Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jakie nowości były w ostatnich miesiącach warte zobaczenia? Dla mnie w ostatnim czasie to był ,,Nie patrz w dół" a później..... Naprawdę nie mogę przypomnieć sobie filmu jaki dodano i był naprawdę wart polecenia.

Każdy ma swój gust, ale obecne premiery w mój gust się nie wpasowują.

I nie pisze o dobrych filmach czy serialach, które miały premierę pół roku temu. Tylko o ostatnich kilku miesiącach, trzech, czterech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, sebagit napisał(a):

Ilość a jakość w C+ masz dużo programów z C+ domo itd. Nie są to filmy i seriale tylko programy o aranżacji wnętrz czy kulinarne. Z nowości filmowo serialowych nie ma nic ciekawego. Pisałem kiedyś było sporo ciekawych premier. Nie mówiąc już o dawnych latach przełom wieków... Gdy był C+ czarny, niebieski i żółty. Ostatnie miesiące to jest dramat. Nie ma nic ciekawego.

Wg. upflix.pl w kategoriach Program TV + Koncert jest 172 pozycji, a produkcji dokumentalnych 888. Nawet po odjęciu tego, zostaje spora biblioteka filmów i seriali także w Canal+ wybór jest większy, a co kto lubi to już kwestia gustu. Zwłaszcza, że "jakość" to już ocena bardziej subiektywna, bo mnie na przykład nowości ze SkyShowtime mało interesują i więcej oglądam na Canal+, filmów polskich, w tym starsze rzeczy. I tak polskich produkcji jest ponad 600, w czym sporo klasyki.

Edytowane przez Zuzia
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich logiki nie idzie zrozumieć. Film "Porady na zdrady 2", którego Kino Świat jest dystrybutorem, ostatnio niespodziewanie, wylądował na Netflix. Wiem, że ten film to paździerz. Ale tego typu filmy to jednak filmy, które są lubiane przez widzów - typowa polska komedia romantyczna. 

 

To samo produkcje Studia Canal, czy filmów, które C+ jest w Europie koproducentem. Często one też lądują w Polsce u innych dystrybutorów. 

 

Kolejny przykład z tym serialem od Lionsgate. Prawa kupione na kilka kranów, ale nie na Polskę. 

 

Współpraca z innymi serwisami - za granicą dodatkowo - Paramount+, Disney+, Apple TV+, Viaplay. U nas brak. 

 

Tną nawet produkcje dokumentalne, których kiedyś było sporo. Grudniowe ramówki Planete+ i C+Dokument to dramat. Premier tyle, co "kot napłakał". 

 

Żeby to miało większy sens musieliby więcej produkować własnych seriali, np. jeden serial europejski i jeden serial polski miesięcznie. Ale to zapewne koszty zbyt duże. 

Albo wszystkie filmy Studia Canal. 

Albo próba zakupu "drugiego okna" w jednej z hollywoodzkich wytwórni.

Albo filmy od mniejszych dystrybutorów na wyłączność.

Albo współpraca, np. z SkyShowtime. 

 

Ale w sumie po co? Uważam, że CANAL+ opiera się głównie na klientach zainteresowanych sportem - z szczególnym naciskiem na Ekstraklasę. Uważam, że bez niej za daleko by nie zajechali. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak Viaplay wycofa się z Polski to dorzucą ich seriale do swojego pakietu. Ale znając życie - pewnie będą woleli zrobić jakiś pakiet nawet za 5zł niż wrzucić to do oferty C+. 

Nie ma co patrzeć na ruchy w Holandii, bo jak widać było to już nie raz - to, że coś się dzieje za granicą - może się wcale nie przekładać na nasz rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

Bzdura! Na C+ Online w abonamencie jest ok 2500 pozycji. Poza tym część to pozycje z kanałów na żądanie.

4458 całościowo, w abo ok. 2500 pozycji co i tak wychodzi więcej niż "ruchome" ok. 800 w SkyShowtime. Dla mnie C+ ma bardziej obszerną biblioteką i interesującą, nawet po odjęciu różnych programów TV i dokumentów.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy no 4 miesiące na kodach od piwa, które jest sikaczem, oczywiście. Gdzie jeszcze w październiku i w listopadzie nie było promocji.

https://po-bandzie.com.pl/zuzel-znany-reporter-rozstal-sie-z-canal-plus-juz-ma-nowa-redakcje/

CANAL+ francuski na giełdzie za niecałe 8 euro
https://live.euronext.com/en/product/equities/FR0000125460



W dniu 21.11.2023 o 18:08, czerstwy napisał(a):

Zabawne przy bazie  784 jest dużo a przy bazie 4458 nie ma nic😂

Tylko, że Twoją bazę w większości robi sport. A bez Ekstraklapy można żyć, miałem więcej dla żużlowego Falubazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny cennik (bez promocji)

6f44967e0f880.png

 

TV BEZ ANTENY JUŻ OD 29ZŁ/MIES. - UMOWA NA 24 MIESIĄCE

Podrożał jeden pakiet w ramach oferty pakietowej na okres 24 mies., mowa tu o pakiecie CANAL+ z 49zł na 54zł

Warunki Promocji CANAL+ online 24M (09/2023)

 

W ofercie nie uwzględniłem ofert z urządzeniem CANAL+ BOX 4K.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

@czerstwy no 4 miesiące na kodach od piwa, które jest sikaczem, oczywiście. Gdzie jeszcze w październiku i w listopadzie nie było promocji.

https://po-bandzie.com.pl/zuzel-znany-reporter-rozstal-sie-z-canal-plus-juz-ma-nowa-redakcje/

CANAL+ francuski na giełdzie za niecałe 8 euro
https://live.euronext.com/en/product/equities/FR0000125460


 

Tylko, że Twoją bazę w większości robi sport. A bez Ekstraklapy można żyć, miałem więcej dla żużlowego Falubazu.

Mowa była o ofercie filmowej a nie sportowej.A żeby coś abonować to najpierw trzeba pracować😂

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzysz, ale abonowałem C+ Online głównie dla meczów Falubazu (bo były tylko w C+ Online). Na m.in. Play mam umowy i są na mnie, nie martw się nie zalegam. Moja sytuacja się zmieniła.

Mowa była o ofercie filmowej a nie sportowej.A żeby coś abonować to najpierw trzeba pracowaćChyba że tatuś albo mamusia opłaci
Baza to również programy sportowe, prawda @Zuzia? Przynajmniej tak podawali kiedyś na upflix.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto ogląda tylko sport to jest bardzo dobra oferta.Ja dla tenisa (Świątek) i piłki nożnej (Lewandowskiego)wykupiłem pakiet canal+ + eleveny + Polsat Sport Premium za 55 zł./mies, na rok i też jestem zadowolony.Szkoda tylko,że brakuje eurosportu.Skazany jestem na niemiecką wersję z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...