Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w punkcie C+ w Opolu pracownik tego punktu powiedział mi, że:

- nie ma informacji jakie kanały wchodzą w skład pakietu fun... tego za 20 zł, bo oferta jest dopiero od dzisiaj i on nie ma informacji. Twierdzi, że prawdopodobnie TVP Sport, Sport Klub i Fightklub nie będą wchodziły w skład tego pakietu, czyli może ich nie być wcale. 

- że ceny pakietów C+ za 45 zł, C+HBO za 55 zł, C+ Eleven za 55 zł to są ceny gdy weźmie się umowę na rok z dekoderem. Bez dekodera ceny są o 5 zł droższe od wymienionych, gdyż nie ma umowy na rok, a więc na maila nie przychodzą żadne faktury ani zgody marketingowe. 

Zapytałem jaki byłby koszt pakietu C+, HBO, Eleven to dostałem informację, że 80 zł na umowę i 85 zł bez umowy. 

Dziwne to wszystko, że mają taki bałagan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinacja za 70zł bardzo mi odpowiada. Obecnie płacę średnio 100zł.

 

Gdyby jeszcze dało się jakoś odebrać przez aplikacje kanały francuskie, chociaż podstawowe, ale tutaj nie pomaga nawet VPN bo trzeba francuską kartę podpiąć. Ciekawe, czy da się założyć konto na PL dowód osobisty, podczas następnej wyprawy...

 

Od dawna przymierzałem się do odcięcia kabla. Najwyżej zostanie mi tylko do obierania pakietu TNT SAT z Astry. Tam nie trzeba francuskiej karty płatniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pawop napisał:

Obecna pakietyzacja bardziej mi odpowiada. Jak pojawi się aplikacja na Tizenie, to nie wykluczam, że wezmę C+ bo jest tylko kilka PLN droższy niż płacę w kablu

 

Przecież ta pakietyzacja jest w playerze od dawna (i to w podobnych cenach) z wyjątkiem pakietu FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem pakiet C+ Fun&News. Początkowo pełna konsernacja, bo właśnie brak informacji o dostępnych kanałach. Zniknęły Filmboxy a HBO jest teraz opcją dodatkową. 
 
Tutaj macie listę kanałów C+ Fun&News:
screencapture-canalplus-pl-live-TV-2021-05-08-22-45-18.png
 
Ogólnie wywalono Filmboxy, HBO jest oddzielnym pakietem, a kanały z bajkami doszły do Fun&News który kosztuje teraz 20zł zamiast 25zł. 
Można zaplanować wyłączenie samego Canal+ i pozostaniu tylko przy Fun&News. Ale pierwszy miesiąc Canal+ musi być, bo nie da się go odznaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuneli też TVP Sport, Sportklub, Fightklub, CI Polsat , Nuta tv i TVP Info a C+ Domo jest zdublowany (2 wersja tego samego kanalu). Zostal szajs, bo polowa to kanaly muzyczne i zagraniczne

To jest dziwna polityka - najpierw długo trzeba bylo czekac na uruchomienie serwisu po czym po niecalym roku znika część oferty (tych filmboxow nie jestem w stanie pojąć dlaczego zniknęły). To samo z TVP - niby są a niby nie

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można było zostawić stare pakiety jako alternatywę. Można też było po prostu dać te Filmoxy i Sportklub jako osobne paczki dodatkowe do dokupienia. A tak usunięto całkiem, bez żadnej informacji nawet. Kupowanie pakietów w ciemno, bez jasnej informacji co się w nich znajduje.

 

@rotalplus TVP Sport akurat podobno został, jest teraz w Fun&Info. Tak wynika z grafiki wrzuconej przez @Gadol w innym wątku. Na tym screenie wyżej nie ma, bo on nigdy nie był dostępny przez przeglądarkę. W aplikacji powinien być dostępny, ale to już @IDTH musiałby zweryfikować.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To jest dziwna polityka 
Nie to nie jest dziwne , to jest PC+.
Od momentu jak powstała zawsze abonent nie rozumie , oferty jaka nam chcą sprzedać.  Canal+Online to był jest i będzie mobilny MR dla klienta PC+ , a klient z zewnątrz jak się znajdzie to też dobrze. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanałów TVP widzę na grafice TVP3. Pewnie to wersja warszawska.

Za kanałami TVP nie ma co płakać, bo są w TVP Stream. Jedynie brakuje mi dostępu internetowego do zagranicznej klasyki filmowej czy koncertów w TVP Kultura i do niektórych dokumentów z TVP Dokument. Cała podstawowa oferta programów własnych jest dostępna w TVP VOD.

Jeśli możemyy zachować dla siebie pakiet Fun&News za 20 zł, to dla mnie jest spoko. TVN24, Biznes24, pakiet BBC, National Geographic + cofanie kanałów. Gdzie znajdę taką ofertę taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, swordfish napisał:

Za kanałami TVP nie ma co płakać, bo są w TVP Stream.

 

Mylisz się. W TVP Stream są tylko TVP3 i TVP Info, które też masz w C+. Jedyna różnica to że TVP ma wszystkie mutacje regionalne.

TVP Stream nadal nie zawiera PODSTAWOWYCH kanałów TVP1 ani TVP2(!!!), a także kanałów tematycznych dostępnych naziemnie jak np. TVP Historia, Kultura, Kobieta czy też Dokument i Rozrywka które też są naziemnie tylko że w DVB-T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...