Skocz do zawartości

Czy jest zapotrzebowanie w Polsce na taki kanał:


Paweł Szmit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chciałbym zapytać się, czy jest zapotrzebowanie na taki kanał muzyczny: 

 

Na kanale lecą teledyski znanych nam YouTuberów: np. Lil Masti, Seksmasterka, Cypis, Marta Linkiewicz, Kamerzysta, Disco Marek, Siostry Godlewskie, Young Leosia oraz wiele innych znanych polskich YouTuberów. Nie wiem, jak kanał nazywał by się, ale przypuszczam może 

YouTube Music TV HD Co Wy na to? Na taki unikalny kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie wyjdzie, bo ci youtuberzy i tak mają swoją widownię w internecie, która raczej by się nie przeniosła do telewizji tradycyjnej, by oglądać ich klipy, skoro może to robić i bez takiej stacji. Poza tym gdyby taka stacja miała powstać, to na przykład taki Cypis by poleciał nie wcześniej jak o 23:00.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 13:04, Paweł Szmit napisał:

Witajcie. Chciałbym zapytać się, czy jest zapotrzebowanie na taki kanał muzyczny: 

 

Na kanale lecą teledyski znanych nam YouTuberów: np. Lil Masti, Seksmasterka, Cypis, Marta Linkiewicz, Kamerzysta, Disco Marek, Siostry Godlewskie, Young Leosia oraz wiele innych znanych polskich YouTuberów. Nie wiem, jak kanał nazywał by się, ale przypuszczam może 

YouTube Music TV HD Co Wy na to? Na taki unikalny kanał?

A kto to jest 🤔 ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Paweł 68 napisał:

Wykup sobie youtube premium i będziesz miał takie teledyski jakie chesz , w dowolnej kolejności i bez reklam.

Chciałbym, żeby taki kanał powstał w Polsce.

18 godzin temu, wuzel napisał:

A kto to jest 🤔 ?

Co kto jest? Bo nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 14:01, Paweł Szmit napisał:

Szkoda, że na innych kanałach muzycznych takie piosenki nie lecą 🙄

Od czego istnieje YouTube? Tam w każdej chwili możesz obejrzeć swoich idoli.

Co do powstania takiego kanału, myślę że taki kanał w Polsce nie miałby racji bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 13:04, Paweł Szmit napisał:

Witajcie. Chciałbym zapytać się, czy jest zapotrzebowanie na taki kanał muzyczny: 

 

Na kanale lecą teledyski znanych nam YouTuberów: np. Lil Masti, Seksmasterka, Cypis, Marta Linkiewicz, Kamerzysta, Disco Marek, Siostry Godlewskie, Young Leosia oraz wiele innych znanych polskich YouTuberów. Nie wiem, jak kanał nazywał by się, ale przypuszczam może 

YouTube Music TV HD Co Wy na to? Na taki unikalny kanał?

Słyszałem o Seksmasterce, bo widziałem jakiś artykuł o niej i jej głupich teoriach. O Linkiewicz, bo FAME MMA i robienie/dawanie wiadomo czego, wiadomo komu. Godlewskie słynące z golizny i "śpiewania". Reszta to nawet nie wiem kto to i z czego słynie. Z tym, że ja mam 31 lat, a to chyba kontent dla nastolatków. 

Taki kanał by nie przeszedł z wielu powodów. Pomysł od czapy. Jak ci ludzie znani z tego, że są znani. :D 

  • Popieram 2
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, the cable guy napisał:

Słyszałem o Seksmasterce, bo widziałem jakiś artykuł o niej i jej głupich teoriach. O Linkiewicz, bo FAME MMA i robienie/dawanie wiadomo czego, wiadomo komu. Godlewskie słynące z golizny i "śpiewania". Reszta to nawet nie wiem kto to i z czego słynie. Z tym, że ja mam 31 lat, a to chyba kontent dla nastolatków. 

Taki kanał by nie przeszedł z wielu powodów. Pomysł od czapy. Jak ci ludzie znani z tego, że są znani. :D 

Nie chce obrazić, ale po prostu żyjecie w średniowieczu. Gdyby Lewica rządziła lub PO to pozwoliły by na takie kanały. Ale wiadomo Ci co mają władzę teraz rządzą i raczej nie doczekamy się takiego kanału. A szkoda bo Zachód Świata jest w przyszłości a my, jako Polacy? w przeszłości. To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zwariowałeś. Nikt nie zezwolił by na kanał propagujący patologię. Z tych co wymieniłeś słyszałem tylko o cypisie i moim zdaniem ten koleś jest chory psychicznie a głupia dzieciarnia się nim podnieca.

Edytowane przez Tomo21
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomo21 napisał:

Chyba zwariowałeś. Nikt nie zezwolił by na kanał propagujący patologie. Z tych co wymieniłeś słyszałem tylko o cypisie i moim zdaniem ten koleś jest chory psychicznie a głupia dzieciarnia się nim podnieca.

Nie jest chory psychicznie i jest sobą przynajmniej nie musi nikogo udawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł Szmit napisał:

Nie chce obrazić, ale po prostu żyjecie w średniowieczu. Gdyby Lewica rządziła lub PO to pozwoliły by na takie kanały. Ale wiadomo Ci co mają władzę teraz rządzą i raczej nie doczekamy się takiego kanału. A szkoda bo Zachód Świata jest w przyszłości a my, jako Polacy? w przeszłości. To tyle ode mnie.

Ile ty masz lat? 20? :D Będziesz mi tutaj o jakiejś Lewicy czy PO mówił. PO w założeniu miała poszanowanie konserwatywnych wartości. W tym również religijnych. Tylko ty nie masz o tym pojęcia, bo jak o tym mówiono to klocki układałeś w przedszkolu.

Promowanie patologii w mediach nie ma racji bytu. Skoro niektórym mówisz, że żyją w średniowieczu, to gdzie ty chcesz się cofnąć? Bo poza nowoczesnym medium, to treść tej patologii o której wspominasz, cofa się ze swoimi poglądami i zachowaniami do czasów przed momentami rozwiniętej kultury i cywilizacji. Tylko hedonizm, wulgarność i prostactwo. 

Czym ta przyszłość jest według ciebie? Rozwiązłością seksualną, plagą samotnych matek, upadkiem moralności prowadzącym do depresji? Ten wspaniały zachód jedzie na antydepresantach.

  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paweł Szmit napisał:
Nie chce obrazić, ale po prostu żyjecie w średniowieczu. Gdyby Lewica rządziła lub PO to pozwoliły by na takie kanały. Ale wiadomo Ci co mają władzę teraz rządzą i raczej nie doczekamy się takiego kanału. A szkoda bo Zachód Świata jest w przyszłości a my, jako Polacy? w przeszłości. To tyle ode mnie.

To nic nie ma do rzeczy, jak nie w Polsce, to dostaliby koncesje za granicą. Chodzi o to, że nikt poza Tobą i może jeszcze kilkoma osobami, takiego kanału by nie oglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami youtuberzy nie byliby raczej zainteresowani emitowaniem teledysków w stacji telewizyjnej, która miałaby mniejszy zasięg niż ich kanały na YT, i tu się cała sprawa rozbija. Nie trzeba do tego od razu mieszać czynników politycznych, bo nie ma to żadnego znaczenia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwolę sobie zadać inne pytanie w podobny deseń:

Czy jest zapotrzebowanie i mógłby w Polsce powstać informacyjny kanał premium? Tzn. taki, którego model finansowania opiera się na opłatach od abonentów (dostępny w odpowiednio wyższym pakiecie), ale w zamian za to - nie emituje w ogóle reklam. Chodzi mi o model analogiczny jak np. HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...