Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Może się u Was coś podobnego trafiło. Mam podłączonego Boxa 4k do oleda Panasonica, box na kablu z modemu 100 MB/s.

programy na żywo -bajka ładna rozdzielczość płynny obraz dobre kolory. Gdy odtwarzam ze streamu rozdzielczość słaba płynności brak po 10 minutach meczu NBA mam ochotę się zeżygać. Jak puszczam na starym lapku też jest wszystko ok i to po WiFi. Jakiś pomysł ? Nie będę przecież koczował od 02:00 żeby płynny mecz obejrzeć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czosniak linearne kanały sportowe masz w 50 klatkach na sekunde, bitrate 8mb/s, a "stream", to jak rozumiem gdy oglądasz mecz z odtworzenia na zasadzie vod, to masz prawdopodobnie 25 klatek na sekunde i max bitrate 6 mb/s (jak wywołasz menu odtwarzacza, to pod trybikiem masz do wyboru jakość video). Przez to że jest 25 klatek na sekunde, to przy szybkich ruchach kamery widać takie jakby smużenie. Na meczach piłki nożnej szybko przemieszczająca się piłka będzie przypominała komete. Tak jest z treściami sportowymi vod i póki co nic z tym nie zrobisz.

 

Zawsze możesz "wyczaić" powtórke meczu o bardziej przystępnej godzinie na C+ Sport 1-5. I skorzystać z backward epg, które wynosi 8 godzin. Przykładowo jeśli powtórka meczu na C+Sport 2 rozpoczyna sie o godz 15,00, to do godz 23,00 masz czas żeby rozpocząć oglądanie programu od samego początku. Wtedy obejrzysz w 50 klatkach na sekunde i bitrate 8 mb/s

Edytowane przez Emilio1985
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkryłem, że 3 miesiące temu wydali aplikację na macOS. Aktualna wersja to 5.17.1, czyli ta sama co na tvOS, iOS i iPadOS. Przycięcia niestety też te same, tylko mniej widoczne bo dużo mniejszy ekran od telewizora.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak aktualnie wygląda oferta Canal+ online, są jakieś ciekawe promocje? Kończy mi się roczny okres z Orange Flex i za bardzo nie wiem czy można liczyć na jakaś korzystną ofertę czy póki co nic nie ma? Teraz gdzieś od lipca wejdzie mi 55zł za canal+ i hbo. Jak tak patrzę, to teraz wyszłoby to 69zł, nie widzę też jakichś innych promocji (takich jak te co były z Orange Flex). Nawet ta promocja na pół roku za 40zł, jeśli doliczę do tego hbo, to i tak wyjdzie drożej. Zresztą nawet nie wiem jak to wygląda w przypadku, gdy nie jest się nowym użytkownikiem, czy można korzystać z jakichś promocji? Wiem, że dawniej były te jakieś kody itp., ale nie wiem czy chciałbym tak co miesiąc pilnować, by znaleźć jakiś kod i zastanawiać się czy w kolejnym miesiącu też wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

mam obecnie c+online w ramach umowy abonenckiej i zastanawiam się nad całkowita rezygnacja z talerza na rzecz online i tu pytanie

obecnie mam dostep do wielu aplikacji i kanałów w bibliotece. pytanie czy w ofercie subskrypcyjnej tez jest takie bogactwo czy tylko c+ i ogolnodostepne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wielkopolskawies napisał(a):

czesc,

mam obecnie c+online w ramach umowy abonenckiej i zastanawiam się nad całkowita rezygnacja z talerza na rzecz online i tu pytanie

obecnie mam dostep do wielu aplikacji i kanałów w bibliotece. pytanie czy w ofercie subskrypcyjnej tez jest takie bogactwo czy tylko c+ i ogolnodostepne? 

https://forum.satkurier.pl/topic/34832-canal-online-oferta-dla-subskrybentów/?do=findComment&comment=1848562

oraz TVN, Puls i wszystkie TVP3 w pakiecie podstawowym.

19 godzin temu, Lipel napisał(a):

Cześć

Jak aktualnie wygląda oferta Canal+ online, są jakieś ciekawe promocje? Kończy mi się roczny okres z Orange Flex i za bardzo nie wiem czy można liczyć na jakaś korzystną ofertę czy póki co nic nie ma? Teraz gdzieś od lipca wejdzie mi 55zł za canal+ i hbo. Jak tak patrzę, to teraz wyszłoby to 69zł, nie widzę też jakichś innych promocji (takich jak te co były z Orange Flex). Nawet ta promocja na pół roku za 40zł, jeśli doliczę do tego hbo, to i tak wyjdzie drożej. Zresztą nawet nie wiem jak to wygląda w przypadku, gdy nie jest się nowym użytkownikiem, czy można korzystać z jakichś promocji? Wiem, że dawniej były te jakieś kody itp., ale nie wiem czy chciałbym tak co miesiąc pilnować, by znaleźć jakiś kod i zastanawiać się czy w kolejnym miesiącu też wpadnie.

Promocji 20 zł przez rok na pełny pakiet C+ już raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...