Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Abonenci usługi tel lub Internetu w Play nawet mogą liczyć na specjalną promocję na usługę Canal+.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
W dniu 13.05.2021 o 20:02, kingofsouth napisał:

Włączą i będzie placz , że to nie tak miało wyglądać.  Będzie,  no ale jakie mam mieć ustawienia HDR, czemu jest taki ciemny obraz itd. 

W Play boxie można wyłączyć   HDR.

:-)

Chyba,  że ktoś zrobi psikusa i C+ 4K będzie tylko dostępny  na dedykowanym sprzęcie od operatora 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

W Play boxie można wyłączyć   HDR.

:-)

Chyba,  że ktoś zrobi psikusa i C+ 4K będzie tylko dostępny  na dedykowanym sprzęcie od operatora 

 

To,  że w Play można wyłączyć na Boxie HDR nie znaczy nic. Wystarczy , że wrzuca narzucony HDR na Tizenie I będzie placz , że nie wszystkie Samsungi radzą sobie z tym. Tak jak to ma miejsce z Canal+4K z oferty satelitarnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Apka działa bardzo dobrze na Play Now Box TV 2. Używam i jestem zadowolony.

UPC TV GO ma Catchup , który w Canal+ Online to bida z nedzą. 

czy mógłbyś sprawdzić u siebie na Play Now Box TV 2 - czy można wyłączyć w ustawieniach WIFI (box podpięty do routera kablem) oraz zmienić częstotliwość odświeżania na 50Hz? (mam starszy tv co przy 60Hz daje wrażenie zacinania się obrazu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie WiFi: ustawienia -> Sieć i Internet i wyłączasz WiFi

Zmiana częstotliwości: ustawienia -> ustawienia zaawansowane -> wyświetlacz -> rozdzielczość ekranu i kolory -> tryb wyświetlania i wybierasz jaki chcesz (automatycznie jest 4k2k-50hz) :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomik1 napisał:

A jak z działaniem aplikacji na Mi Boxie lub Mi sticku, co raz bardziej skłaniam się do zakupu jakiejś przystawki, bo w tym momencie oglądam tylko przez laptop podłączony do tv

Bez zastrzeżeń. Mam obydwa i nie narzekam. Oczywiście jak masz brać to Mi Box. Lepsze parametry i 4k pójdzie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomik1 napisał:

A jak z działaniem aplikacji na Mi Boxie lub Mi sticku, co raz bardziej skłaniam się do zakupu jakiejś przystawki, bo w tym momencie oglądam tylko przez laptop podłączony do tv

@tomik1 Mam Mi box działa dobrze w drugim pokoju miałem Mi sticka  i wywaliłem . Kupiłem Canal+ Box4K i  tez jestem z niego zadowolony. Według mnie wybieraj między Mi Boxem a Canal+Box4K.

Edytowane przez szunaj
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...