Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kisiel95 napisał(a):

Czy ja wiem? To zależy, jak chce się mieć wszystko do dzielenia z kimś to lepiej wypadają jakieś kablówki z streamingiem online, gdzie Canal+ można mieć np. na pięciu urządzeniach łącznie.

Kwestia indywidualna, ale przede wszystkim przedłużającym się opłaca. Oprócz C+, Eleven i Polsat Sport Premium oraz TVP Sport można mieć w całkiem sensownej cenie też Viaplay i Eurosporty. Jednak w ofercie tylko on-line tego nie ma. 

 

3 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Raczej błąd w rozpisce. Tym bardziej, że "Superpiątek" będzie w "4K". W ramówce mecz cały czas widnieje jako nadawany w "4K". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k05 napisał(a):

można mieć w całkiem sensownej cenie też Viaplay i Eurosporty

Viaplay chyba lepiej mieć ze starszej oferty (kiedyś było taniej), Eurosporty linearne to oferta niepełna, ta oferta za 79,99 zł fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużający mają Viaplay za 5-15zł. To i tak znaczna obniżka ceny. Eurosport wiadomo - niepełny, ale to co najważniejsze na pewno będzie. Mnie np. z Eurosportu interesują tylko polskie mecze w LM piłkarzy ręcznych. Nic innego w Eurosporcie nie oglądam. No, ewentualnie tenisowe wielkie szlemy, ale to też tylko polskie mecze. Chociaż mam świadomość, że nie wszystkim to wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

Przedłużający mają Viaplay za 5-15zł

Total? Chyba nie, przewijają się oferty w tamtym dziale z Viaplay Medium (które w Platformie C+ jest ciut większe niż zwykłe) raczej w tamtym dziale z tego co czytałem. W Play też można mieć Viaplay Medium, nawet w tych nowych ofertach.

 

Dla mnie ważny też jest np. też żużel, CANAL+ Sport 5 mam, do Zielonej Góry nie tak daleko. W Viaplay też zdarza się Falubaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay Medium z Premier League i wybranymi gałami KSW można dostać przy przedłużeniu już za 5zł. Viaplay Total za minimum 15zł.

Jak ktoś ma Viaplay Medium w C+ to może Total dobrać za 10zł. W opcji "włącz-wyłącz" wyjdzie nawet po 5zł miesięcznie. 

Jeżeli kogoś interesuje coś z C+ i coś z Viaplay to chyba lepszej oferty nie ma niż tv-sat w C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Ostatnia podwyżka była 6.09.2022 za C+ Sport i Film z 45 zł na 49 zł.

Teraz z 49 zł na 54 zł. Czyli w przyszłym roku szykujmy się na 60 zł. 

Wygrani są wierni fani C+ Online, którzy nie zrezygnowali z pakietu za 45 zł. Mają nadal gwarancję ceny.

Ekstraklasa rzeczywiście jest droższa i wszystko wskazuje, że w tym sezonie bez wybranych meczów na ogólnodostępnych kanałach TVP. 

Kogoś chyba rozum opuścił. Z roku na rok wzrost ceny pakietu z c+ Sport o 10 %. Nie kupuje tłumaczenia o wzroście cen za ekstraklasę. Pamiętajcie, że w tzw. międzyczasie c+ praktycznie stracił Premier League.

Nieprzerwana subskrypcja trochę ratuje sytuację ale to powoli mija się z celem bo w ten sposób mamy taką "pseudo umowę" zamiast subskrypcji bez zobowiązań. Dodatkowo brak możliwości wykupu pełnowartościowego Netflixa za pośrednictwem c+.

Trzeba się rozglądać za jakąś lepszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, matinen napisał(a):

Kogoś chyba rozum opuścił. Z roku na rok wzrost ceny pakietu z c+ Sport o 10 %. Nie kupuje tłumaczenia o wzroście cen za ekstraklasę. Pamiętajcie, że w tzw. międzyczasie c+ praktycznie stracił Premier League.

Nieprzerwana subskrypcja trochę ratuje sytuację ale to powoli mija się z celem bo w ten sposób mamy taką "pseudo umowę" zamiast subskrypcji bez zobowiązań. Dodatkowo brak możliwości wykupu pełnowartościowego Netflixa za pośrednictwem c+.

Trzeba się rozglądać za jakąś lepszą opcją.

Podziękuj Viaplay za Premier League. ;)

Poza tym jeszcze za czasów Cyfry+ sam pakiet Canal+ już wtedy kosztował 39zł. Nazywało się to Multipakiet. A było to jakieś 15 lat temu. 

Wszystko idzie w górę. Widać to też po ruchach Playera czy Viaplay. Tanio już było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

Masz na myśli c+ satelitarny czy online? W online nie ma z tym problemu - koszt 47zł za 4k

Mam na myśli to, że nie można dodać (za dopłatą) legalnie osoby mieszkającej poza głównym gospodarstwem domowym (zarówno mając umową satelitarną jak i subskrypcję online).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, muza_tv napisał(a):
No i cyk, od 24 lipca drożej w Canal+ Online
Cena Pakietu Canal+ wzrasta z 49 do 54 zł miesięcznie (Canal+ Filmy i Seriale bez zmian - 29 zł)
Znikają oferty na 6 miesięcy, a pojawią się oferty na 12 miesięcy


To raczej naturalny ruch jeśli wziąć pod uwagę start Ekstraklasy i innych lig… Sam pamiętam swoją pierwszą umowę z c+ przez 6 miesięcy. Oglądałem wszystkie mecze Ekstraklasy, bo jeszcze wtedy był to dla mnie „produkt premium” a jeśli klub z mojego miasta grałby w Ekstraklasie to nie wyobrażam sobie, żeby nie wykupić takiej subskrypcji... Tak działa polski kibic piłki nożnej „dobre bo polskie”…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy jednak, że dla Canal+ wciąż głównym biznesem jest sprzedaż telewizyjna (własna platforma satelitarna, operatorzy kablowi). Gdzie ludzie podpisują umowy terminowe, kupują dodatkowe pakiety, oglądają kanały TV (przychody z reklam) itd. Jak sami wiecie, ceny Canal+ telewizyjnego często znacznie się różnią od tych online.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy polski kibic to kupuje piwa Warka i ogląda C+ online za 0 zł 

Niektórym nawet dopłacają za oglądanie wystarczy dobrze podzielić konto :D tu nie chodzi o to kto ile płaci bo w Polsce trudno to policzyć (co widać po netfliksie)
Wydaje mu się że c+ zaczyna wpadać w panikę podnosi ceny gdzie się da i za co się da może to jeszcze nie poziom vectry i klauzuli inflacyjnej ale blisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to trzeba 5 kodów wbić za miesięczny dostęp, teraz jest promka np. w Dino 8 w cenie 5


To raczej naturalny ruch jeśli wziąć pod uwagę start Ekstraklasy i innych lig… Sam pamiętam swoją pierwszą umowę z c+ przez 6 miesięcy. Oglądałem wszystkie mecze Ekstraklasy, bo jeszcze wtedy był to dla mnie „produkt premium” a jeśli klub z mojego miasta grałby w Ekstraklasie to nie wyobrażam sobie, żeby nie wykupić takiej subskrypcji... Tak działa polski kibic piłki nożnej „dobre bo polskie”…
Przy wszystkich meczach to chyba by mi się znudziło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja atrakcyjna cenowo, ale nie podoba mi się ta alkoholizacja. Było już tanie wino o zapachu siarki, a teraz znowu piwo. Notabene paskudne, nawet z sokiem malinowym nie idzie tego wypić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych będzie podwyżka, ale ponoć długoterminowe pakiety dla miłośników sportu mają stanieć. Zamiast 6-mies. pakietu ma być 12-mies., ale za to taniej to ma wychodzić. A właśnie taki mnie interesował ostatnio. Tak więc jak dla mnie to ogłosili nie podwyżkę... tylko obniżkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pakiet CANAL+ z ofertą Eleven Sports i Polsat Sport Premium: 54 zł na miesiąc - 648 zł płatne z góry (obniżka o 5 zł na miesiąc w porównaniu z ofertą na 6 miesięcy). W ofercie subskrypcyjnej (płatnej co miesiąc) cena pakietu to 69 zł miesięcznie (a po 24 lipca 74 zł miesięcznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...