Skocz do zawartości

Serie A


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam prawo do wyrażania swojego zdania na temat Hajty, jego hipokryzji oraz tej całej żenady jaką sobą reprezentuje. 

 

 

 Ale po co siać propagandę, że coś jest najlepsze?

Dokładnie taką propagandę Hajto siał przez wiele lat komentując Bundesligę. 

 

Pamiętam jak powiedział kiedyś, że w Bayernie jest większa presja niż w Realu xD

 

Albo, że derby Zagłębia Ruhry są na równi z El Clasico. Tym przebił wszystko. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe gole Polaków, łatwa wygrana Sampdorii. Linetty jak nie strzelał to nie strzelał, a teraz dwa gole z rzędu, Kownacki zalicza premierowe trafienie bodaj minutę po wejściu na boisko i przy ogromnym błędzie bramkarza. Liczę na tego chłopaka, mam nadzieję, że ten gol jakoś mu pomoże, nie zostanie stłamszony i będzie dostawał coraz więcej szans. 

 

Za niecałe 45 minut mecz wicelidera z liderem, czyli hicior przez wielkie H. 


I wiemy już, że Zieliński na ławce. 

 

 

A w Interze Nagatomo w pierwszym składzie. Ten Japończyk to jakiś istny fenomen. W reprezentacji Samurajów już prawie 100 meczów, w Interze już 200, w Italii nieprzerwanie od 2010 roku, a od wielu, wielu już lat gra koszmarnie. Jakby zrobić sondę wśród kibiców Interu, który piłkarz Nerazzurich uchodzi za największego parodystę w drużynie to Nagatomo zdobyłby większość głosów. Mam taką teorię, że Inter trzyma go u siebie tylko i wyłącznie w celach marketingowych.  

 

Koniec końców historia pewnie zapamięta go jako kapitalnego japońskiego piłkarza, który przez wiele lat grał na poziomie Serie A. Nie wiem jak radzi sobie w japońskiej reprze, ale znając życie zapewne i w Kraju Kwitnącej Wiśni będzie uchodził za miejscową legendę. 

 

Fakt faktem jestem bardzo rozczarowany tymi Japończykami, którzy ostatnimi czasy zawitali do Serie A. Moje zdanie o Nagatomo już znacie, a moja opinia o Keisuke Hondzie jest wcale nie lepsza. Może i był on gwiazdą ligi rosyjskiej, może i jest on gwiazdą reprezentacji Japonii, ale Serie A go zweryfikowała, w kiepskim Milanie sobie nie radził, a w wielkim Milanie przed lat nie zmieściłby się nawet na ławkę rezerwowych. 

 

Innymi słowy ta ostatnia generacja japońskich piłkarzy w Serie A to nie to samo co choćby ta poprzednia fala. Z Nakamurą czy przede wszystkim Nakatą. Honda z Nagatomo mogliby im buty czyścić. Chyba już nawet tego Morimoto z Catanii ceniłem bardziej. Zawsze jest to pytanie kogo cenić bardziej. Słabego piłkarza wielkiego klubu jak Inter, czy w miarę wyróżniającego się piłkarza outsidera / średniaka takiego jak swego czasu Catania. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolarov to jak na razie jeden z najlepszych transferów w Serie A. Kapitalny początek sezonu w wykonaniu Serba. Błyszczał w Serie A, Lidze Mistrzów i meczach eliminacyjnych reprezentacji Serbii. Prywatnie to jeden z moich ulubionych piłkarzy. 

 

Mocny kandydat do miana flopu sezonu? Zdecydowanie Leonardo Bonucci. Reprezentant Włoch wygląda jak Barkley, Ewing i spółka w filmie "Kosmiczny mecz". Wierzyć się nie chce, że to wciąż ten sam piłkarz i pół żartem pół serio rzeczywiście wygląda to wszystko tak jakby jacyś kosmici zajumali mu talent i umiejętności. Właściwie czego się w tym sezonie nie dotknie zamienia w... babol. 

 

Nie można zapomnieć też o Ciro Immobile, który aktualnie obok Radamela Falcao jest na pole position w walce o Złoty But. Życiowa forma. 

 

Jutro Szczęsny ma dostać kolejną szansę. Rywalem Juve będzie beniaminek SPAL. Tymczasem rywal Wojtka został wybrany wczoraj najlepszym bramkarzem świata wg FIFA. Gigi był też bardzo bliski TOP 3 plebiscytu:

 

1. Cristiano Ronaldo - 43,16 proc. 
2. Lionel Messi - 19,25 
3. Neymar - 6.97 
4. Gianluigi Buffon - 6.82 
5. Sergio Ramos - 3.34 

 

Pewnie nakręcił o jedną reklamę mniej, nie wystąpił w telenoweli albo nie ma konta na Snapchacie icon_mrgreen.gif

 

Jeszcze kilka słów o beniaminku, Benevento. Absolutny debiutant w Serie A po 10 kolejkach ligi włoskiej ma... 0 punktów. Taka seria porażek zaprowadziła piłkarzy z Kampanii do pobicia niechlubnego rekordu albowiem jeszcze nigdy w historii tej ligi żadna z drużyn nie zaliczyła tak koszmarnego startu. 

 

Najwięcej porażek z rzędu w historii skompletowało jak dotąd Varese, które w sezonie 1971/1972 przegrało aż 18 meczów z rzędu. 

 

Rekord porażek (20) należy do trzech drużyn Pro Vercelli (1934-35), Alessandrii (1936-37), Pistoiese (1980-81).

 

Nie wiem czy ktoś już to zauważył, ale po 10 kolejkach włoskiej Serie B między liderem, a osiemnastym zespołem jest różnica 6 punktów: 

https://www.flashscore.pl/tabela/6ufhxjSq/pAL3xvan/#table;overall 

Tam praktycznie co kolejkę ktoś nowy walczy o awans, a ktoś nowy o utrzymanie. Ścisk jak w kurnikach KFC.


A propos włoskiej drugiej ligi to w tej kolejce mamy czterech (!!!!) Polaków w pierwszym składzie Palermo:

 

https://www.flashscore.pl/mecz/2cIqIjFL/#sklady;1

 

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat za poprzedni sezon Buffon az tak nie zaslugiwal na top3 moim zdaniem, ale mnie tw konkursy w ogóle nie interesują bo to jest pozbawione sensu od jakiegoś czasu juz. Lewy głosuje na Neuera i Vidala haha, le cabaret

 

Dobrze ze liga włoska jest w gazie i tu emocji nie brakuje. Wczoraj akurat meczu Interu nie obejrzałem bo jednocześnie grało Man.Utd w tym czasie ale Kownacki druga bramka juz na poziomie Serie A! ;) Giampaolo cos nie moze do Linety się przekonać albo go oszczędzal pod kątem weekendu może?

 

Immobile to jak mówisz kozak, szkoda ze Dybala sie lekko zacial, ale dzis pewnie ze Spal sie przebudzi lajtowo ;)

 

Kolarow jak mówisz gra mega, nie lubiłem go nigdy jakos bo Lazio i Man.City reprezentował... Ale w tym sezonie wreszcie na dobrą stronę mocy przeszedł i razem z Dzeko sa liderami Romy. Roma robi swoje krok po kroku, dziś muszą Crotone rowtrzelac i liczę tu na Edina bo mam go na kapitanie w Fantasy Serie A na tą kolejkę. Zatem Forza Roma! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 meczów w Sampdorii, 89 minut na boisku, 3 bramki, co daje średnią: gol co 30 minut...

 

...takie są liczby Dawida Kownackiego we Włoszech. Imponujące. 

 

 

//

 

W moich poprzednich wpisach zapomniałem o jednym bardzo ważnym newsie dot. calcio. Inter zarobił 4,8 mln euro z dnia meczowego podczas derbów Mediolanu co jest oczywiście nowym rekordem Serie A:

https://twitter.com/Inter/status/919271129457586177

 

 

//

 

Juventus jest pierwszą drużyną od 66 lat, która w Serie A zdobyła 31 bramek w dziesięciu pierwszych kolejkach sezonu. Poprzednio ta sztuka udała się... także Juventusowi. 

Bramki strzelone w najsilniejszych ligach: 

Man City (9) 32 
Juventus (10) 31 
Paris SG (10) 31 
Napoli (10) 29 
Barcelona (9) 26 
Lazio (10) 26 
Monaco (10) 26 
Valencia (9) 25 
Dortmund (9) 25 
Lyon (10) 25 
Man Utd (9) 22 
Bayern (9) 22 

 

 

Tym razem się nie myliłem. Pisałem przed sezonem, że ten Juventus będzie strzelał dużo bramek i dużo bramek tracił, i tak rzeczywiście się dzieje. 

 

Polecam bramki Bernardeschiego i Dybali z wczorajszego meczu jeśli jeszcze ktoś nie widział. Poezja. 

 

 

//

 

Tymczasem Benevento śrubuje swój bardzo niechlubny rekord, choć akurat wczoraj było o włos od sprawienia niespodzianki. 

 

 

 

Akurat za poprzedni sezon Buffon az tak nie zaslugiwal na top3 moim zdaniem, ale mnie tw konkursy w ogóle nie interesują bo to jest pozbawione sensu od jakiegoś czasu juz. Lewy głosuje na Neuera i Vidala haha, le cabaret

Stąd moja ironia  :wink:


//

 

 

Nedvedowi chyba do dziś śni się po nocach to potrójne sombrero Cafu  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze telewizji RAI w swoim cotygodniowym programie "La Domenica Sportiva" podali ciekawą statystykę. W tej dekadzie jeszcze nie zdarzyło się żeby pięć najlepszych drużyn na tym etapie sezonu zdobyło tak dużą liczbę punktów. 

 

Ktoś na twitterze mądrze napisał, że problemem Milanu nie jest forma piłkarzy lecz forma czołówki Serie A, która jeśli gubi punkty to najczęściej w meczach między sobą. 

 

 

DNPKiG4XUAAqhkt.jpg

 

 

Świetna oprawa Milanu i to byłoby na tyle pochwał w kierunku klubu z Mediolanu. Pamiętam taki mecz Juventusu w Dortmundzie kiedy kibice Borussii przygotowali równie kapitalną oprawę i skończyło się podobnie. Wtedy mieliśmy doppiettę Teveza, w sobotę swój dublet ustrzelił inny Argentyńczyk. Gonzalo Higuain, bo o nim mowa zdobył swoją 100. i 101. bramkę we włoskiej Serie A. Do najlepszych strzelców w historii tej ligi ma jeszcze sporo do nadrobienia, ale jeśli chodzi o średnią bramek Pipita to absolutny TOP - na ten moment ma trzeci najlepszy wynik w dziejach:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Serie_A_players_with_100_or_more_goals 

Kliknijcie w kolumnę "average" ^^

 

Ponadto Higuain jest drugim po Zlatanie Ibrahimoviciu zawodnikiem, który osiągnął barierę 100 bramek w dwóch z pięciu najlepszych europejskich lig w ostatnich 20 sezonach.

 

 

Tymczasem Benevento śrubuje swój bardzo niechlubny rekord, choć akurat wczoraj było o włos od sprawienia niespodzianki. 

Krajowy rekord został pobity. Czemu więc nie zaatakować rekordu pięciu najlepszych lig europejskich:

 

http://transfery.info/107182,najgorsza-druzyna-w-europie-od-1930-roku

 

Tym bardziej, że w przyszły weekend Benevento wpadnie do Turynu na mecz z Juventusem. 

 

BTW. Współczuję kibicom, których drużyna jako pierwsza wtopi jakieś punkty z "Czarownicą z Benewentu". 

 


Z okazji obchodów 120-lecia istnienia klubu Mistrz Włoch zagra przeciwko beniaminkowi w strojach retro:

https://twitter.com/ForzaJuve2017/status/923937039451553795

 

 

A propos nowych stadionów to kilka tygodni / miesięcy temu szefostwo Atalanty wykupiło od miasta swój archaiczny obiekt i wcale mnie nie zdziwi jeśli i tutaj koparki pójdą niedługo w ruch.

TADAM:

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/status/924345030566993923

 

 

//

 

W tym momencie Napoli jest liderem. Juventus zdobył najwięcej bramek, a Roma może się poszczycić najlepszą defensywą we Włoszech. Immobile jest samodzielnym liderem w klasyfikacji "Złotego Buta", o Benevento nie wspominając  :wink:

 

Każdy kolejny sezon Serie A czymś zaskakuje. Nie inaczej jest w tym... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/status/927214523412549634

Rok temu o tej porze najciekawszą ligą była Premier League. Teraz palma pierwszeństwa należy do Serie A.

 

 

//

 

DN-OD2SX0AA38Te.jpg

 

MODENA Football Club. 13 lat temu ostatni raz w Serie A, dziś bankrut, któremu najwierniejsi kibice zgotowali taki oto pogrzeb. Szkoda, bo Modena to bez wątpienia miasto z potencjałem na najwyższą klasę rozgrywkową we Włoszech. 

 

 

//

 

Chińska grupa Desports (właściciel Granady CF i 5% Timberwolves) wykupiła 60% pakietu kontrolnego Parmy Calcio ( Serie B ) Cena: 15M€

 

http://parmacalcio1913.com/rispettate-tutte-le-scadenze-relative-al-rafforzamento-finanziario-della-societa-jiang-lizhang-a-parma-il-15-e-il-16-novembre-per-la-nomina-a-presidente-e-per-la-conferenza-di-presentazione

 

Kolejny markowy klub w rękach Chińczyków. Dla mnie to duża niespodzianka, gdyż projekt nowej Parmy sponsorowany przez koncern Barilla wyglądał na bardzo konkretny. 

 

 

//

 

Powiedzieć o Chiellinim, że włoży głowę tam gdzie inni nie odważyliby się postawić stopy to jak nie powiedzieć nic...

 

DN5eHZiX0AAArNh.jpg

 

 

//

 

AS Roma w ostatniej kolejce wygrała 12 mecz z rzędu na wyjeździe co jest nowym rekordem w historii Serie A. W sezonie 2013/2014 Roma pobiła inny rekord notując komplet zwycięstw w pierwszych 10 kolejkach. 

 

Przed sezonem lekceważyłem Romę, a dziś ta drużyna jawi mi się jako ta najgroźniejsza w kwestii odebrania Scudetto Juventusowi. Wielkie pochwały dla trenera Eusebio Di Francesco, zwłaszcza za grę Romy w fazie grupowej UEFA Champions League. Wiem, że mecz meczowi nierówny, ale po ostatniej wygranej Chelsea nad Manchesterem United w Premier League wygrana, 3-0 nad wciąż aktualnym mistrzem Anglii wygląda bardzo okazale. 

 

Biję się w piersi. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/status/927214523412549634

Rok temu o tej porze najciekawszą ligą była Premier League. Teraz palma pierwszeństwa należy do Serie A.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? :>

 

6 klubow w odstepie 9 punktow. Najwyższa frekwencja na stadionach od 8 lat, najskuteczniejszy snajper w Europie. Serie A w tym sezonie

Bundesliga w tym sezonie. 8 klubów w odstępie 8 punktów. Średnia frekwencja na stadionach - 44,817, podczas gdy w Serie A tylko 24,621.

Polska Ekstraklasa w tym sezonie. 6 klubów w odstępie 5 punktów. 9 klubów w odstępie 9 punktów.

 

Serie A nie ma też bynajmniej najskuteczniejszego snajpera w Europie. Immobile zdobył 14 goli podczas gdy Angulo z Górnika Zabrze 16 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i które miejsce zajmuje Angulo w klasyfikacji plebiscytu Złotego Buta?

 

 

Lazio & Roma & Sampdoria mają jeden mecz zaległy. 

 

Kluby niemieckiej Bundesligi to w europejskich pucharach parodia. Już nawet kluby austriackiej Bundesligi mają lepszy współczynnik punktowy za ten sezon xD

 

W tym temacie nie kopię leżącego więc bez odbioru. 

 

 

//

 

 

https://twitter.com/pat_kubik/status/926474871349153793

 

DN4HhOpX0AAlh4v.jpg

 

Cytując klasyka w tej lidze nie ma słabych rywali  :wink:

 

 

Ależ to byłaby historia gdyby Benevento urwałoby punkty Juventusowi w Turynie. 

 

Reasumując: Juventus grając kupę totalną przeciwko najgorszej drużynie w lidze: 

- zmniejsza stratę do Napoli 
- wyprzedza Inter 
- powiększa przewagę nad resztą 

 

 

//

 

Wybrańcy Ventury na barażowy dwumecz ze Szwecją:

 

DNzCzAwVwAEAFCr.jpg

 

Widziałbym coś takiego:

 

----------- Insigne --- Immobile --- Candreva ------ 
---------- De Rossi --- Verratti --- Parolo -----------
Spinazzola --- Chiellini -- Bonucci --- Florenzi 
--------------------------- Buffon ---------------------- 

Miałem nie dawać Bonucciego, ale kto jeśli nie Leo? Niepewny wyjściowego składu w Juventusie Rugani, stary Barzagli, niepewny Astori? No właśnie. 
Pomoc chyba ok? Mamy tam wszystkiego po trochu. Doświadczenie, jakość, formę, przegląd pola, destrukcję, mądrość taktyczną, wybieganie. 
W ataku mamy bogactwo w postaci będącego w formie Immobile i Zazy, ale razem obok siebie ich nie widzę. Zazę więc dałbym jako jokera. Belotti to świetny napastnik, ale powiedzmy sobie szczerze... to nie jest jego sezon i powinien ustąpić miejsca tej dwójce.

Z czystym sercem można byłoby wstawić też Faraona zamiast Insigne i może jeszcze Darmiana/Zappacostę zamiast Florenziego. 

 

PS. Przed tymi powołaniami trwała żywa dyskusja, którą reprezentację wybierze Jorginho, który wciąż nie zadebiutował w barwach Italii w meczach o punkty, a który na dniach miał ponoć dostać powołanie od Tite, selekcjonera reprezentacji Brazylii. 


//

 

...i jeszcze krótkie info o szefie skautingu Sampdorii:

 

https://twitter.com/mbork88/status/926931789590990848

 

Mbappe, Icardi, Modrić fiu, fiu... żeby chociaż jeden z polskiego tria zbliżył się do poziomu któregoś z tej trójki. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, Lebiedzinski nie napisal kto jest liderem w klasyfikacji Zlotego Buta tylko kto jest niby najskuteczniejszym snajperem w Europie. Immobile nim nie jest i to nie podlega dyskusji.

 

Co do kopania lezącego to napisales ze

 

Rok temu o tej porze najciekawszą ligą była Premier League. Teraz palma pierwszeństwa należy do Serie A.

a najciekawsze nijak ma sie do poziomu. Kryteria ktore mialy wskazywac ze Serie A jest najciekawsza, wskazuja na cos innego :mrgreen:

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, Lebiedzinski nie napisal kto jest liderem w klasyfikacji Zlotego Buta tylko kto jest niby najskuteczniejszym snajperem w Europie. Immobile nim nie jest i to nie podlega dyskusji.

Przecież to jest równoznaczne:

http://www.eurotopfoot.com/gb/soulierdor.php3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kopania lezącego to napisales ze

a najciekawsze nijak ma sie do poziomu. Kryteria ktore mialy wskazywac ze Serie A jest najciekawsza, wskazuja na cos innego :mrgreen:

Jest najciekawsza. Wystarczy zobaczyć jaka jest różnica punktów między TOP5 biorąc poprawkę na to, że Roma i Lazio mają po jednym meczu zaległym. W żadnej innej topowej lidze nie jest tak ciekawie. 

 

Rywalizację o mistrza w Premier League można włożyć między bajki, w Bundeslidze Bayern też już się powoli zaczyna oddalać, w Hiszpanii to samo dzieje się z Barceloną i to samo jest we Francji. 

 

A w Serie A?

 

32 pkt - Napoli

31 pkt - Juventus

30 pkt - Inter

28 pkt - Lazio ( +jeden mecz zaległy )

27 pkt - Roma ( +jeden mecz zaległy )

 

Pomijam oczywiście już to, że Serie A jest najbardziej bramkostrzelną spośród najlepszych lig europejskich, bo to już od jakiegoś czasu norma. 

 

Aha, no i też po Premier League liga włoska jest najlepiej punktującą ligą w tym sezonie europejskich pucharów. 

 

Tak więc, psy szczekają, karawana idzie dalej  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam oczywiście już to, że Serie A jest najbardziej bramkostrzelną spośród najlepszych lig europejskich, bo to już od jakiegoś czasu norma. 

 

Aha, no i też po Premier League liga włoska jest najlepiej punktującą ligą w tym sezonie europejskich pucharów. 

  :wink:

Hipokryzja na wysokim poziomie.

Jak Bundesliga była najbardziej bramkostrzelna liga wsrod top 5 to pisales ze to swiadczy o slabej obronie i wesolej pilce.

Jezeli w Serie A pada tak duzo goli to oznacza ze z taktyka w Serie A zwlaszcza jesli idzie o dyscypline taktyczna w obronie, z ktorej zawsze slynela wloska  liga nie jest najlepiej :wink:

 

Jak Serie A dolowala w rankingu UEFA to pisales ze ten ranking jest malo warty, faworyzuje LE i nie oddaje poziomu lig.

 

 

 

Jest najciekawsza. Wystarczy zobaczyć jaka jest różnica punktów między TOP5 biorąc poprawkę na to, że Roma i Lazio mają po jednym meczu zaległym. W żadnej innej topowej lidze nie jest tak ciekawie. 

 

To oczywiste ze poki co jest najciekawsza i to zdecydowanie. To nie podlega dyskusji ale bynajmniej nie swiadcza o tym kryteria ktore podal Lebiedzinski :wink:

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mój post nie był komentarzem do postu Lebiedzińskiego tylko jego uzupełnieniem. 


Hipokryzja na wysokim poziomie.

Jak Bundesliga była najbardziej bramkostrzelna liga wsrod top 5 to pisales ze to swiadczy o slabej obronie i wesolej pilce.

Jezeli w Serie A pada tak duzo goli to oznacza ze z taktyka w Serie A zwlaszcza jesli idzie o dyscypline taktyczna w obronie, z ktorej zawsze slynela wloska  liga nie jest najlepiej  :wink:

 

Jak Serie A dolowala w rankingu UEFA to pisales ze ten ranking jest malo warty, faworyzuje LE i nie oddaje poziomu lig.

Dokładnie tak, za to wy pisaliście odwrotnie i pewnie dziś w obliczu wyjątkowo niesprzyjających dla was wydarzeń z chęcią zajęlibyście moje poprzednie stanowisko  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF

 

Czy zdajesz sobie sprawę z twoich powyzszych słów? ;)

 

Ostatni weekend ligowy musiałem całkowicie odpuscić i w ogóle też potem nie przeglądałem wyników i teraz spojrzałem na powyższą grafikę dot. meczu Juve-Benevento i już doznałem szoku, ze Juventus to przegrał, potem dopiero zauważyłem, ze to po połowie meczu. To by dopiero było jakby Juventus to przegral ( i pisze to bez złosliwości ;) ). To by była większa sensacja niż gdyby np. Legia ograła Real na Santiago Bernabeu.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALF, wg mnie El Shaarawy musi grać, a ja bym ten skład Italii nieco inaczej ustawił. Candreva na ławkę, Faraon z Olompico do składu. Ponadto DDR jednak baza i dać Jorginho od początku. Ponadto gralbym 4-4-2 dalej a duet napastników jednak Zaza i Immobile bo obaj kozacza az ręce same składają się do oklaskow! ;)

Valencia i Zaza to super ekipa w tym sezonie i ciessy ze wrócili z zaświatów.

 

Roma błyszczy też, razem z Napoli powalczyć mogą o scudetto. sezon niezwykle ciekawie sie rozwija i obserwuję co tydzień te mecze i tylko wkurzają mnie te przerwy reprezentacyjne eh. Bo teraz znowu po barażach od razu dwa hity hdzie zespoły bez rytmu i w ogóle. Ale derby Rzymu to będzie sztos!! Forza Roma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj Kownacki dla gole + asysta w meczu Coppa Italia. Dziś najwyższa nota w LGDS. Brawo Dawid wykorzystałeś swoją szansę. Może dostanie następną w kolejnym meczu CI z Fiorentiną

Wczoraj mocno sypneło niespodziankami. Ta lepsza - Cagliari przegrywa u siebie (i odpadła) z Pordenone (Serie C), a słabsza tj SPAL też u siebie przegrywa z Cittadella (Serie B).

W najciekawszym derbowym meczu zagrają Jaroszyński i Stępiński w podstawie.

 

Wszyscy czekają na hit hitów piątkowe Napoli vs Juventus. Szkoda że bez Higuaina. w stadio przed meczem rozmowa z Milikiem. Ciekawą robotę pewnie znów zrobi ''Duman''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tak, piątek wieczorem to będzie mecz nad mecze w Neapolu! Ja juz nie mogę sie doczekać i na sama myśl ciary, jak będzie "Go west" przy wejsciu, potem "un giorno a improviso" itp itd. Decibel i te sprawy. Mam nadzieję, ze Napoli ten mecz wygra. Juventus bez formy, Napoli troche sie oszczędza co drugi mecz ale wygrywa. Insigne gra kapitalnie wiec pojedynek Insigne- Dybala też bedzie super. Dwaj mpi najlepsi pilkarze w Serie A calej. Obu uwielbiam oglądać w akcji.

 

Ja typuje Napoli 2:1.

A dodatkowo emocje zrobi Swiecicki i Kapica komentując z San Paolo! ;) to będzie ogólnie super piątek i caly weekend bo 9 meczów calcio znowu na antenach Eleven Sports. Nic tylko pasjonowqc sie i oglądać. Sampdoria -Lazio równie ciekawy mecz, czy Torino-Atalanta mysle ze nikogo nje rozczaruja i goli nie braknie w tych meczach. Ponadto debiut Gattuso, oby wysoka wygrana Romy i przełamanie Dzeko.

 

Czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...