Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Amazon Fire TV Stick 4K i tam w serwisie Canal + Online na kanale C+ Premium 4K pojawia się komunikat „Wymagane zabezpieczenia na wyjściu DHCP nie są uaktywnione”. Nie wiem gdzie szukać rozwiązania. Przez jakiś czas nie miałem C+ online, zaraz po starcie C+ 4K w usłudze, jakiś czas temu, kanał odpalał sie prawidłowo. Teraz jest ten komunikat.

Ktoś na forum miał/ma podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko C+ wobec wczorajszych problemów:

 

Cytat

Rzecznik Canal Plus Piotr Kaniowski wyjaśnił w rozmowie z Wyborcza.biz, że problem pojawił się przed godziną 21 (o tej godzinie rozpoczynał się mecz) i związany był z bardzo dużą liczbą użytkowników, którzy chcieli wykupić dostęp do usługi.

- W związku z największym w historii zainteresowaniem wysiadł nam moduł e-commerce, który obsługuje sklep internetowy – tłumaczy Kaniowski.

– Przez to wysiadł moduł logowania, ale został on usunięty do godziny 20.55, więc większość użytkowników mogła obejrzeć mecz Barcelona - Bayern bez problemów - dodaje.

 

Canal Plus ma umowę z Polsatem, w ramach której może również pokazywać w Polsce mecze Ligi Mistrzów. Chociaż Canal Plus otrzymuje sygnał od Polsatu, to problemy techniczne, jakie napotkali widzowie Polsat Box Go, nie powodowały przerw w dostawie sygnału do Canal Plus, bo odpowiadają za to różne systemy.

 

 

Źródło: https://wyborcza.biz/biznes/7,177151,28909238,kibicie-wsciekli-dlaczego-nie-mogli-obejrzec-meczu-lewandowskiego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem wczoraj żadnych problemów w trakcie oglądania meczu Bayern - Barcelona (apka Canal+ Box na Android TV). Problem po stronie C+ Online musiał faktycznie dotyczyć tylko "wybrańców".

 

Nie mniej, w stosunkowo niedługim czasie mamy kolejny dowód na to, że sport w streamingu to jednak kiepska alternatywa dla tradycyjnej TV. Już nie tylko Viaplay kojarzy się z problemami, ale również C+ Online czy Polsat Box Go.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RobKos napisał:

Spróbuj podłączyć sticka pod inne wejście HDMI

Bez rezultatu. Działa 5-6 sekund, potem wyrzuca z kanału i pojawia się komunikat. Coś musiało zostać zmienione przy którejś z aktualizacji. Zaraz po wprowadzeniu C+ 4K do oferty online tego problemu u mnie  nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 08:22, Toma441 napisał:

Mam Amazon Fire TV Stick 4K i tam w serwisie Canal + Online na kanale C+ Premium 4K pojawia się komunikat „Wymagane zabezpieczenia na wyjściu DHCP nie są uaktywnione”. Nie wiem gdzie szukać rozwiązania. Przez jakiś czas nie miałem C+ online, zaraz po starcie C+ 4K w usłudze, jakiś czas temu, kanał odpalał sie prawidłowo. Teraz jest ten komunikat.

Ktoś na forum miał/ma podobny problem ?

Urządzenie nie spełnia wymogów zabezpieczeń. Podobne komunikaty pojawiały się u niektórych posiadaczy Mibox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aro napisał:

@patryszq co napisałeś, że dostałeś zwrot i jaką kwotę otrzymałeś?

Opis problemu reklamacyjnego

Reklamacja dotyczy dnia w którym wszyscy lub większość subskrybentów miała problem z odbiorem meczu i problem z zalogowaniem się do serwisu , nie było szans by serwis c+ online poprawie zalogował subskrybenta , a gdy losowo to się udało nie było możliwe oglądanie kanałów tv online w tym meczu piłkarskiego

 

Taki tekst puściłem , i otrzymałem zwrot 45zł , a na drugim koncie dostałem zwrot 10zł za użyty voucher 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Początkiem tygodnia zamówiłem c+online Wielka pilka przez internet płacąc blikiem 240 zł. Jednak patrząc na kilkukrotnie buforowania podczas meczów będę chciał zrezygnować z usługi. I tu moje pytanie. Czy on wrocą mi te pieniądze na konto z którego był używany blik, czy muszę im nr konta podać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Początkiem tygodnia zamówiłem c+online Wielka pilka przez internet płacąc blikiem 240 zł. Jednak patrząc na kilkukrotnie buforowania podczas meczów będę chciał zrezygnować z usługi. I tu moje pytanie. Czy on wrocą mi te pieniądze na konto z którego był używany blik, czy muszę im nr konta podać? 
Nie zwrócą Ci pieniędzy.
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jakubros napisał:

Witam. Mam pytanie. Początkiem tygodnia zamówiłem c+online Wielka pilka przez internet płacąc blikiem 240 zł. Jednak patrząc na kilkukrotnie buforowania podczas meczów będę chciał zrezygnować z usługi. I tu moje pytanie. Czy on wrocą mi te pieniądze na konto z którego był używany blik, czy muszę im nr konta podać? 

 

A na czym to oglądasz? I jaki masz internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając zapisy Regulaminu Serwisu C+, który był dostarczony po zawarciu umowy można wywnioskować że powinni zwrócić. Par 8 stanowi, że 

KLIENT zarejestrowany może zrealizować uprawnienie do odstąpienia od owy zawartej z usługodawca w serwisie C+ w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia bez podawania przyczyny. 

Lg webos. Internet 400Mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jakubros napisał:

Czytając zapisy Regulaminu Serwisu C+, który był dostarczony po zawarciu umowy można wywnioskować że powinni zwrócić. Par 8 stanowi, że 

KLIENT zarejestrowany może zrealizować uprawnienie do odstąpienia od owy zawartej z usługodawca w serwisie C+ w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia bez podawania przyczyny. 

Lg webos. Internet 400Mb.


Niestety na LG takie kwiatki się dzieją. Kup porządna przystawkę (nVidia Shield lub Apple TV 4K) i będziesz zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...