Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Lipel jeżeli zgłosiłeś sytuacje na chacie to założyli ticket do IT i IT nad tym może pracować również dobrze 6 miesięcy i nikt Ci nie da znać bo to Ty musisz dzwonic się dopytywać o status. Dlatego napisz do maila z tytułem "Reklamacja", załącz screena, opisz sprawę i zażądaj naliczenia rabatu za zgody. W ten sposób sprawie trafi do działu reklamacji a tam mają 30 dni na rozpatrzenie. Jak nie będą wstanie rozwiązać problemu to nałożą Ci rabat lub zwrócą środki inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lipel napisał:

Jasne, tylko nie wiem czy moje zgłoszenie na czacie jest przyjęte jako oficjalne zgłoszenie czy nie. Dostałem numer zgłoszenia, wiec chyba poszło to oficjalnie? Zobaczę czy do czwartku się odezwą, jak nie to będę się dobijał. A Ty zgłaszałeś jak? Przez maila, przez formularz, telefoniczne?

Pierwszy kontakt z mojej strony był przez formularz. Następnie automatycznie została wygenerowana odpowiedź już na maila zarejestrowanego w serwisie. Kolejne wiadomości to już maile. Kilka ich było bo na początku twierdzili, że nie zaznaczyłem zgód. Dobijaj się do skutku, rób screeny itp.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 minut temu, Pawel napisał:

Kolejna promka na dostęp do Canal+. Tym razem dostęp za dyszkę.Można sobie na zapas wygenerować ;)

https://kup.pl.canalplus.com/kody/footgol?pm=pfg

Ta sama promocja była na wiosnę. Widać, że subskrypcja C+ online słabo się sprzedaje i ciągle są te same promocje.

https://www.pepper.pl/promocje/canal-online-pierwszy-miesiac-za-10-zl-519029

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie kanałów sportowych live, jak oglądam to obraz jeśli idzie o jakość wydaje się dla mnie ok, natomiast jest jakaś możliwość gdzieś coś w ustawieniach zmienić by był bardziej płynny? Mam wrażenie, że trochę właśnie tak jakby tej płynności brakowało, nie jest to jakoś mocno widoczne, ale takie jakieś odczucie mam. Chyba, że to taki urok kanałów live canal+ i nie za bardzo da się coś z tym zrobić? Aplikację mam ściągniętą na xiaomi mi boxa, nie wiem czy to ma jakieś znaczenia?

Edytowane przez Lipel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, creativeopinion napisał:

 Kod generowany dzisiaj jest ważny do 30 września 2022, więc nie ma sensu generować na zapas bo kody i tak wygasną.

Jest sens. Aktywując 30 września będziesz miał dostęp niemal do końca października. A do tego czasu tez trzeba jakoś oglądać ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Najlepiej w takich sytuacjach skontaktować się z obsługą Flexa i napisać coś w stylu, że oferta nie spełniła Twoich oczekiwań, ale chciałbyś mieć pewność że nie stracisz C+ jak zrezygnujesz z Flex i poprosić o potwierdzenie.

Ja bym właśnie to odradzał robić. Mogą nabrać podejrzeń.
Zaryzykował bym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lipel napisał:

Mam takie pytanie odnośnie kanałów sportowych live, jak oglądam to obraz jeśli idzie o jakość wydaje się dla mnie ok, natomiast jest jakaś możliwość gdzieś coś w ustawieniach zmienić by był bardziej płynny? Mam wrażenie, że trochę właśnie tak jakby tej płynności brakowało, chyba, że to taki urok kanałów live canal+ i nie za bardzo da się coś z tym zrobić? Oglądam aplikację mam ściągniętą na xiaomi mi boxa, nie wiem czy to ma jakieś znaczenia?

Jaką masz ustawioną rozdzielczość na miboxie ? Ustaw 50Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pawel napisał:

Aktywując 30 września będziesz miał dostęp niemal do końca października. A do tego czasu tez trzeba jakoś oglądać ;)

 

Bardziej odnosiłem się w kontekście flexowych ofert. Jak już masz flexa na rok za 20zł (C+) to generowanie tutaj na zapas nic nie da bo i tak masz dostęp a kody wcześniej wygasną. Oczywiście lepsza promocja taka niż żadna. Ten link co wkleiłeś to też promocja 10zł pierwszy miesiac i 3 kolejne 30zł zamiast 45 zł, ale mi by się nie chciało generować na zapas i zakładać nowe konta i podinać karty itp. Za dużo klikania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawel napisał:

Jaką masz ustawioną rozdzielczość na miboxie ? Ustaw 50Hz.

To jest tam w ustawieniach "tryb ekranu"? Tam jest 1080i-60hz, czyli obniżenie na 1080i-50hz może coś zmienić? Mnie tutaj nie chodzi o jakieś przycinanie obrazu czy coś, tylko na razie (na tyle na ile oglądałem, a oglądałem dość krótko) jest to tak jakby właśnie brak całkowitej płynności, niby wydaje się, że obraz ok, ale jednak da się dostrzec, że coś jest nie do końca.

A coś zmienia to jakieś tunelowanie czy jak to tam się zwie, co widziałem w ustawieniach na koncie canal+ i jakoś tak to sugerowało, że to coś jest od płynności obrazu?

Edytowane przez Lipel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, creativeopinion napisał:

 

......ale mi by się nie chciało generować na zapas i zakładać nowe konta i podinać karty itp. Za dużo klikania.

Bajki opowiadasz. Wygenerowanie kodu to jedno kliknięcie. Nawet email może być fikcyjny, bo kod jest od ręki dostępny na stronie.Po wygaśnięciu subskrypcji klikasz Wykorzystaj voucher i na dotychczasowym koncie uruchamiasz usługę na kolejny miesiąc. Nie ma żadnego podpinania kart czy zakładania nowych kont.

6 minut temu, Lipel napisał:

To jest tam w ustawieniach "tryb ekranu"? Tam jest 1080i-60hz, czyli obniżenie na 1080i-50hz może coś zmienić? A czego coś zmienia to jakieś tunelowanie czy jak to tam się zwie, co widziałem w ustawieniach na koncie canal+ i jakoś tak to sugerowało, że to coś jest od płynności obrazu?

Tak, w opcji Ekran ustaw 50 Hz i porównaj ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pawel napisał:

Bajki opowiadasz.

 No przecież jak aktywujesz ten kod na 1 miesiąc za 10zł i 3 miesiące za 30zł, to jak chcesz aktywować na tym samym koncie drugi taki kod skoro zanim miną 4 miesiące to nowy kod który wygenerowałeś już dawno wygasł. A więc co musisz zrobić, żeby znów z tej promocji skorzystać przed 30 września 2022? Założyć nowe konto, podpiąć metodę płatności i wpisać kod. A teraz pomyśl sobie, że niektórzy ludzie mają pologowane urządzenia i mi sie np nie chce ich przelogowywać co chwila.

 

Reasumujac nie da sie tej promocji skumulowac (chociaz ktos moze sprawdzic) a jezeli sie nie da to maksymalnie do 30 wrzesnia 2022 mozesz z niej skorzystac teraz i 30 wrzesnia i przedluzyc ja maksmymalnie do konca stycznia 2023. Od lutego 45 zł.

Edytowane przez creativeopinion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, connor07 napisał:

Chyba nikt tak naprawdę Ci nie odpowie, jedni mają, inni nie, na różnych urządzeniach, ja mam Canal+ Box 4K, gdzie na logikę ten kanał powinien być na ich własnym sprzęcie, a jednak nie mam go.

To jest naprawdę katastrofa w wykonaniu tego operatora, że tak naprawdę nikt nic nie wie i nie może mieć pewności czy ma czy nie c+4k, czysty cyrk to chyba nie przystoi takiej poważnej marce...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i cyrk ale bądźmy szczerzy ile osób ogląda to live? Przecież nikt nie zacznie tak jak teraz aktualnie oglądać końcówki 2go odcinka "Pokonanych". Niemal wszystko co leci na tym kanale można obejrzeć z poziomu aplikacji w "4k". Jeśli nie widzisz tego kanału u siebie na jednym urządzeniu to sprawdź na innym. Ja np mam na samsungowym tizenie 5.0 a na android tv 10 albo android 12 w telefonie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawel napisał:

Tak, w opcji Ekran ustaw 50 Hz i porównaj ;)

Faktycznie wydaje się lepszy. Ale mam pytanie, bo gdzieś przeczytałem, że przy 50hz znowu będzie się zacinał Netflix, faktycznie tak jest?

I jeszcze z ciekawości, bo teraz mnie zastanowiło, czy to 60hz może wpływać na transmisje live na youtube? Bo też miałem jakiś problem czasem jak sobie coś tam puściłem. Szło, szło, po chwili obraz się zatrzymywał, był tylko głos. Czasem po wielu próbach coś w końcu zaskoczyło, ale też właśnie wtedy obraz nie miał tej płynności, podobnie jak w tym canal+. Czy tu też chodziło o to 60hz i trzeba oglądać na 50hz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gizior89 napisał:

Może i cyrk ale bądźmy szczerzy ile osób ogląda to live? Przecież nikt nie zacznie tak jak teraz aktualnie oglądać końcówki 2go odcinka "Pokonanych". Niemal wszystko co leci na tym kanale można obejrzeć z poziomu aplikacji w "4k". Jeśli nie widzisz tego kanału u siebie na jednym urządzeniu to sprawdź na innym. Ja np mam na samsungowym tizenie 5.0 a na android tv 10 albo android 12 w telefonie nie mam.

Jeszcze trzeba być takim szczęśliwcem jak Ty, że się ma dostęp do biblioteki 4k, ja mimo abonowania c+4k takiego niestety nie posiadam i uważam to za bardzo nie w porządku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lipel napisał:

Faktycznie wydaje się lepszy. Ale mam pytanie, bo gdzieś przeczytałem, że przy 50hz znowu będzie się zacinał Netflix, faktycznie tak jest?

I jeszcze z ciekawości, bo teraz mnie zastanowiło, czy to 60hz może wpływać na transmisje live na youtube? Bo też miałem jakiś problem czasem jak sobie coś tam puściłem. Szło, szło, po chwili obraz się zatrzymywał, był tylko głos. Czasem po wielu próbach coś w końcu zaskoczyło, ale też właśnie wtedy obraz nie miał tej płynności, podobnie jak w tym canal+. Czy tu też chodziło o to 60hz i trzeba oglądać na 50hz? 

Musisz sobie potestować. Tam gdzie jest lepiej na 50Hz ustawiać 50 a tam gdzie 60 ustawiać 60. Netflix z tego co wiem, będzie ciął na 50 Hz. Jest podobno jakaś apka, która będzie "pilnować" ale osobiście jej nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...