Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
4 godziny temu, Pawop napisał:

55 PLN za cały pakiet kanałów z plusem i HBO to super oferta

Taniej pakiet kosztuje niż pakiety C+, HBO w UPC :przynajmniej dla nowych.

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jeszcze ...gdyby się " tylko" sprawdziła kwota + 10 zł za C+ 4K.

😜

Może być duża  konkurencja dla ofert Premium w kablówkach.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lakiman napisał:

Taniej pakiet kosztuje niż pakiety C+, HBO w UPC :przynajmniej dla nowych.

;-)

55 PLN za cały pakiet kanałów z plusem i HBO to super oferta

Jeszcze bardziej super była oferta HBO plus Canal  za 50 zł. Usługa w pakiecie film  podrożała po raptem roku funkcjonowania, więcej zamieniła się powoli w kablowke przez net a nie elastyczną ofertę  streamingowa która miała chyba być. Jeśli do tego pakiet na Canal za 45 zł jest potrzebny do uruchomienia pakietu info to jest po prostu zwykły kablówkowy  bezsensowny schemat. Nie bylo rewelacyjnie ale z oferty filmowej za 50 zł korzystałem, teraz jednak podziękuję..niby  tylko 5 zł drożej  ale coś czuję że to dopiero początek podwyżek, poza tym wciskanie na sile treści tj sportu do tego niesczesnego pakietu za 45 zł jest słabe. Jednak nie mogą sie uwolnić od tych tv schematów.

Edytowane przez Kaz.699
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowali ofertę pod pojawienie się HBO Max i Viaplay. Dla HBO jest osobny pakiet. Sport i Film z C+ złączyli razem, bo Viaplay nie będzie bawił w rozdzielanie tematyczne swoich treści.

Na minus w pakiecie C+ wypadły Filmboxy, ale za to doszły dokumentalne Planete+ i lajf-stajlowo poznawcze C+ Kuchnia i C+ Domo.

Najbardziej poszkodowani mogą czuć się rodzice, którzy za dyszkę wykupywali sam pakiet bajkowy dla swoich pociech. Teraz za wszystkie kanały dziecięce należy zabulić 65 zł.

Na razie stare pakiety cały czas funkcjonują dla tych mają je aktywne. Jeśli odpowiada komuś dotychczasowa oferta, niech nie rezygnuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

@Kaz.699 oferta potaniała, a nie podrożała. Za 5 PLN więcej jest dużo więcej kontentu. I to jest oczywistość.
Ktoś pisał, że po miesiacu można zejść na san pakiet Fun&Info

 

Nawet nie po miesiącu, tylko od razu po zakupie masz opcję aby anulować dany pakiet. I w tym sam Canal+ da się odłączyć pozostając tylko przy Fun&News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie, jeśli coś źle rozumiem :

W nowej ofercie nie ma w ogóle kanałów filmowych Filmboxa, a pakietem podstawowym, do którego dobieramy pozostałą zawartość jest pakiet C+? Np. Hbo czy Eleven. 

Pytam, bo mam "starą" ofertę i na stronie nie mam dostępu do nowej, po zmianach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawop napisał:

@Kaz.699 oferta potaniała, a nie podrożała. Za 5 PLN więcej jest dużo więcej kontentu. I to jest oczywistość.
Ktoś pisał, że po miesiacu można zejść na san pakiet Fun&Info

Może i można tylko po co tak komplikować? co z tego że mam więcej kontentu jeśli ten kontent mnie zupełnie nie interesuje i nie chciałem za niego płacić?? więc dla Ciebie może i potaniała dla mnie podrożała. Zależy jak na to spojrzeć jeśli myślisz o konkretnych treściach to teraz płacisz  za nie drożej patrz pakiet film ...jeśli myślisz jak przy standardowych tv kablowych to faktycznie jest taniej. Tylko czy o to chodziło??jeśli ci ludzie nie chcieli poważnie wejść  w Internet i klasyczny streaming treści a nie bezsensownego  dokładania kolejnych kanałów ze wszystkim to powinni sobie odpuścić. Byłem entuzjastą tej platformy ze względu na treść a teraz sobie ja daruję bo to co oni wyprawiają nie jest dla mnie do końca jasne. Niech zostaną przy klasycznym abonamencie i nie zawracają głowy. Płacenie łącznie za Canal ze sportem i filmem w obecności wszechobecnego płacenia w necie za konkretną treść nie za kanał to jest po prostu dość słaba rzecz.

47 minut temu, Toma441 napisał:

Poprawcie mnie, jeśli coś źle rozumiem :

W nowej ofercie nie ma w ogóle kanałów filmowych Filmboxa, a pakietem podstawowym, do którego dobieramy pozostałą zawartość jest pakiet C+? Np. Hbo czy Eleven. 

Pytam, bo mam "starą" ofertę i na stronie nie mam dostępu do nowej, po zmianach. 

No jest chyba tak jak mówisz... pomijając absurdalny stopień skomplikowania tej oferty to jest po prostu tak zaprzeczające samej idei płacenia za treść w internecie że głowa boli. Oni chyba sami nie do końca wiedza czego chcą a szkoda bo pakiety tematyczne były strzałem w dziesiątkę jak dla mnie. 

Edytowane przez Kaz.699
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem. Po aktywacji boxa nadal brak dostępu do jakichkolwiek kanałów.
W zakładce "Film" Są tylko Canal+ Premium, ,Canal+ Film i Ale Kino pozostałe zakładki są puste

Pisałem do C+ u mnie nie dość, że sytuacja podobna to nie mogę dokupić żadnego dodatkowego pakietu (np Fun&info za 20 zł) bo wszystkie opcje mam nieaktywne. Odesłali mnie do regulaminu gdzie jest napisane, ze póki korzysta się z tego darmowego pakietu Canal+ przez miesiąc, nie można dokupić żadnego innego!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po tych zmianach w końcu aplikacja na Play ma Mutli-live? Zrezygnowałem z Canal+ przez Internet przeniosłem się na Player teraz korci mnie oferta dla Play ciekawy tylko czy HBO tez można wziąć tam przez Play czy ta oferta dotyczy samych C+. Ciekawe jak to będzie z opłatami bo jak wezmę teraz to faktura Play mi chyba dopiero naliczy w lipcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mastano

Tak, jak najbardziej sa dostępne.

Czy tylko mi się wydaje, czy po tej nowej pakietyzacji w Fun i Info ubylo parę kanałów?

 

Jestem ciekaw, kiedy do oferty zostanie dołączony C+ 4K. Akurat aplikacja na dniach ma być dostepna na Tizenie, więc do czegoś konkretnego przyda sie mój model Samsunga.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, JoeDirt napisał:

 

 @JoeDirtWiesz czy do tej promocji można dokupić inne pakiety? Tzn. żeby nie było jak w cytacie poniżej:?

 

23 godziny temu, vizir napisał:

Pisałem do C+ u mnie nie dość, że sytuacja podobna to nie mogę dokupić żadnego dodatkowego pakietu (np Fun&info za 20 zł) bo wszystkie opcje mam nieaktywne. Odesłali mnie do regulaminu gdzie jest napisane, ze póki korzysta się z tego darmowego pakietu Canal+ przez miesiąc, nie można dokupić żadnego innego! emoji2359.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...