Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, STARS.TV napisał:

Można. Ale jak od dawna wiemy czyni to GARSTKA abonentów. Kompletnie bez znaczenia pod względem oglądalności.

Wystarczy że ja to umiem zrobić😃

Ale jakoś antena tv leci pod abonentów CP, bo w jakim celu miałoby służyć nadawanie w SD.?

3 minuty temu, pablo21 napisał:

Bo PC+ w której rządzi Grupa C+ nie dogadała się z nadawcą czyli z Discovery Inc. :-(

Tutaj interes finansowy Discovery zaważył nad interesem miejszościowej własności w C+Polska SA.

Ogólnie Discovery chce się pozbyć tych 32% udziałów w C+Polska SA już od jakiegoś czasu tak więc nie dziwi mnie podejście Discovery jako właściciela Eurosportu.

Oni produkują i nadają kanały i nie chcą się bawić w platformy sat. od pay TV. Oni do takich podmiotów sprzedają swoje treści i kanały z nimi. :-)

Jakoś CP nie miał problemu by dogadać się z Discovery. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, STARS.TV napisał:

Można. Ale jak od dawna wiemy czyni to GARSTKA abonentów. Kompletnie bez znaczenia pod względem oglądalności.

Ale można coś takiego wykorzystać na wabik dla abonentów CP by składali potem prośby o dołączenie kanału Music Box Polska do oferty CP na oficjalną listę operatora. Najpierw zobaczą ofertę kanału a potem dalej wiadomo. :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pablo21 napisał:

Bo PC+ w której rządzi Grupa C+ nie dogadała się z nadawcą czyli z Discovery Inc. :-(

Tutaj interes finansowy Discovery zaważył nad interesem miejszościowej własności w C+Polska SA.

Ogólnie Discovery chce się pozbyć tych 32% udziałów w C+Polska SA już od jakiegoś czasu tak więc nie dziwi mnie podejście Discovery jako właściciela Eurosportu.

Oni produkują i nadają kanały i nie chcą się bawić w platformy sat. od pay TV. Oni do takich podmiotów sprzedają swoje treści i kanały z nimi. :-)

No to mogą dokupić kolejne tp na sat. HotBird. Na potrzeby dodatkowych Eurosportów jakość wzieli na chwilę nowy tp. To w czym problem.

Przyjdzie czas i będzie potrzeba to poszerzą flotę tp na HotBirdzie a tyle już jest tam wolnych tp przecież do wzięcia. Tylko najpierw trzeba zakończyć umowy najmu miejsca na tp u C+Polska SA i Cyfrowego Polsat. :-)

Widocznie ceny tp nie są małe skoro tyle ich wolnych. 🙂 

3 minuty temu, Bloo411 napisał:

Ale tylko niewielki % abonentów CP/Polsat Box potrafi sobie kanały FTA samemu wyszukać i dodać na listę. Gdyby było inaczej, to 4fun nie dogadałoby się z CP kilka lat temu.

Ja na przykład umiem, i komu mogę to wyszukuje z rodziny. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pablo21 napisał:

Nie ma tutaj miejsca na nawet kolejny kanał w SD. Ten tp C+Polska SA jest zapchany. :-)

Raczej tp 10,719 V od C+Polska bo tutaj wolne miejsce po TVP 4K. :-)

Jak nie ma miejsca jak już nadaje :D

Napisałem o tym w pierwszym poście na górze tutaj

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bloo411 napisał:

 

Ale to nie zmienia faktu, że to i tak baaaardzo mały odsetek liczby abonentów CP/Polsat Box.

Dla nadawcy liczy się obecność w chociaż jednej dużej platformie satelitarnej. FTA puszczają dla abonentów pozostałych platform, z którymi jest ciężej się dogadać mimo że oglądalności z tego nie ma. Przykład kanały muzyczne od MWE, lecą FTA dla abonentów CP, inaczej były by szyfrowane. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DanielK napisał:

Jak nie ma miejsca jak już nadaje :D

Napisałem o tym w pierwszym poście na górze tutaj

Właśnie jaja nie wierzyłem zaraz robię wyszukiwanie. 

A jednak padło na 108.34v.

9 minut temu, pablo21 napisał:

No tak Music Box Polska SD już nadaje na tp 10,834 V C+Polska SA. Niestety nie ma jakości HD. :-(

Zapchali ten tp na maxa. :-(

A ponoć miejsca nie ma na tym tp. 😂🤣

 

6 minut temu, Bloo411 napisał:

Jak będą nadawać FTA jak Stars TV, to nic dziwnego, że w SD. Pewnie na HD ich nie stać, bo za duże koszty.

No HD to luksus 😂🤣

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bloo411 napisał:

Skoro reklamy od TVN Media, to obstawiałbym, że wylądują na tp. TVN. Niekoniecznie PC+ może ich dołączyć.

Cytat

Kanału Top Kids Junior do dzisiaj PC+ nie dodało na listę.

 

 

Ale to też wina ekipa z  @PowerTV  że nie dogadali się bo jakoś nuta czy antena jest na liście a tu jakoś olali temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...