to nie do niego należało wygrywanie spotkań.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę bez polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 lat grania w reprezentacji Polski i zaledwie jeden awans na mundial.

200 meczów w Bundeslidze i żadnego trofeum.

 

Pisząc o przygodzie z futbolem i tak byłem bardzo łaskawy.

Hajto jest jaki jest, ma sporo wad, ale te twoje posty pokazują, że masz wielkie kompleksy na jego punkcie, tak poprzekręcasz fakty i podkoloryzowujesz, żeby tylko go obrazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajto jest jaki jest, ma sporo wad, ale te twoje posty pokazują, że masz wielkie kompleksy na jego punkcie, tak poprzekręcasz fakty i podkoloryzowujesz, żeby tylko go obrazić.

W którym momencie podkoloryzowałem? Gdzie napisałem nieprawdę?

Pokazałeś klasę. Twoim tokiem myślenia Ryan Giggs też miał przygodę z futbolem, bo ani razu nie awansował na mundial. Ba, Hajto był od niego lepszy bo raz grał.

Najwidoczniej nie zrozumiałeś mojego toku myślenia. 

 

Kariera klubowa Giggsa to jakiś kosmos. Zestawienie jego nazwiska w tej samej linijce z nazwiskiem wyrobnika (jak sam o sobie mówi ignorant z Makowa Podhalańskiego) to jakaś słowna efemeryda szaleństwa i bluźnierstwa. 

 

Hajto jest wybitnym reprezentantem Polski, ale czy ktoś pamięta jakiś jego wybitny występ z poważnym przeciwnikiem. Trzy, dwa, jeden... szukam! 

 

I nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajto jest wybitnym reprezentantem Polski, ale czy ktoś pamięta jakiś jego wybitny występ z poważnym przeciwnikiem. Trzy, dwa, jeden... szukam! 

 

I nie mogę znaleźć...

A pamietasz jakis wybitny wystep Maldiniego czy Baresiego w reprezentacji Wloch? Rzadko sie pamieta wybitne wystepy obroncow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny  :doh:

 

Czemu porównujecie do Hajty takie legendy jak Giggs, Baresi czy Maldini? Obrażacie ich. 

 

To są goście, którzy grali w wielkich klubach, (albo) w wielkich reprezentacjach. Zobaczcie ich CV, porównajcie je do dorobku Hajty, może wtedy dostrzeżecie absurd swoich postów. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 lat grania w reprezentacji Polski i zaledwie jeden awans na mundial.

200 meczów w Bundeslidze i żadnego trofeum.

 

Pisząc o przygodzie z futbolem i tak byłem bardzo łaskawy.

Pokazałeś klasę. Twoim tokiem myślenia Ryan Giggs też miał przygodę z futbolem, bo ani razu nie awansował na mundial. Ba, Hajto był od niego lepszy bo raz grał.

To, że Hajto to barwna postać to oczywiste. Wielu piłkarzy z okresu przełomu ustrojowego tacy są, ale nie da się mu zabrać tego, że grał dużo a Ty deprecjonujesz jego zasługi zapominając kompletnie o tym, ze to był obrońca a nie napastnik i to nie do niego należało wygrywanie spotkań.

Najwidoczniej nie zrozumiałeś mojego toku myślenia.

 

Kariera klubowa Giggsa to jakiś kosmos. Zestawienie jego nazwiska w tej samej linijce z nazwiskiem wyrobnika (jak sam o sobie mówi ignorant z Makowa Podhalańskiego) to jakaś słowna efemeryda szaleństwa i bluźnierstwa.

 

Hajto jest wybitnym reprezentantem Polski, ale czy ktoś pamięta jakiś jego wybitny występ z poważnym przeciwnikiem. Trzy, dwa, jeden... szukam!

 

I nie mogę znaleźć...

Najpierw wypominasz temat reprezentacji i braku częstych awansów na mistrzostwa a gdy ten argument do innych zawodników został obalony to przerzucasz się, że niby reprezentacja nie jest taka ważna, trofea klubowe wystarczą.

 

I kto niby nazywa Hajtę wybitnym reprezenrantem Polski?

 

Chyba tylko może ktoś w Polsacie dla zapowiedzi w programie.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani w Polsacie ani innych tv nie powinno być miejsca dla takich ludzi jak Hajto, Tomaszewski, Kosowski czy Zurawski,co to za ekspert co nje potrafi mądrego słowa powiedzieć i nie zna zawodników?

Ale na szczęście sa takie stacje w Polsce o czym Cwiakala w wywiadzie dla ZZP wspominał ze robią tv po swojemu i im to świetnie wychodzi, ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...