Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, k05 napisał(a):

Serio ktoś myślał, że LM będzie do kupienia osobno? 

W innym temacie odpisałeś mi że I nie wiem gdzie Ty widzisz te nerwowe ruchy? Póki co nic się nie zmienia.

Teraz widzę że narracja się zmieniła i łączenie pakietów C+/Super Sport jest normalne i nic się nie zmienia.

Ewidentnie widać przymus z wykupem LM ze względu na słabe zainteresowanie w ofercie satelitarnej. Chcesz czy nie LM to płacić za nią będziesz (ale,  Póki co nic się nie zmienia.) :D

Ktoś musi zapłacić za prawa LM na trzy sezony ... a jak abonent się buntuje przez zawirowanie z PSP to się go uszczęśliwi łączoną ofertą.

 

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Woocash napisał(a):

W innym temacie odpisałeś mi że I nie wiem gdzie Ty widzisz te nerwowe ruchy? Póki co nic się nie zmienia.

Teraz widzę że narracja się zmieniła i łączenie pakietów C+/Super Sport jest normalne i nic się nie zmienia.

Ewidentnie widać przymus z wykupem LM ze względu na słabe zainteresowanie w ofercie satelitarnej. Chcesz czy nie LM to płacić za nią będziesz (ale,  Póki co nic się nie zmienia.) :D

 

Bo nadal tych nerwowych ruchów nie ma. 🤣😂

Z resztą pisałem w poprzednim poście jaka zawsze była różnica pomiędzy ofertą dla subskrybentów i satelitarną. 

 

5 minut temu, PIOOLE napisał(a):

Ciekawe czy za chwilę subskrybentów dotychczasowych nie zmusza do przejścia no nowe pakiety.

W komunikacie jest napisane, że osoby z dotychczasową paczką C+ będą mogły dokupić pakiet z LM albo pozostać przy tym co mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt (poza przedłużajacymi) na razie pakietu nie kupuje, bo on jeszcze nie istnieje. Więc te wasze teorie o słabym zainteresowaniu pakietem, można o kant d.py potłuc.

Co będzie później? Czas pokaże...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, k05 napisał(a):

Bo nadal tych nerwowych ruchów nie ma. 🤣😂

Z resztą pisałem w poprzednim poście jaka zawsze była różnica pomiędzy ofertą dla subskrybentów i satelitarną. 

 

W komunikacie jest napisane, że osoby z dotychczasową paczką C+ będą mogły dokupić pakiet z LM albo pozostać przy tym co mają. 

Czy to samo dotyczy tych którzy mają jeszcze starsze ceny 45 zł lub 49 zł? Jak ktoś chce rozszerzyć o LM, wystarczy, że dokupi pakiet dodatkowy za 15 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wciskają to na siłę. Ja aż takim fanem LM nie jestem, sporadycznie coś tam oglądałem i średnio mi się widzi płacić 69 zł za subskrypcję. Pozostaje skorzystanie z opcji 54 zł póki jej nie zabiorą 🤔 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, damian1979 napisał(a):

Uuu ładnie polecieli. Ciekawe czy choć dadzą opcje 12 miesięczną lub 6 miesięczną z lepszą ceną. 

 

Dokładnie o tym samym pomyślałem. :)

 

Niedawno skończył mi się 12-miesięczny pakiet (przedpłacony, z pełnym sportem) i teraz się zastanawiam czy będzie opcja wykupienia nowego C+ Super Sport po lepszej cenie na cały rok z góry.

 

Zależy mi na Lidze Mistrzów, ale dopiero od fazy pucharowej (połowa lutego?), tak więc jeśli nie będzie pakietu rocznego to sobie wykupię tylko na niektóre miesiące (4 miesiące w roku i tyle)...

Edytowane przez aster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytne. Za jednym razem podwyżka dotknie starych z niższymi cenami i nowych.

W takim razie nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby w przyszłości dodawać nowe kanały tylko do pakietów z nową nazwą. Starzy dalej mogą jechać na dotychczasowym pakiecie, ale nie skorzystają z nowości.

Biorą przykład z Play, który nie umożliwia rozszerzenia klientom na starych umowach oferty o paczkę Polsat i Eurosport. Jak chcą mieć Polsat Sport i Eurosport, muszą podpisać nowy cyrograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawop napisał(a):

Nie wiem czy wycofanie "gołego" Canal+ to dobry pomysł

 

Oczywiście, że nie. Każdy raczej spodziewał się podwyżki Pakietu Canal+ do poziomu 59 zł, a że pakiet z LM będzie dostępny jako odrębny do kupienia za 20 zł. 

 

Teraz ta oferta dla kogoś kogo nie interesuje LM jest bardzo niekorzystna i mało elastyczna. Nawet w okresie kiedy meczów LM jest mało albo w ogóle nie gra płacić będzie trzeba.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który pakiet MAX dostępny jest w C+ Online?

Na stronie MAX pakiet Podstawowy 19,99, Standardowy 29,99, a w C+ Online opcja dobrania MAXa do pakietu CANAL+ kosztuje 25 zł, więc jeśli to byłby Podstawowy to chyba by się nawet opłacało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, shevchenko1987 napisał(a):

Każdy raczej spodziewał się podwyżki Pakietu Canal+ do poziomu 59 zł, a że pakiet z LM będzie dostępny jako odrębny do kupienia za 20 zł. 

Też myślałem, że tak to będzie cenowo wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał(a):

Czyli jak dobrze rozumiem po 5 sierpnia albo 69 zł za całą paczkę C+, albo w ogóle ?

 

Na to wygląda, że obecny pakiet ze sportem zamieni się w droższy pakiet zawierający LM.

 

Natomiast powinien pozostać "bezsportowy" pakiet C+ Seriale i Filmy, choć na stronie widać, że ma zniknąć oferta z góry płatna za cały rok (dzięki czemu cena spada z 29zł do 19zł/mies.).

 

Tego w tym momencie się najbardziej obawiam, że nie będzie już zniżek za całoroczne wykupienie (jakiegokolwiek) pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...