Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pawop napisał:
7 godzin temu, jakubros napisał:
Witam. Mam pytanie. Początkiem tygodnia zamówiłem c+online Wielka pilka przez internet płacąc blikiem 240 zł. Jednak patrząc na kilkukrotnie buforowania podczas meczów będę chciał zrezygnować z usługi. I tu moje pytanie. Czy on wrocą mi te pieniądze na konto z którego był używany blik, czy muszę im nr konta podać? 

Nie zwrócą Ci pieniędzy.

Użytkownik ma 14 dni na rezygnację z usługi, więc powinni oddać konto przy anulowaniu subskrypcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, biguslogus napisał:

Jak przerzucam kanaly w przeglądarce strzałkami z klawiatury to widzę dużo więcej kanałów dostepnych m.in. TVP1, TVP2, TVN. Pokazuje sie komunikat aby zamowic ale jak klikam w to nie widze nowych pakietow. Cos ma sie zmienic wkrotce?

Pewnie testują. U mnie w ofercie dla abonentów nie ma tych kanałów, pewnie znów dodadzą tylko subskrybentom.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, biguslogus napisał:

Jak przerzucam kanaly w przeglądarce strzałkami z klawiatury to widzę dużo więcej kanałów dostepnych m.in. TVP1, TVP2, TVN. Pokazuje sie komunikat aby zamowic ale jak klikam w to nie widze nowych pakietow. Cos ma sie zmienic wkrotce?

 

Ogólnie mnóstwo kanałów się pokazuje, w tym Eurosporty. I przy każdy komunikat "Nasi abonenci oglądają: ...".

 

323b4e36436bf.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, biguslogus napisał:

Jak przerzucam kanaly w przeglądarce strzałkami z klawiatury to widzę dużo więcej kanałów dostepnych m.in. TVP1, TVP2, TVN. Pokazuje sie komunikat aby zamowic ale jak klikam w to nie widze nowych pakietow. Cos ma sie zmienic wkrotce?

 

21 godzin temu, michael112 napisał:

Ciekawe, bo dopiero co pisali, że TVP nie chciała się zgodzić na podpisanie umowy o dystrybucję.

Oby kanały z NTC zostały dodane do najniższych pakietów we wszystkich platformach streamingowych bo brak tych kanałów jest wręcz kuriozalny.

Edytowane przez matinen
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakubros napisał:

Witam. Jako że dopiero od kilku dni mam C+online. Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość by oglądnąć wczorajszy mecz Barcy, który był na Eleven Sport1. 

 

Możesz cofnąć transmisję max. o 8 godzin. Dziś o godz. 10 była powtórką meczu Barca - Elche na Eleven Sports 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 17:51, michael112 napisał:

Ciekawe, bo dopiero co pisali, że TVP nie chciała się zgodzić na podpisanie umowy o dystrybucję.

Możliwe, że przyszedł nowy prezes i zmieniono decyzję.

12 godzin temu, jakubros napisał:

Witam. Jako że dopiero od kilku dni mam C+online. Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość by oglądnąć wczorajszy mecz Barcy, który był na Eleven Sport1. 

Polecam Teleman do sprawdzania powtórek programów. Wchodzisz na dany program (w tym przypadku mecz) i na dole masz listę powtórek jakie będą na wszystkich kanałach.

https://m.teleman.pl/show/660965

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2022 o 15:06, jakubros napisał:

Witam. Jako że dopiero od kilku dni mam C+online. Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość by oglądnąć wczorajszy mecz Barcy, który był na Eleven Sport1. 

Na powtórkach na którymś ES.Np przerzucając kanałami był ten mecz.Nie wiem może są programy tv tych kanałów 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tyrla napisał:

Paczka C+ na 3 miesiące za 20 zł.

Bez Viaplay

 

KANAŁY SERIALOWO-FILMOWE:
• CANAL+ PREMIUM
• CANAL+ FILM
• CANAL+ SERIALE
• CANAL+ FAMILY
• Ale kino+
• NOVELAS+

 

KANAŁY SPORTOWE:
• CANAL+ SPORT
• CANAL+ SPORT 2
• CANAL+ SPORT 3
• CANAL+ SPORT 4
• CANAL+ NOW
• CANAL+ SPORT 5

KANAŁY DOKUMENTALNE:
• CANAL+ DOKUMENT
• Planete+

KANAŁY LIFESTYLOWE:
• CANAL+ KUCHNIA
• CANAL+ DOMO HD

KANAŁY DZIECIĘCE:
• MiniMini+
• teleTOON+

 

Polsat,oraz TV4

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jedna z ich wielu akcji promocyjnych :P Co ma do tego Viaplay? ;)

 

W opisie jest napisane: "2 wybrane mecze Premier League w kolejce, 5 wybranych meczów LaLiga Santander w kolejce, 6 wybranych meczów Ligue 1 Uber Eats w kolejce".

 

Nie ma nigdzie mowy o Viaplay. Póki co dla subskrybentów nie przewidują łączenia tych pakietów.

 

W dniu 22.09.2022 o 00:36, bredny napisał:

Nie uważacie, że kanały filmowe i serialowe z pakietu Fun & Info powinny być w głównej paczce Canal+? Zwłaszcza te od Foxa?

 

Uważamy. Zawsze przecież lepiej dostać więcej w tej samej cenie.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...