Skocz do zawartości

Odwiedzalność i zasięg głównych serwisów VoD w Polsce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedzalność i zasięg głównych serwisów VoD w Polsce.

 

Październik i listopad 2020 roku:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/juz-6-mln-polakow-odwiedza-netflixa-canalplus-com-wyprzedzil-iple-top10.

================================================

Do niczego nikogo nie namawiam, ani nic nie narzucam, nie rozkazuję nic nikomu - w żaden sposób, poprzez wszystko co "składa się" na ten post - być może w jego treści pomyliłem się niecelowo. Przedstawiłem tu również m. in. moje prywatne zdanie, opinie, rozważanie oraz wiedzę z którymi nikt nie musi się zgadzać i które mogą być w części bądź całościowo, niezamierzenie: błędne. Za wszelkie zło(jeśli występuje w jakiejkolwiek formie przez ten post - to jest niecelowe): przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon Prime Video ma świetna jakość techniczną, ciekawa bibliotekę,  promowany jest przez Play a ciągle jest na ostatnim miejscu w tego typu zestawieniach..W czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lukimann napisał:

Amazon Prime Video ma świetna jakość techniczną, ciekawa bibliotekę,  promowany jest przez Play a ciągle jest na ostatnim miejscu w tego typu zestawieniach..W czym problem?

Nie ma w pełni polskiej lokalizacji,brak kampanii marketingowych dużo ludzi nawet nie wie że jest taka usługa u nas, oferta raczej dla wielu średnia, tym bardziej jak teraz dojdzie HBO Max czy kiedyś Disney+ to będą mieli ciężko u nas jakkolwiek zaistnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwsze miejsce Netflix, drugie CDA Premium, nawet przed HBO GO.

Trochę dziwi wysokie miejsce CDA , ale skoro oferta w ostatnim czasie została   " podrasowana"to jest taki efekt (plus za atrakcyjną cenę).

Dalekie miejsca C+ OTT, i Ipli.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do serwisu C+, część tytułów na CDA Premium jest technicznie lepszej jakości np jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową.

Biblioteka jest stale uzupełniana, m. .in o dostęp do filmów zaraz po premierze w kinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W odniesieniu do mojego wcześniejszego postu w tym wątku.

 

Myślę, że bardzo interesujące informacje, opinie dotyczące: oglądalności Telewizji(telemetrii), pomiaru treści w Internecie i słuchalności Radia - są prezentowane przez fachowców - osoby z branży - na tych stronach internetowych:

https://screenlovers.pl/,

https://www.facebook.com/screenloverspl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2021 o 14:24, Globus903 napisał:

Netflix dominator, pewnie już ponad milion subskrybentów u nas posiadają.  Ładny wzrost HBO GO i Amazona. Rozwija się u nas ten rynek VOD. 

Ciekawe jaki byłby wynik C+ OTT , gdyby faktycznie podliczyć abonentów PC+ aktywnie korzystających z usługi i klientów z zewnątrz.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prime Video nadal na samym  końcu wśród serwisów VOD.

Jak na serwis oferujący świetną jakość techniczną,  ciekawą bibliotekę to bardzo słaby wynik.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DVB-T(2) INQUIRING napisał:

Masakra ile stracił Prime Video w marcu  w porównaniu do Lutego. Kiedyś widziałem kody upominkowe na ten serwis teraz z ciekawości chciałem sprawdzić ten serwis i juz takich kodów nie widziałem. Może i lepiej bo nie jestem już w stanie ogarnąć PC+,CP i Netflix. Za dużo tego wszystkiego a czasu mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...